Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Blender
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pa_Ula

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 11:55    Temat postu: Blender Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chcę mojej mamuśce kupić w prezencie blender, ale kompletnie nie mam pojęcia na co zwracać uwagę przy wyborze. Ciekawa jestem też czy jakieś firmy zasługują na szczególną uwagę (tą pozytywną i negatywną). Doradźcie coś. Puszcza oko

Podpis I am myself. Sorry I don't fit your standards.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dostałam w prezencie ślubnym blender Philipso mocy 300W. Przyznam szczerze, że mało kiedy go używam. Bardzo często korzystam z miksera.
Mój mąż używa blendera do mielenia suchego chleba na ryby lub orzechów. Spisuje się świetnie, dobrze rozdrabnia. Puszcza oko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam najprostszy i tani blender MPM i spisuje się bardzo dobrze już dwa lata. Można go kupić za 80 zł. Robię nim dosłownie wszystko, a miksera nie używam w ogóle (może dwa razy go wyjęłam przez te dwa lata). Ubijam jajka, mieszam ciasto, miksuję zupy i całą resztę, rozdrabniam orzechy, robię masę z ziemniaków na placki, siekam buraki, marchew i wszystko inne.

Jak dla mnie blender to takie must have w kuchni. Konkretnej firmy nie polecę, bo wielkiego doświadczenia nie mam. Zależy co ktoś chce robić, bo są różne zestawy.

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ma blender z Lidla, leci mu trzeci rok i sprawuje się bardzo dobrze. Używam praktycznie codziennie, bo piję soki z różnych owoców albo zamrażam je na lody. Dla mnie też to jest sprzęt niezastąpiony i obowiązkowy w kuchni. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Pa_Ula

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aurinko właśnie też go znalazłam i zastanawiam się czy go nie zamówić. Nie wiem czy moc nie za mała, ale raczej nie będzie używany do twardych rzeczy, więc chyba wystarczy.

Podpis I am myself. Sorry I don't fit your standards.
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam blender z philipsa. Moc 700w. Służy mi już 3 rok. Używam do wszystkiego, lód kruszy super.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pa_Ula napisała:
Aurinko właśnie też go znalazłam i zastanawiam się czy go nie zamówić. Nie wiem czy moc nie za mała, ale raczej nie będzie używany do twardych rzeczy, więc chyba wystarczy.

Ja na moc nie narzekam, a jak widać wyżej wykorzystuję go na maksa. Puszcza oko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sobie własnie zamówiłam, ale blender stojący, bo z tymi normalnymi mam złe doświadczenia. Zobaczę jak się będzie sprawował Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pa_Ula ja mogę jeszcze tylko dodać, że jak będziesz kupować to szukaj takiego, który ma dwa pojemniki, mały i większy. Ja mam tylko mały i czasem jest mi za mały i muszę dwa razy robić koktajl. Niezdecydowana

Powrót do góry

marta12

PostWysłany: Sro 21-05-2014, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blender Amica 700W, z rozdrabniaczem i ubijaczką. Sprawuje się bardzo dobrze.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 21-05-2014, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam blender Moulinexa i jest w miarę ok, choć np. kupiłam mamie Brauna i widzę różnicę - w moim trzeba się napracować, żeby zblendować jabłko, a ten mamy radzi sobie z nim w kilka sekund. Oba podobnie kruszą np. orzechy, ale ten mamy jest lepszy jeśli chce się jakieś warzywa czy owoce przerobić na pastę czy mus.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew

PostWysłany: Sro 21-05-2014, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dostalam od przyjaciela Philipsa. Sprawuje sie bez zarzutu, choc przyznam, ze nie kruszylam nim np. lodu.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 21-05-2014, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina a masz naczynie do kruszenia lodu? Bo jak tak, to możesz śmiało tego próbować. Jest hałas na początku, ale lód zmienia się w taką śmieszną papkę. Uśmiechnięta
Ja w moim niestety nie mam i bardzo żałuję, bo czasem by się przydał do drinków pokruszony lód. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew

PostWysłany: Sro 21-05-2014, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gienia, yyyy, a nie wiem. Złośliwa Musze sie doinformowac. Ale prawda jest, ze ja w ogole uzywam blendera do takich raczej prostych czynnosci, bo i kucharz ze mnie przecietny. Puszcza oko

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 22-05-2014, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jest taki metalowy 'hełm', który wkładasz do pojemnika od blendera. Łatwo znaleźć. Puszcza oko

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: