Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Boję się wrócić do pracy

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> ''Smutno mi'' | ''Jestem zła'' | ''Mam Problem''
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaylii

PostWysłany: Sro 13-04-2016, 11:03    Temat postu: Boję się wrócić do pracy Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Siedzę już w domku z dzieckiem jakiś czas i kiedy tylko pomyślę, że mam wrócić do pracy...stres zjada mnie od środka. Aż robi mi się słabo, mam palpitację serca i w ogóle...boję się, że nie dam sobie rady, że zapomniałam większość rzeczy, które umiałam, że wyjdę na idiotkę. Mam pracę biurową.
Nie wiem jak mam pokonać ten lęk. Obawiam się, że skoro już teraz, pół roku przed powrotem tak się czuję, to co będzie, gdy będę jechać 1 dzień do pracy. Obawiam się nawet o zawał...Nie wiem co robić. Poradźcie coś, jak radzić sobie z tym stresem...

Podpis "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych wzbudza"
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 13-04-2016, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jaką masz przerwe od pracy, rok?

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

kaylii

PostWysłany: Sro 13-04-2016, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To już 1,5 roku

Podpis "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych wzbudza"
Powrót do góry

sunflower

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 13-04-2016, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wierze ze mozesz miec stres. Ja juz w domu siedze prawie rok, jak wroce do pracy to będzie prawie 2 lata więc szczerze mam lekkie obawy ale trzeba sobie przypomniec jak to bylo w pracy i zmotywowac sie.
Ja bardziej obawiam sie jak to bedzie z dzieckiem a nie z powrotem do pracy chociaz atmosfera tam jest bardzo przyjemna Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

kaylii

PostWysłany: Sro 13-04-2016, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie to nie wiem jak będzie, aczkolwiek atmosfera najmniej mnie martwi. Pewnie, że fajnie jest pracować w sympatycznym gronie, ale wiem też, że nie zawsze tak jest i potrafię się akurat do tego dostosować. Bardziej martwi mnie praca i to, czy poradzę sobie z obowiązkami. Bo coś czuję przez skórę, że dostanę zupełnie nowe obowiązki...

Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 13-04-2016, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kaylii to jest jak najbardziej naturalne, że boisz się wrócić po tak długiej nieobecności. Natomiast nie rozumiem dlaczego wmawiasz sobie, że sobie nie poradzisz. Jeśli będziesz miała nowe obowiązki to na pewno znajdzie się osoba, która cię do nich przygotuje, nigdy nie jest tak, że cię rzucają i każą robić bez przygotowania. Jestem pewna, że ktoś ci pomoże. Masz jeszcze trochę czasu do powrotu do pracy, naciesz się dzieckiem, zamiast się zamartwiać. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 13-04-2016, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko napisała:
Natomiast nie rozumiem dlaczego wmawiasz sobie, że sobie nie poradzisz.

Dokładnie Uśmiechnięta. Nie wmawiaj sobie, że będzie źle. Wiadomo powrót do pracy po dłuższej przerwie to zawsze stres, ale po paru dniach pewnie minie Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 13-04-2016, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kaylli stres jest całkiem naturalny w tej sytuacji. Pewnie przy zmianie pracy, nawet będąc na rynku na bieżąco, byś się stresowala. Tutaj dochodzi ta przerwa, ale jestem pewna, że szybko sobie wszystko przypomnisz. Uśmiechnięta Ponadto nawet jesli dostaniesz inne obowiązki, to na pewno Cię wprowadza. Uśmiechnięta
Powrót do góry

kaylii

PostWysłany: Czw 14-04-2016, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tym wprowadzeniem w nowe obowiązki to u nas w pracy różnie bywa...
Jak przyjmowałam się do pracy, to owszem byłam przyuczana, ale gdy odeszła koleżanka i przejęłam po niej część obowiązków, to musiałam radzić sobie sama. Koleżanka, która odchodziła mnie olała, a kierownictwo chyba uznało, że mam sobie dać radę! Na szczęście umiem doskonale korzystać z internetu, więc większość ustaw, czy innych wiadomości sobie wyszukałam...często siedziałam w domu po godzinach i szukałam, ale nie wszystko można w necie znaleźć, zależy czego dot. nowe obowiązki.
A teraz mam małe dziecko i starsze do nauki nie skore, trzeba pilnować, więc wiadomo, że nie będę miała czasu w domu jeszcze na pracę poświęcać i zresztą NIE CHCĘ, bo rodzina dla mnie ważniejsza.
Ale macie rację, muszę przestać się tym zamartwiać!!!

Powrót do góry

grisalle

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 14-04-2016, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie denerwuj się - tylko ciesz się że masz pracę i że chcą cię przyjąć do niej po urodzeniu dziecka! Ja szukałam pracy przez 1,7 miesięcy i też wypadłam z zawodu - ale znalazłam w końcu pracę i jakoś daję radę. Tobie będzie łatwiej, bo znasz już drużynę, bo tam pracowałaś.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 15-04-2016, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kaylii mnie czeka to samo co Ciebie- wrócę do pracy po roku i 7 m-cach. I czasami teraz się zastanawiam jak ja dam radę. Już teraz coś tam zapominam, przepisy na pewno się zmienią, więc będę musiała uczyć się wszystkiego jeszcze raz. Pewnie będzie trochę ciężko, ale po roku bycia z dzieckiem to będzie niezła odskocznia Złośliwa.

Potraktuj to trochę jak wyzwanie i będzie dobrze Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Alinka27

PostWysłany: Wto 19-04-2016, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niedawno wróciłam do pracy. Przez pierwszy tydzień miałam takiego stresa, że żeby funkcjonować musiałam brać nervomix. Teraz już sobie radzę, wpadłam w tryby pracy i wcale nie było tak żle jak myslałam na początku.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> ''Smutno mi'' | ''Jestem zła'' | ''Mam Problem'' Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: