Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bóle pleców
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kroplarosy

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 16:41    Temat postu: Bóle pleców Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy zdarzyły się Wam bóle w dolnej cześci pleców, tzw. "korzonki" lub rwa kulszowa? Jak sobie z tym radzicie?!? Mnie złapało w niedzielę i niestety nie popuszcza... Bardzo smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak Cie tyle trzyma to Ty kobieto idz do lekarza.
Nie wiadomo czy to korzonki, czy jakis nerwobol a moga byc nerki Podejrzliwa
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie często bolą plecy, ale to spowodowane jest krzywym kręgosłupem. Bólu od korzonków nigdy nie miałam. Radzę iść do lekarza, bo Zuzka dobrze mówi, że to mogą być nerki. Przewraca oczami
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kroplarosy idź do lekarza. Bo jeśli to zaniedbasz mogą Cię spotkac bardzo bolesne zastrzyki i leżenie plackiem, nie mówiąc już o powiększającym się bólu. Lepiej dmuchac na zimne i sprawdzić od razu.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie czasami bolą nerki to ból bardzo podobny do bólu pleców.
kroplarosy może i rzeczywiście dziewczyny dobrze mówią.

Może posmaruj się na noc rozgrzewającą maścią, mi to troszkę pomaga.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:
Mnie często bolą plecy, ale to spowodowane jest krzywym kręgosłupem. Bólu od korzonków nigdy nie miałam. Radzę iść do lekarza, bo Zuzka dobrze mówi, że to mogą być nerki. Przewraca oczami

Agaat ja tez mam krzywy kregoslup i dlatego od 8 lat staram sie spac na plasko i na ziemi. Gdyby nie wypadek to bym nie wiedziala co to bole plecow Puszcza oko
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
agaat napisała:

Agaat ja tez mam krzywy kregoslup i dlatego od 8 lat staram sie spac na plasko i na ziemi. Gdyby nie wypadek to bym nie wiedziala co to bole plecow Puszcza oko

Zuzka jaki wypadek? Zszokowana
Ja też śpię raczej płasko. Zasypiam na dole poduszki, ale później odsuwam ją do góry. Puszcza oko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:

Ja też śpię raczej płasko. Zasypiam na dole poduszki, ale później odsuwam ją do góry. Puszcza oko

Trzy lata temu, jeszcze w Holandii, uderzyl we mnie samochod jak jechalam na rowerze. Podobno cud, ze chodze Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
agaat napisała:

Trzy lata temu, jeszcze w Holandii, uderzyl we mnie samochod jak jechalam na rowerze. Podobno cud, ze chodze Bardzo szczęśliwa

Daj spokój. Współczuję. Aż mnie ciarki przeszły. Skonsternowana
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pani zapomniala, ze podczas zakretu nie szuka sie telefonu na tylnim siedzeniu. Miala przednia maske, dach i oczywiscie przednia szybe do wymiany. Szybe to jej glowa rozwalilam. Do tej pory jestem pod kontrola neurologa, jakiegos krwiaczka tam mam, ale to juz Off Topic!
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To, żeby nie przedłużać off topicu, powiem tylko, że współczuję, bo brzmi to strasznie. Niezdecydowana
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

agaat napisała:
To, żeby nie przedłużać off topicu, powiem tylko, że współczuję, bo brzmi to strasznie. Niezdecydowana

Mhmm, ale cale szczescie ze to tak sie skonczylo. Pozostaly mi jednak bole plecow. Niestety nic sie z tym nie da zrobic. Spac na plasko, ale wtedy moje miesnie karku nie daja rady. Nie moge podniesc glowy wtedy z wyrka...
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powiem szczerze, że ja mam bóle pleców od kiedy pamiętam i po prostu nauczyłam się z nimi żyć. Nie mam za bardzo wyjścia, bo nic mi nie pomaga. Skonsternowana
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podobno cieple oklady pomagaja, masci rozgrzewajace i rozciaganie. Ale to tylko podobno.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Wto 29-05-2007, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi też troszkę pomaga masaż. No ale żadna rewelacja. Przewraca oczami
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: