Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Botox?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
toffinek

PostWysłany: Pon 23-11-2009, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No wiadomo, ze chcemy po zabiegu wyglądać lepiej, a nie sporo gorzej Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mirella

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 24-11-2009, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

naturalny wyglad, zdrowa wypoczęta twarz. W tym rzecz.
Powrót do góry

bella10

PostWysłany: Wto 01-12-2009, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiele osób robi tego rodzaju zabiegi sobie ( szczególnie osoby medialne) i różnie z tym bywa, w większości jednak wyglądają świetnie, więc racją jest to że zależy kto robi, ja też jeśli wogóle zdecyduję się kiedyś to tylko w sprawdzonej klinice u specjalisty z co najmniej kilkuletnią praktyką. ale też teraz są i inne metody nie musi być to botox...
Powrót do góry

pentelka

Zodiak: Baran

PostWysłany: Sro 02-12-2009, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz np. u dr. Sankowskiego można odmłodzić sobie skórę systemem Radiage, to metoda nieinwazyjna, świetna alternatywa dla liftingu.
Powrót do góry

bella10

PostWysłany: Sro 02-12-2009, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ano właśnie coś czytałam na ten temat, ,, podobno daje świetne rezultaty,,
Ta klinika to zdaje się z tego programu " chcę być piękna"...
więc ma renomę,,, i pewnie wiele klientek Puszcza oko)
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Wto 09-02-2010, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj, nie mogłam oderwać się od tego programu, podziwiałam jak te kobiety szybko dochodziły do siebie.
A kwas hialuronowy Was przekonuje, chyba lepszy jest od botoxu?
Powrót do góry

sonia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 09-02-2010, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Że lepszy, to bym nie powiedziała - po prostu na coś innego Uśmiechnięta Botox jest lepszy do mimicznych zmarszczek, a kwasem wypełnisz sobie to, czego natura zapomniała Puszcza oko A tak bardziej na serio - te substancje mają po prostu inne zastosowania. Ja czuję się za młoda na botox, ale kilka rzeczy poprawiłabym sobie wypełniaczem Puszcza oko
Powrót do góry

dianka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 09-02-2010, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam podobne zdanie po prostu każdy z nich jest troszkę do czego innego i bardzo dobrze bo dzięki temu efekty są o wiele skuteczniejsze i nasze buźki mają naturalny wygląd. Uśmiechnięta szkoda że tak wiele z nas nie odróżnia tych dwóch substancji a myślę e warto bo różnica jest spora

Podpis "W cenie twojego biletu na życiowe pielgrzymowanie są już zawarte Twoje Marzenia, również te spełnione Marzenia, są tam już Cuda." K.M - Niebo na Ziemi
Powrót do góry

bella10

PostWysłany: Sro 10-02-2010, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No racja, zdaje się że Botox to raczej czoło, wypełniacze na policzki, usta, linie marionetki, bruzdy nosowo-wargowe ?? Chyba dobrze pamiętam, bo gdzieś czytałam o tym.
Powrót do góry

sonia

PostWysłany: Sro 10-02-2010, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mogłam sobie wczoraj przypomnieć, jak to się nazywało, ale napisałam to innymi słowami Puszcza oko
Ogólnie myślimy, że wszystko co się wstrzykuje, to jest na zmarszczki... A tu ważne jest rozróżnienie właśnie na botox i wypełniacze. Botox jest na zmarszczki mimiczne, natomiast kwasem hialuronowym wypełnia zmarszczki statyczne, czyli takie, które powstają z utraty tkanki tłuszczowej, a nie z ciągłego "zginania i zgniatania" skóry mięśniami Uśmiechnięta
A wiecie coś o zabiegach, które wykorzystują zarówno botox i kwas hialuronowy (jako mieszankę)? Podobno można w ten sposób czoło wygładzić, ale nie wiem, gdzie mogę znaleźć informacje na ten temat...
Powrót do góry

pentelka

PostWysłany: Czw 11-02-2010, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sonia napisała:
... Botox jest lepszy do mimicznych zmarszczek, a kwasem wypełnisz sobie to, czego natura zapomniała Puszcza oko A tak bardziej na serio - te substancje mają po prostu inne zastosowania. ...

Dobrze powiedziane, teraz wiem dlaczego moja sąsiadka tak pięknie wygląda po powrocie z kliniki Sankowskiego Uśmiechnięta)
Powrót do góry

sonia

PostWysłany: Czw 18-02-2010, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie okłamujmy się - i botox, i kwas hialuronowy to zabiegi, które od razu dają widoczne efekty. Trwają krótko, nie są tak inwazyjne, jak operacja plastyczna... Pewnie każda z nas by chciała w tak krótkim czasie przejść swojego rodzaju metamorfozę. Przecież używając nawet najlepszego kremu, witamin itp. na efekty trzeba długo czekać... A i tak najczęściej są niewystarczające Neutralna
Powrót do góry

tiko

PostWysłany: Sro 03-03-2010, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze można spróbować alternatyw jak się ktos botoxu obawia, np przeszczep tkanki tłuszczowej na twarz o kt. czytałam na str /nie podajemy nazw klinik/, uważam, ze bezpieczne rozwiązanie i tanie.
Powrót do góry

sonia

PostWysłany: Czw 04-03-2010, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

tiko napisała:
Zawsze można spróbować alternatyw jak się ktos botoxu obawia, np przeszczep tkanki tłuszczowej na twarz o kt. czytałam na str Centrum Malia, uważam, ze bezpieczne rozwiązanie i tanie.

No tak, ale botox jest na coś innego. Przeszczep tłuszczem jest alternatywą dla kwasu hialuronowego. Ale szczerze mówiąc nie widzę za bardzo sensu. Efekty po kwasie hialuronowym są naprawdę dobre (nie uczula, daje naturalny efekt itd), więc po co?...
Powrót do góry

Moniś27

PostWysłany: Pon 16-08-2010, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie niestety nie stać na takie zabiegi. Znalazłam natomiast w aptece tabletki nazwa i jestem z nich bardzo zadowolona. Uzupełniają działanie kremów. Skóra po nich jest jędrniejsza, a zmarszczki płytsze.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: