Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Big Love

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaneta1

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 25-12-2011, 16:44    Temat postu: Big Love Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Premiera polska: 2012-02-10

„BIG LOVE” to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej – wychowywanej tylko przez matkę – figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne – to miłość na całe życie. Ale z czasem dziewczyna dojrzewa, emancypuje się, dostrzega świat, który na jakiś czas przysłonił jej Maciek, zostaje piosenkarką, co zawsze było jej marzeniem. To z kolei oddala ją od Maćka.

Zrodlo: kino dlastudenta. pl

Dołączone po 3 minutach 42 sekundach:

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

martta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 15-07-2012, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczoraj obejrzałam ten film.
Trudno go ocenić, z jednej strony mnie irytował, choć z drugiej nawet wciągnął. Wiadomo arcydzieło to nie jest, pomysł na fabułę ciekawy, ale realizacja już nie do końca. Troszkę to wszystko się nie kleiło, ja wiem, że widz ma sobie dopowiadać, ale tu troszkę zbyt dużo było niejasności. Choć dziś jak o tym myślę, no to nie był najgorszy. Można obejrzeć gdy nic innego nie ma, bo o czymś miał być, choć nie do końca udało się to pokazać.

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 20-07-2012, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też obejrzałam z ciekawości (choć naprawdę nie lubię takich wersji - pomiędzy kinem a wyjściem na dvd Złośliwa), ale skrajne opinie mnie dochodziły. film był poważniejszy niż się spodziewałam. Myślałam, że ich wielka miłość będzie typowo nastoletnia, a ona trwała dobrych parę lat.
Konkluzja z tego filmu taka: nie pozwól swojej córce w wieku 15/16 lat wyprowadzić się z domu i zamieszkać z jakimś facetem!
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 10-05-2013, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dopiero przedwczoraj przypomniałam sobie o tym filmie i obejrzałam.
Fajerwerków nie było, ale też nie wynudziłam się. Mega produkcja to to nie jest, ale jak na polski film to całkiem niezły.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: