Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bieganie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 14-11-2010, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
Nie o to chodzi, raczej brak motywacji do wstawania rano, bo ja biegam o 7, w innych godzinach to już w ogóle nie umiem się zmobilizować Złośliwa.
Mam nadzieję, że to tylko mały kryzys Puszcza oko.

No to biegamy o tej samej godzinie. Puszcza oko

A czesto biegasz? Moze za duzo sobie narzucilas?

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 14-11-2010, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
No to biegamy o tej samej godzinie. Puszcza oko

A czesto biegasz? Moze za duzo sobie narzucilas?

Raczej biegam co drugi dzień, pilnuję, żeby nie mieć przerwy większej niż 2 dni. Myślę, że ten plan jest w sam raz, wszystko stopniowo, bez zbędnych obciążeń.
Może to ta pogoda Przewraca oczami Złośliwa . Ale samopoczucie "po" wszystko wynagradza Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 14-11-2010, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Masz racje, to moze byc pogoda. Mi jest sie ciezko zmusic do wszystkiego w listopadzie. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

mimka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 18-11-2010, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też sobie nie wyobrażam teraz jeszcze biegać.. o 17 już jest ciemno, wracam z pracy o 19 i weź tu się zmuś...
Powrót do góry

Karinka88

PostWysłany: Pon 21-11-2011, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mimka napisała:
Ja też sobie nie wyobrażam teraz jeszcze biegać.. o 17 już jest ciemno, wracam z pracy o 19 i weź tu się zmuś...

No właśnie, jak ktoś czerpie przyjemność z biegu, to nie ma czegoś takiego jak zmuszanie się, bo robi to z chęcią. Sama biegam i uwielbiam to.

Szczególnie rano, jak tak zaczynam dzień, to daje mi mega powera.
Żeby odczuć ten stan, nie trzeba biegać dużo. Mi wystaczy 15minutowa przebieżka.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 21-11-2011, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Karinka88 napisała:
Żeby odczuć ten stan, nie trzeba biegać dużo. Mi wystaczy 15minutowa przebieżka.

A ja dopiero po 15-20 minutach się rozkręcam. Puszcza oko Tych pierwszych najbardziej nie lubię.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 21-11-2011, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
A ja dopiero po 15-20 minutach się rozkręcam. Puszcza oko Tych pierwszych najbardziej nie lubię.

No i 15 minut biegu nic Ci nie da, no moze oprocz rozbudzenia sie. Puszcza oko

Powrót do góry

piaskowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 22-12-2011, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię biegać, w ciepłe dni borę lubego ze sobą i przynajmniej pół godz biegamy.

Uwagi  Poprawiłam post, zwracaj uwagę na literówki!
scoto.
Powrót do góry

araf84

PostWysłany: Nie 15-01-2012, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubie biegać ale w porach wiosenno-letnich.
Powrót do góry

brownskin

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 15-01-2012, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardziej zaawansowane osoby mogą sobie kupić pulsometr, który pomaga w nadzorowaniu treningu, ja używam i sobie chwalę.
Powrót do góry

Smerfetka007

PostWysłany: Sob 17-03-2012, 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Wcale nie jest za duzo.
Smerfetka moze zacznij od bardzo szybkiego marszu i ucz sie oddychac, powinno byc latwiej niz nauka w trakcie biegania. Puszcza oko

Dobry pomysł. Uśmiechnięta Z samym biegiem problemu nie mam, tylko właśnie ten oddech. O ile na początku jest ok, to mniej więcej w połowie 2 kółka już mi trudno.
Powrót do góry

czarnula80

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 15-06-2012, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

LadyD napisała:
Chciałabym mieć tyle samozaparcia co Ty, Gieniusia i biegać przed pracą. Uśmiechnięta

Ale zaczynam od poniedziałku i będę biegać raczej po południu.

Dopiero zaczynam, także zbieram wszelkie przydatne informacje.
Na reklama czytałam, że błędem jest zarówno przetrenowanie jak i niedotrenowanie i zastanawiam się jak zacząć? Może ktoś coś doradzi? Uśmiechnięta

LAdyD proponuję Ci bieganie razem z pulsometrem. Ja zainwestowałam w taki Timex'a i jestem bardzo zadowolona bo pozwala mi regulować mój trening bo miałam z tym od początku problem. Nie chce przemęczać mięśni, a tym samym również mam pewność, że ćwiczę efektywnie. Jeśli masz jakieś pytania to pisz, chętnie odpowiem:).
Powrót do góry

Smerfetka007

PostWysłany: Wto 03-07-2012, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziwne rzeczy się dzieją. Biegam 4-5 razy w tygodniu. Dystans krótki bo 3km. Najpierw waga spadała. A teraz rośnie... Skonsternowana Co z tym zrobić? Da się w ogóle coś poradzić na to?

Podpis Codziennie budze sie piękniejsza, ale dzis to juz przesadziłam... Puszcza oko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 03-07-2012, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smerfetka nie zapominaj, że mięśnie też ważą. Puszcza oko
Patrz na obwody i ewentualnie luźną garderobę, bo waga nie jest wyznacznikiem. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 03-07-2012, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Smerfetka nie zapominaj, że mięśnie też ważą. Puszcza oko
Patrz na obwody i ewentualnie luźną garderobę, bo waga nie jest wyznacznikiem. Uśmiechnięta

Dokladnie. Nie patrz na wage jak cwiczysz. Mierz sobie obwody w pasie, udach i sprawdzaj tak co 10 dni, bankowo bedziesz widziala roznice. Puszcza oko

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 5 z 12

Skocz do: