Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ból brzucha i wydzielina

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wisnia950

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 03-09-2017, 12:32    Temat postu: Ból brzucha i wydzielina Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam. Mam 22 lata, od 2 dni boli mnie brzuch a także pojawiła się jasno brązowa wydzielina z pochwy. Czym może być to spowodowane?
Dodam że robiłam test ciążowy tydzień temu, ponieważ miałam zawroty głowy i mdłości przez kilka dni. Od czasu testu współżyłam z partnerem raz, 5 dni temu. Biorę punktualnie tabletki antykoncepcyjne już od 4 lat. Kolejna sprawa to mam nadżerke od jakiegoś roku lub 2 lat, cytologia zawsze wychodziła z najlepszym wynikiem.

Czy ból i ta wydzielina może być przez nadżerke? Czy może coś innego?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: