Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bieżnia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olapalis

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 22-07-2014, 5:51    Temat postu: Bieżnia Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej, chciałam się trochę rozruszać, gdyż moja kondycja kuleje. Zastanawiam sie nad kupnem bieżni do domu. Jeżeli możecie polecić mi coś w rozsądnej cenie, to będe bardzo wdzięczna.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Ania_ABCfitness

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 23-07-2014, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najtańsze modele na rynku to bieżnie magnetyczne, w których taśma jest napędzana siłą naszych mięśni. Jeśli nie planujesz trenować intensywnie, tylko faktycznie "na rozruszanie", jako uzupełnienie innych ćwiczeń, to w zupełności powinna wystarczyćUśmiechnięta Dobrze, jeśli bieżnia miałaby wbudowany pulsometr żebyś mogła monitorować dane treningowe – prędkość, spalone kalorie itd
Powrót do góry

katie145

PostWysłany: Wto 19-08-2014, 9:20    Temat postu: Bieżnia do bardziej intensywnego treningu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć! Mi już udało się nieco rozruszać na świeżym powietrzu, ale z myślą o nadchodzących zimnych miesiącach zaczęłam się rozglądać za bieżnią. Jednak szukam czegoś co mi da niezły wycisk. Niestety nie znam się kompletnie na takim sprzęcie Smutna Na co powinnam zwrócić uwagę? Dużo trzeba zapłacić za przyzwoity sprzęt?
Powrót do góry

Ania_ABCfitness

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 28-08-2014, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli zamierzasz z niej korzystać 5 razy w tygodniu to musisz wybrać coś z wyższej półki cenowej (ok. 3 tys. zł): stabilną i dobrze zamortyzowaną, najlepiej elektryczną o dużej mocy silnika. Najlepiej z dużą ilością programów, aby odpowiednio urozmaicać treningi. Polecałabym model BT3152 marki Body Sculpture, jest tańszy niż modele popularnego Kettlera o podobnych parametrach, a nie ustępuje im jakością.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 28-08-2014, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ania_ABCfitness napisała:
Jeżeli zamierzasz z niej korzystać 5 razy w tygodniu to musisz wybrać coś z wyższej półki cenowej (ok. 3 tys. zł): stabilną i dobrze zamortyzowaną, najlepiej elektryczną o dużej mocy silnika. Najlepiej z dużą ilością programów, aby odpowiednio urozmaicać treningi. Polecałabym model BT3152 marki Body Sculpture, jest tańszy niż modele popularnego Kettlera o podobnych parametrach, a nie ustępuje im jakością.

Wcale nie musi.
Ja zima uzywam moja bieznie 5,6 razy w tygodniu a mam najtansza jaka moglam dostac, bez zadnych bajerow i nie widze roznicy w bieganiu. Przewraca oczami

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 28-08-2014, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ania_ABCfitness napisała:
Polecałabym model BT3152 marki Body Sculpture, jest tańszy niż modele popularnego Kettlera o podobnych parametrach, a nie ustępuje im jakością.

Nie wydaje mi się. Wprawdzie porównanie mam tylko w przypadku atlasów obu tych firm, ale nie powiedziałabym, że nie różnią się jakością. Bo różnią. Na korzyść Kettlera.

Ja do domu poleciłabym bieżnię HMS. Nie kosztuje więcej jak 1500 zł. W promocjach w sklepach internetowych można ją kupić za 1100-1300 zł.
Powrót do góry

Ania_ABCfitness

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 12-09-2014, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może faktycznie słowo „musisz” zostało tutaj trochę niefortunnie użyte... Puszcza oko Miałam do czynienia z bieżniami różnych firm (również Kettlerem, który po 2 miesiącach trafił do serwisu) i w przypadku Body Sculpture stosunek ceny do jakości jest jak dla mnie idealny. Nie jest to najtańsza bieżnia jaką można kupić, ale moim zdaniem jest warta swojej ceny. Biegać da się również na tańszych sprzętach, podobnie jak w przypadku samochodu - możesz go kupić za 20 tysięcy i za 200 tysięcy, kwestia ceny zależy od punktu widzenia.
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 27-04-2015, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To wszystko zależy jak często korzystasz z bieżni. Kup sobie lepiej porządną, moze nie najdroższą ale dobrą. Jak kiedyś kupiłam tak tani rowerek i ogólnie jest beznadziejny, nie ćwicze na nim, bo nie ma w ogóle oporu- teraz bym kupiła z wyższej pólki.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: