Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bieganie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smerfetka007

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 07-07-2012, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pobiłam swój rekord! 10 kółek na stadionie. Klaszcze

Podpis Codziennie budze sie piękniejsza, ale dzis to juz przesadziłam... Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

zaneta1

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 06-08-2012, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam biegające kobietki.

Przytylo mi sie ostatnio wiec postanowiłam ze zacznę biegać.
Dzis kupiłam buty do biegania. Od jutra zaczynam.

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 06-08-2012, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zaneta1 napisała:
Witam biegające kobietki.

Przytylo mi sie ostatnio wiec postanowiłam ze zacznę biegać.
Dzis kupiłam buty do biegania. Od jutra zaczynam.

Powodzenia!
A może od dzisiaj? Puszcza oko

Wracam do biegania rano. Wieczorem nie daję rady przez wzgląd na komary, w dzień nie wyrabiam ze względu na żar z nieba, a i w lesie zero przewiewu. Podzieliłam sobie czas na bieganie i rolki, bieganie wychodzi mi trzy razy w tygodniu.
Powrót do góry

zaneta1

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Pon 06-08-2012, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chce biegać 4 razy w tyg i rano o 7godz.
Zobaczymy czy mi sie uda. Puszcza oko

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry

pauli_25

PostWysłany: Pon 24-09-2012, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja biegałam przez całe wakacje, teraz raczej zdecyduje się na siłownię, bo nie lubię biegać, jak jest zimno. Zdecydowanie wolę, jak żar leje się z nieba. Uśmiechnięta Powodzenia wszystkim biegającym. Uśmiechnięta
Powrót do góry

yagienka

Zodiak: Baran
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 15-10-2012, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ooo, fajnie, że są tu biegaczki! Ja biegam od około roku, z niemałymi przerwami z powodu kontuzji. Ale teraz staram się co drugi dzień, średnio ok. 5 km w 35-40 min., więc zawrotna prędkość to nie jest. Puszcza oko Ale nie trenuję do maratonu, biegam, bo lubię. Może kiedyś przyjdzie czas na jakieś zawody.

Podpis "Kobieta jest jak lilia - subtelny nie ośmieli się jej dotknąć, ale przyjdzie osioł i ją zeżre..."
Powrót do góry

liviaaugusta

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 31-01-2013, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla osób biegających, a cierpiących na problemy ze stawami. Niewiele pomogą maści przeciwzapalne i przeciwbólowe... Trzeba sobie pomagać , ale nie ma co liczyć na to, ze specyfiki te uratują nasze stawy. Do tego potrzebne jest coś, co odbuduje chrząstkę stawową. Wg mnie nie ma niczego lepszego od NAZWA. To są krople z kolagenem. Bierze się ich tylko 3 dziennie. I naprawdę pomagają. W porównaniu z innymi specyfikami z kolagenem są tańsze i łatwiej wchłanialne.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 18-02-2013, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

liviaaugusta napisała:
Dla osób biegających, a cierpiących na problemy ze stawami. Niewiele pomogą maści przeciwzapalne i przeciwbólowe...

Wiele kontuzji bierze się z braku rozciągania mięśni po treningu. Rozciąganie jest tak samo ważne jak wysiłek, ale wiele osób je lekceważy. Powoduje to różnego rodzaju przykurcze mięśni oddziałujące m.in. na stawy.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

Maratonka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 28-03-2013, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny a dysponujecie jakimiś radami w kwestii biegania dla schudnięcia? Ja zaczęłam stosunkowo niedawno, potem miałam przerwę i powoli wracam do tego. Nie zdążyłam wcześniej zaobserwować konkretnych efektów stąd moje pytanie. Wiem, że trzeba biegać wolno ale długo, buty profesjonalne już mam. Czytałam też, że woda musi być z elektrolitami. Czy macie jeszcze jakieś rady dla chcącej schudnąć? Uśmiechnięta
Trenowałam ponad rok fitness i pewnego dnia po prostu już przestałam chudnąć (a było jeszcze z czego) bo chyba było to za mało aerobowe.
Powrót do góry

Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 29-03-2013, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam, ja również chciałabym schudnąć, nigdy nie biegałam i nawet nie wiem od czego zacząć, bo od razu na pewno nie będę potrafiła biegać 30 minut.
Ja czasem nawet jak po schodach na górę i z powrotem przebiegnę się to źle mi się oddycha i do tego strasznie mi się serce tłucze, nie wiem skąd to mam ale nie zwaliłabym tego na słabą kondycję.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pią 29-03-2013, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blank napisała:
Ja czasem nawet jak po schodach na górę i z powrotem przebiegnę się to źle mi się oddycha i do tego strasznie mi się serce tłucze, nie wiem skąd to mam ale nie zwaliłabym tego na słabą kondycję.

Albo slaba kondycha albo palisz. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

PostWysłany: Pią 29-03-2013, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie palę. Mam arytmię serca a z tym oddychaniem to nie wiem.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 29-03-2013, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blank napisała:
Nie palę. Mam arytmię serca a z tym oddychaniem to nie wiem.

Jak masz problemy z sercem to powinnas spytac lekarza czy mozesz biegac.
Mojego meza siostra tez ma arytmie a biega bez problemu.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

PostWysłany: Pią 29-03-2013, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A lekarz mi powie też jak mam zacząć?
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 29-03-2013, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blank napisała:
A lekarz mi powie też jak mam zacząć?

Lekarz Ci powie czy w ogole mozesz biegac a to jest poczatek.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 6 z 12

Skocz do: