Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Blender
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 22-05-2014, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A to nie mam. Bardzo szczęśliwa Ciekawe czy mozna dokupic.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Złodzik

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 24-03-2016, 10:40    Temat postu: Blender Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam podbijam temat może pomożecie Puszcza oko Chcę kupić mamie na 50 urodziny blender bo biedna męczy się z ręcznym a nie zawsze jest dobry do tego co pichci. Chciałabym coś porządnego bo mama dużo używa tego typu sprzętu, mocnego z długą gwarancją najchętniej Puszcza oko Macie może coś na myśli? Puszcza oko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 24-03-2016, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie ostatnio padł blender i musiałam szybko coś kupić, bo ja w kuchni bez blendera jak bez ręki. Śmiejąca się

Wybrałam Bosch ErgoMixx. Zależalo mi na mocy 750 W, bo mniej to zdecydowanie za mało przy takim użytkowaniu jak moje. Tutaj podobał mi się dodatkowo kabel i opcja regulacji mocy (12 stopni + turbo).

Zastanawiałam się początkowo nad czymś większym, w sensie dodatków do krojenia itp. to już bardziej wtedy mamy takiego kuchennego robota. Jednak cena około 400 zł, a w sumie to ja nie używałabym tego jakoś specjalnie, więc stwierdziłam, że szkoda by stało w szafce.

Powrót do góry

Złodzik

PostWysłany: Sro 30-03-2016, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

całkiem fajnie wygląda, ale jednak myślałam nad czymś bardziej takim jak to nazwać stojącym? Bo ręczny taki podobny mam ...
Powrót do góry

Rachela1992

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 04-04-2016, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przede wszystkim musisz kupić jakiś mocny, bo to bardzo ważne przy przygotowywaniu różnych twardszych produktów Puszcza oko
Powrót do góry

Złodzik

PostWysłany: Sro 06-04-2016, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znalazłam bardzo fajny, właśnie idealny o jakim myślałam, mieli wszystko w pył, momentalnie lód, ziarna kawy, robi koktajle i różne smoothies, bardzo mocny i ma długą gwarancję nazywa się Counter Inteligence, niestety nie mogę wrzucić zdjęcia bo wyskakuje mi ochrona antyspamowa, tylko jest jeden haczyk

jego cena. Strasznie mi się podoba, w sumie to okrągła rocznica i wypada coś porządnego, nie chce też żeby mamie było głupio że tyle kosztował...
Powrót do góry

Rachela1992

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 07-04-2016, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę że jeśli chodzi o okrągłą rocznicę i jesli mama dużo używa takich sprzętów to jak najbardziej kupuj Puszcza oko Wyguglałam go wygląda profesjonalnie bardzo, raczej nie zepsuje się po 1 sezonie.
Powrót do góry

Złodzik

PostWysłany: Pią 08-04-2016, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sumie masz racje a pal licho zamówię go, wydaje się byc na prawdę dobrą inwestycją, zaryzykuję.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: