Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Blizna po cesarce- co na nią stosować

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 07-06-2016, 19:42    Temat postu: Blizna po cesarce- co na nią stosować Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co stosujecie na bliznę po cesarce? (lub po prostu na blizny)

Ostatnio ktoś mi polecił maść NoScar- któraś zna, używała?
Położna już dzisiaj mi zezwoliła czymś bliznę smarować i robić delikatny masaż. Właśnie zastanawiam się nad wyborem maści.

Co Wy robiłyście z blizną i czy zadziałało? Złośliwa

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 07-06-2016, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupiłam maść Cepan, ale posmarowałam raz i tak śmierdziało cebulą, że już nigdy więcej jej nie użyłam.Puszcza oko

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Kate29

PostWysłany: Wto 07-06-2016, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cepan u mnie się sprawdził, mam bliznę na klatce piersiowej i rozjaśnił ją Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 08-06-2016, 6:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cepan tez, ale posmarowalam pare razy i lezy i pachnie Złośliwa.
Mi blizna nie przeszkadza Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 09-06-2016, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A słyszałyście o takiej maści NoScar? Podobno rewelacja.
A masowałyście bliznę, to się nazywa mobilizacja blizny? Żeby nie było zrostów itp.?

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 09-06-2016, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia niczym nie smarowłam ani nie masowałam blizny w obu cesarkach.

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 16-06-2016, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika, czytalam ze na rozjasnienie blizny dobre jest maslo shea ale to z prawdziwego źródła.
Mam w domu i dzisiaj bede smarowac, moze akurat Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 16-06-2016, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nic nie stosuje , tylko smaruję balsamem tak jak resztę ciała Zakłopotana . Ale mi w sumie ta blizna nie przeszkadza, jest zgrabna i w takim miejscu ze się chowa. Gorzej rozstępy... Bardzo smutna
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 16-06-2016, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi w sumie też jakoś bardzo nie przeszkadza- nie widać jej, nikt jej nie zobaczy itp. Ale chciałabym żeby szybko zbledła i żeby nie było tam takie wszystko twarde pod nią.
W aptece polecili mi jakąś maść acesil. Gdybym wiedziała o shea pewnie w to bym zainwestowała. Ale też sobie kupię i będę używać na zmianę. Shea też chyba mocno nawilża, co?

Fretko a dużo masz tych rozstępów? Jeszcze nie zbledły i dlatego przeszkadzają? Ja teraz chyba nowych nie zdobyłam, po Szymku mam, ale już wszystkie białe i prawie ich nie widać. No chyba, że się opalę Złośliwa.
A wiesz, że rozstępy to paski tygrysicy, która o swoje dzieci dba jak mało kto? Złośliwa

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

korneliap

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 06-07-2016, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kup sobie takie silikonowe plastry na blizny Sutricon mi pomogły, zmniejszyły się i są o wiele bledsze i mniej widoczne:)
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Sro 06-07-2016, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podobno diabetegen jest dobry.
Powrót do góry

Psotka

PostWysłany: Wto 20-09-2016, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam operację tarczycy i strasznie się bałam, że będzie widać tą bliznę, bo jest w takim widocznym miejscu i niektórzy tu mają przerosty ale pielęgniarka poleciła mi, żebym stosowała takie plastry z silikonem Sutricon i bardzo ładnie to teraz wygląda. Mam taką cieniutką kreseczkę, że prawie jej nie widać. Jest super! Więc śmiem twierdzić, że Tobie też pomoże
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 13-11-2017, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też te plastry znam, opakowanie jest całkiem wydajne bo jeden duży plaster można sobie dociąć do wielkości blizny a też każdego można kilka dni używać, tylko można zdejmować go na mycie i potem też dobrze się trzyma.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: