Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bole glowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SophieFox

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 19-02-2016, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety dość często boli mnie głowa od pogody taka zaleta bycia ciśnieniowcem ale w większości przypadków jest to maly bol takze staram się o nim nie myśleć Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 21-02-2016, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem meteopatką więc często mnie boli głowa w zależności od pogody. Ale miałam niefajny epizod za nastolatki. Brałam tabsy anty, no i miałam bóle migrenowe powodujące u mnie wymioty, omdlenia itp. Wylądowałam na neurologii z obrzękiem mózgu spowodowanym tymi tabsami anty Bardzo smutna Więc dziewczyny jak gin czy endo przepisuje wam tabsy anty to pamiętajcie żeby najpierw zrobić badania, których u mnie nie było.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 22-02-2016, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to ładną miałaś "przygodę" Niezdecydowana. Dobrze, ze nic poważniejszego się nie stało, że nie ma skutków ubocznych Niezdecydowana.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

kiciaricia

PostWysłany: Pon 22-02-2016, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Całe szczęście, że to skończyło się kilkoma dniami w szpitalu bez powikłań. Dlatego też zawsze cierpnie mi skóra jak słysze, że młode dziewczyny dostają tabletki bez badań, albo co gorsza wymieniają się między koleżankami Niezdecydowana .
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 16-03-2016, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kicia, przykro mi, ze miałaś takie przejścia. Tylko w sumie co było przyczyną? Te hormony? Jak moglaś tego uniknąć?
Powrót do góry

kiciaricia

PostWysłany: Pon 28-03-2016, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Była jedna opcja uniknięcia tego epizodu- poważne podejście lekarza do mnie i zlecenie badań. Bo brak badań było przyczyną źle dobranych tabletek. Trafiłam na konowała który traktował mnie jak królika doświadczalnego i stąd ta cała sytuacja. A medycznie, to zbyt wysokie stężenie hormonów wywołało przyspieszoną pracę przysadki mózgowej- albo coś podobnego, już dobrze nie pamiętam ale wydaje mi się, że właśnie tak mi to tłumaczył lekarz Uśmiechnięta .
Powrót do góry

Darunia

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 5:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No własnie,od wczoraj mózg mnie boli.Zaczęło wiać ,więc moja głowa mówi mi o zmianie pogody.
Powrót do góry

kokosanka9090

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 12-06-2017, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niestety męcze się od lat z napadami migreny i tylko leki na receptę przynosza ulge
Powrót do góry

alutka

PostWysłany: Pon 17-07-2017, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jogi próbowałaś? leki nie działają u mnie, jak zbliża się aura..
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 04-10-2017, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój facet niestety ma migreny i to takie, że leży dwa dni bez życia prawie, neurolog mu zapisał leki ale ma obawy czy je brać bo wplywają na jazdę pojazdem, na razie bierze na noc, też widze że często ból głowy u niego z powodu stresu się pojawia, wtedy od razu pakuję w niego nervomix,bo to go uspokaja i lepiej się po tym czuje. Nie jest łatwo poradzić sobie z migreną, moja mama też od wielu lat się z tym dziadostwem męczy.
Powrót do góry

Astoria33

PostWysłany: Czw 16-11-2017, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

u mnie ból głowy zaczyna się zawsze od szyi. Więc jak zaczynają mnie boleć kręgi w szyi na bank za parę minut będzie boleć głowa
Powrót do góry

Chanelka85

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 26-01-2018, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie warto lekceważyć bóli głowy bo moze to być oznaka niektórych chorób. Moja mama nigdy nic nie robiła sobie z tego ze boli ją głowa a okazało się ze to jest rak mózgu.
Powrót do góry

DariaKuleczka85

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 31-01-2018, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam takie bóle głowy ale przez zle dobrane okulary. Musiałam iść do optyka i złożyć reklamacje..... oczywiście nic nie ugrałam bo powiedziano mi ze to niemożliwe. Poszłam do optyka na optometriaciborek w Warszawie na Targówku i okazało się , że to ja miałam racje.
Powrót do góry

Auroraa

PostWysłany: Sro 31-01-2018, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smieszka napisała:
Czy któraś z Was stosowała Excedrin migra stop? Pomaga w Waszych bólach?

Mnie bardzo pomaga przy migrenowych bólach głowy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: