Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bóle pleców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ptycha

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 4:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na bóle pleców polecam uprawianie jogi. Mam z natury krzywy kręgosłup i od kiedy zaczęłam praktykować jogę, bóle zniknęły jak ręką odjął.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju napisała:
Nie, wtedy byś umarła na zawał serca Śmiejąca się , wchodzisz na kilka minut ubrana tylko w majtki i biustonosz (ja w majtki) do komory, w której panuje temperatura minus 140 stopni C. Ale tego zimna nie odczuwasz. Po serii takich zabiegów czujesz się jak 10-latka. Puszcza oko

Ciekawe gdzie robią takie zabiegi Podejrzliwa . Ciekawe też czy od mojego lekarza mogłabym dostać skierowanie na coś takiego.
Słyszałam też , że kapiele w siarce pomagają . Ale to już do sanatorium się trzeba wybrać....

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 04-10-2010, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od dwoch dni boli mnie w dole plecow. Bol jest dosc dokuczliwy. Kilka razy wczesniej, kladac sie do lozka bolalo mnie dokladnie w tym samym miejscu, wtedy wystarczylo podlozyc zrolowany recznik lub chocby reke i zaraz mijalo, ale nie tym razem. A zaczelo sie w metrze, po 20 min. jazdy ledwo sie podnioslam. Zupelnie nie wiem co to moze byc, a masc rozgrzewajaca nie pomogla...

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 04-10-2010, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina sprobuj sie delikatnie porozciagac, bo to moze byc jakis "zastaly" miesien, tez tak mialam pare razy a do tego kup sobie plastry rozgrzewajace, moim zdaniem dzialaja lepiej jak masci.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

flo
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 04-10-2010, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina a ten ból to w okolicach kręgosłupa czy gdzieś po bokach?
W jednym miejscu czy promieniuje do nóg?

Podpis Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 04-10-2010, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bol jest po obu stronach blisko kregoslupa, nie promieniuje. Mysle, ze kazdy zna ten bol, on sie czasem pojawia wieczorem jak sie polozy na plecach w lozku, taki nazwalabym "ciagnacy" i normalnie dosc szybko mija. Ja mam teraz problemy ze wstawaniem z pozycji lezacej, nie moge nic dzwigac ani sie pochylac bo boli.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

flo
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 04-10-2010, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterinko a nie zmieniłaś przypadkiem butów?
Taki ból pojawia się czasem kiedy zmieniamy pozycję ciała tzn zaczynamy chodzić z wypiętym brzuchem do przodu, pogłębia się wtedy tzw lordoza lędźwiowa czyli ten dołek w dole placów.
Tak jak radzi Zuzka nagrzewaj, kompresami, ciepłą kąpielą, maścią albo plastrami i próbuj delikatnie rozruszać.

Podpis Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 04-10-2010, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nic mi o tym nie wiadomo... Nie mam nowych butow. Jakis czas temu chodzilam na wysokich obcasach, ale jednorazowo i to bylo zdaje sie okolo tygodnia temu, wiec to raczej nie to. Zrobie tak jak mi radzicie, dziekuje. Uśmiechnięta

Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 04-10-2010, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina a może dostaniesz okres?
Czasami takie bóle mogą poprzedzać nadchodzący okres Podejrzliwa .

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 04-10-2010, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sylla, dopiero za poltora tygodnia, wiec chyba nie to. A to moze sie tak nagle pojawic, tzn. nigdy nic mi nie bylo przed okresem, a nagle mam bole?

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 26-04-2012, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun to zalezy w ktorym odcinku Cie boli.
Jak dla mnie najlepsze nabole kregoslupa to cwiczenia rozciagajace i jak mnie boli kregoslup to lubie lezec na ziemi na plasko.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 26-04-2012, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Sun to zalezy w ktorym odcinku Cie boli.
Jak dla mnie najlepsze nabole kregoslupa to cwiczenia rozciagajace i jak mnie boli kregoslup to lubie lezec na ziemi na plasko.
Boli na dole po prawej stronie, koło nerki ale to nie ból nerki Złośliwa.
Dzięki za wskazówki Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 26-04-2012, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun poki nie zobaczysz lekarza to delikatnie sie porozciagaj, moze joga delikatnie.

Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Czw 26-04-2012, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka będę się rozciągała może to trochę pomoże Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Czw 26-04-2012, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zania, jesteś genialna Bardzo szczęśliwa. Dziękuje Uśmiechnięta.
A na spacery chodzę Podejrzliwa.
Zuzka napisała:
A czemu nie? Moze byc cos nie tak z jednym jajnikiem.
Ja mialam kiedys taki bol, ze chodzic nie moglam, tyle, ze mi poszlo w dol.
Bardzo Cię proszę, nawet mnie nie strasz Niezdecydowana.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: