Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Ból przy współżyciu a relacje między partnerami
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Divergent

PostWysłany: Czw 06-02-2014, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez czesto miewam bol przy stosunku, jest on tylko na poczatku, mam go praktycznie przy kazdym stosunku przez pierwsze kilka minut. Raz jest silny raz mniej silny. Bylam u ginekologa i nie mam zadnych ginekologicznych problemow. Przyzwyczailam sie, maz o tym wie i zawsze na poczatku jest delikatny, po kilku minutach bol znika.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 06-02-2014, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też tak mam, od wielu lat. Co prawda u mnie nie jest to wielki ból ale odczuwalny przy pierwszych minutach. Ginekolog nic nie stwierdził, powiedział tylko żeby odpowiednio się nawilżać.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

różyczka

PostWysłany: Wto 20-06-2017, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No własnie sama zauważyłam,że bardzo czesto ból przy wspólżyciu pojawia sie jesli okolice intymne nie są dostatecznie nawilżone. U mnie tak było. I nic dziwnego w sumie bo jest bardzo sucho....

Najlepiej byłoby sprawić sobie jakiś dobry zel nawilżający. Nam to pomogło, seks od razu stał się przyjemniejszy.

Dodam,że u mnie brak nawilżenia powodowało branie tabletek antykoncepcyjnych i u wielu dziewczyn własnie tak jest.
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Czw 22-06-2017, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

różyczka napisała:
No własnie sama zauważyłam,że bardzo czesto ból przy wspólżyciu pojawia sie jesli okolice intymne nie są dostatecznie nawilżone. U mnie tak było. I nic dziwnego w sumie bo jest bardzo sucho....

Najlepiej byłoby sprawić sobie jakiś dobry zel nawilżający. Nam to pomogło, seks od razu stał się przyjemniejszy.

Dodam,że u mnie brak nawilżenia powodowało branie tabletek antykoncepcyjnych i u wielu dziewczyn własnie tak jest.

No i tak jest u mnie. Ogólnie zawsze miałam problem z nawilżeniem, ale od kiedy zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne to jakiś dramat ogólnie jest:( Polecisz jakiś konkretny żel?
Powrót do góry

różyczka

PostWysłany: Pią 23-06-2017, 6:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Isia napisała:
No i tak jest u mnie. Ogólnie zawsze miałam problem z nawilżeniem, ale od kiedy zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne to jakiś dramat ogólnie jest:( Polecisz jakiś konkretny żel?

Kiedyś używaliśmy bezbarwnego Unimila. Potem jednak przeszliśmy na Libi Gel ( ten żel możesz zamówić przez internet). Cenowo jest trochę droższy od tego pierwszego, ale za to o wiele wydajniejszy bo trzeba go zdecydowanie mniej.
NO i działąnie jest sto razy lepsze bo:
nawilża
sprawia,że jest się ta o wiele bardziej napiętym
można stosować z gumkami
oraz ładnie pachnie
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: