Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Ból przy współżyciu a relacje między partnerami
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blondynka

PostWysłany: Sro 17-03-2010, 15:04    Temat postu: Ból przy współżyciu a relacje między partnerami Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od jakiego czasu mam dręczący mnie problem.
Zaczęło się od stanu zapalnego i bólu podczas stosunku.
Wybrałam się do ginekologa, zrobiłam wymaz z pochwy, cytologię.
Następnie poszłam z wynikami i okazało się, że trzeba wyleczyć stan zapalny.
Wybrałam leki poszłam na kontrolę i wszystko było dobrze.
Jednak ból przy stosunku został. Byłam w Poznaniu na "lepszych" badaniach. Wszystko jest ok., czysto, bez bakterii, stanów zapalnych itp.
Ból nadal pozostaje. Jest okropny, piekący, rozrywający, a ostatnio nawet pojawiło się krwawienie. Nie mogę normalnie współżyć z partnerem. Wiem, że to może w jakiś sposób odbić się na relacjach między nami. Jak na razie toleruje to, wie że nie mogę normalnie się kochać i nie nalega.
Nie wiem co z tym problemem zrobić. Brak mi już sił. Co byście doradziły?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 17-03-2010, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka a partner dostal leki zeby wyleczyc stan zapalny? Skoro Ty go mialas on bankowo tez i teraz On jest nosicielem.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Kasia26

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 17-03-2010, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie, jeśli Ty miałaś stan zapalny to i on go może mieć . Ginekolog powinien był przepisać też coś dla Twojego partnera ! Miałam kiedyś coś podobnego i lekarz przepisał też maść dla mojego chłopaka. Bo co z tego że Ty się wyleczysz kiedy on będzie zarażony.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 18-03-2010, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie miał nic od ginekologa.
Sam używał na własną rękę Clotrimazolum.
Powrót do góry

TILKA

Zodiak: Byk

PostWysłany: Czw 18-03-2010, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No nie wiem czy to wystarczy,poza tym to tabletki dopochwowe i wydaje mi sie ze tylko dla kobiet...(tak mi sie wydaje...ph pochwy itd tylko dla kobiet...nie wiem nie mam takiej wiedzy;(..)
Powrót do góry

netka34

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 18-03-2010, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

TILKA, clotrimazolum jest również w postaci kremu do smarowania i może być stosowany przez mężczyzn. Pytanie tylko, czy w tym przypadku poradzi sobie z infekcją?
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 18-03-2010, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Netka tez o tym pomyslalam, ten krem to raczej na dorazne dolegliwosci pomaga, ale nie sadze zeby pomog przy powazniejszej infekcji. Podejrzliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

TILKA

Zodiak: Byk

PostWysłany: Czw 18-03-2010, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

netko dziekuje za info.Czasami dobrze wiedziec-nie mialam potrzeby wiec nie wiedzialam Zakłopotana
Tak czy inaczej skutecznosci pozostaje pod znakiem zapytania.
Powrót do góry

Małgo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 19-03-2010, 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój ginekolog powiedział, że jesli jest to infekcja grzybiczna to facet też powinien się leczyć. Ja mialam kiedyś bakteryjną i ponoć facet wtedy nie musi. Pewnie się nie przenosi.

Podpis My heaven is with U:*
Powrót do góry

netka34

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 19-03-2010, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teoretycznie partner powinien być zawsze leczony razem z kobietą, jeżeli istnieje możliwość, że on też może być chory. Ale jak to zwykle bywa teoria sobie, a życie sobie, niestety. Gdy ja miałam infekcję mój lekarz nawet nie wspomniał o ewentualnym leczeniu mojego R. sama się dopytywałam i poprosiłam o coś dla niego Zdegustowany
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 19-03-2010, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale dziewczyny - skoro ból był, a Blondynka chodziła na badania i nic nie wyszło, to co ma do tego leczenie partnera? Przecież jej nie zaraził w takim razie! Wiem że facet też powinien dostać jakies antybiotyki, ale widocznie tutaj problem leży gdzie indziej.

Blondynko a nie myślałaś o jakimś podłozu psychicznym?
A może nie jestes odpowiednio "przygotowana" na przyjęcie partnera skoro wszystko inne jest w porządku? Może warto w takim przypadku zastosować jakiś nawilżacz?

A nie masz czasem nadżerki tak na końcu spytam? Podejrzliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 19-03-2010, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynko ja tak mam od samego początku kiedy zaczełam współżyć. Też niby był stan zapalny itp, wyleczyłam a ból dalej jest, tak już kilka lat Puszcza oko
Przyzwyczailiśmy się już do tego, że na początku boli, jest opór i rozrywa mnie, ale jak to wszystko się przetrwa to wszystko jest ok Uśmiechnięta
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pią 19-03-2010, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa u mnie jest ból nie do wytrzymania!
Nie może dobrze wejść, bo ja ryczę z bólu.

Van nie mam nadżerki, cytologia jest ok.

To było zapalenie bakteryjne a nie grzybicze.
Używałam żeli nawilżających z Durexa i Feminum i nic. Skonsternowana
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 19-03-2010, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Naprawdę wiem o czym mówisz Puszcza oko
U mnie to już trwa tyle czasu, że się przyzwyczaiłam, ale po każdym stosunku wszystko mnie boli, jestem tak porozrywana Puszcza oko
Niekiedy jest blokada, że się nie da przebić.

I tak samo, nie mam nadżerki, odpada podłoże psychiczne i stan zapalny.

Ja w końcu zrozumialam, ze chyba taka jestem Złośliwa
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pią 19-03-2010, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie mam tak samo.
Aż tracę chęć na współżycie jak sobie pomyślę ile to bólu.
Zero przyjemności.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: