Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Blizny na brzuchu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 04-10-2017, 10:00    Temat postu: Blizny na brzuchu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny jak się pozbyć blizn albo chociaż zmniejszyć ich widoczność? Na brzuchu mam prawdziwe sito, jedna po cesarce, 4 po laparoskopii, szczególnie ta przy pępku wygląda strasznie, bo niestety szew został źle zdjęty i się zrobiło takie nie wiadomo co, w kostiumie 2 częsciowym na plaży nie byłam od wielu lat Smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Natala

PostWysłany: Pią 20-10-2017, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja naklejałam plastry silikonowe. Jak masz wygojone to możesz spokojnie wypróbować.
Powrót do góry

basssia

PostWysłany: Czw 26-10-2017, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wygojone to mam i to już dawno, czy te plastry się sprawdzą też na takie starsze blizny?
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Pon 30-10-2017, 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak najbardziej, ale potrwa to troszkę dłużej, niż przy takiej świeżej. Kup sobie sutricon, te mam wypróbowane. Można taki plaster nosić kilka dni, zdejmować do kąpieli i ponownie naklejać, docinać do odpowiedniej długości, a to duża wygoda i oszczędność.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 07-11-2017, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam ten sutricon ale w żelu, i faktycznie mało widać.
Lekarz mi jeszcze zalecał peelingi
Powrót do góry

basssia

PostWysłany: Pon 13-11-2017, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupiłam sobie plastry silikonowe, dobrze się trzymają, nie zsuwaja ani nie rolują, czasamio nich zupełnie zapominam Puszcza oko od niedawna naklejam ale wydaje mi się że blizna już jest inna w dotyku, ale na pewno większy efekt będzie po dłuższym stosowaniu
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: