Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Ból w ramieniu w trakcie stosunku.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wikta

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 28-01-2015, 12:48    Temat postu: Ból w ramieniu w trakcie stosunku. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witajcie.
Tak jak w temacie. Od jakiegoś czasu w trakcie stosunku z R. czuję bardzo nieprzyjemny ból w lewym ramieniu. Tak jakby kłucie. Nasila się przy każdym wdechu. Pierwszy raz taki ból pojawił się u mnie ok 2 lat temu. Na ok pół roku zniknął i kilka miesięcy temu wrócił.
Nie wiem o co chodzi, z czym to jest związane... Szukałam informacji w internecie, ale nic nie znalazłam.
Może któraś z Was będzie w stanie coś mi na ten temat powiedzieć. Ewentualnie do którego lekarza wybrać się najpierw - ginekolog czy kardiolog (ból może mieć coś wspólnego z sercem).

Podpis ...W zagubionej przestrzeni trwam
Cały świat płynie obok gdzieś...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 28-01-2015, 13:13    Temat postu: Re Ból w ramieniu w trakcie stosunku. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wikta napisała:

Może któraś z Was będzie w stanie coś mi na ten temat powiedzieć. Ewentualnie do którego lekarza wybrać się najpierw - ginekolog czy kardiolog (ból może mieć coś wspólnego z sercem).

Pierwsze kroki radziłabym skierować do ortopedy. Kardiolog - może później. Poza tym, jeżeli chodzi o serce, objawy daje najczęściej prawa ręka, nie lewa (drętwienie, mrowienie, kłucie, drganie).
Powrót do góry

Wikta

PostWysłany: Sro 28-01-2015, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki za podpowiedź. Ortopeda nawet nie przyszedł mi do głowy...

Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 29-01-2015, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja proponuję przejść się prywatnie do Fizjoterapeuty. On jest lekarzem od leczenia ruchem więc więcej powie w tym temacie niż reszta lekarzy Puszcza oko.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Wikta

PostWysłany: Sob 31-01-2015, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja cioteczna siostra jest fizjoterapeutką. Rozmawiałam ostatnio z nią na ten temat. Stwierdziła tylko, że powinnam zgłosić się szybko do kardiologa. Bo cały ten ból na 99% ma związek z sercem.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: