Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Botox?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinda

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 14-09-2010, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To nie jest wielki wydatek, ja robię sobie zabieg w przerwie na lunch jak służbowo jadę do Wrocławia (jestem z Wawy) w salonie /nie podajemy nazw salonów i nazwisk lekarzy/ Facet jest świetny, zabieg to dobrodziejstwo.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

magdalena123

PostWysłany: Wto 28-09-2010, 21:04    Temat postu: TAk Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwazam ze botox to nic zlego ale napewno bardzo trzeba uwazac przy wzborze lekarza i nie patrzcie na cene . 100 czy 200pln wiecej to czasamigwarancja dobrze zrobionego zabiegu. Bylam juz u wielu lekarek i narazie tylko po jednej bylam zadowolona /nie podajemy nazwisk lekarzy/. Polecam a wz u kogo bylyscie
Powrót do góry

Ammut

PostWysłany: Wto 22-02-2011, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zrobiłam sobie botox na "lwie" zmarszczki na czole - niestety żadnego efektu.
Teraz wiem ,że trzeba pilnować ,żeby lekarz napełnił przy nas strzykawkę.Bo niestety chyba dostałam coś niepełnowartościowego.
Naczytałam się na forum chirurgii plastycznej ,że takie sytuacje się zdarzają.

Uważam ,że botox stosowany z umiarem ,to dobrodziejstwo dla kobiet Bardzo szczęśliwa
I jest bezpieczny ,bo przecież stosuje się go w medycynie od dawna np.u dzieci z porażeniem mózgowym.

Acha! W końcu na te lwie zmarchy zafundowałam sobie wypełniacz Bardzo szczęśliwa
Kwas hialuronowy trzyma już 2 lata Bardzo szczęśliwa Czoło mam gładkie!

Podpis Żaden dowód nie przemawia za tym, że życie jest poważne...
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 1:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też uważam, że trzeba pilnować strzykawek i preparatów...
Ja robiłam kwas na usta i wiem, że chyba przy poprawkach za 2 razem coś mi ubyło z fiolki, bo lekarz mówił, że zostało niby więcej niż wypełnił za 1 razem, jednak za 2 razem poczułam tylko 3 dostrzyknięcia lekkie i tyle, a wcześniej dosyć dużo tego było...

A botox teraz kosztuje śmieszne pieniądze, więc stwierdziłam, że kiedyś może się zdecyduję, tylko jednak narazie jestem bardziej za kwasem na przyszłość...ale zobaczymy, ciągle coś nowego wypuszczają na rynek.
Fajnie by było, żeby to robili bez strzykawek, bo mimo znieczulenia jednak wiele osób mówiło, że boli.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy w życiu nie tknę się botoksu. Przewraca oczami Za dużo wiem na temat tego czym jest i jak działa żebym sobie pozwoliła to wstrzyknąć w moją skórę.
Poza tym uważam, że każdy wiek czymś się charakteryzuje i nie ma sensu walczyć z naturą i wieku 40 lat wyglądać na 21.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Za dużo wiem na temat tego czym jest i jak działa żebym sobie pozwoliła to wstrzyknąć w moją skórę.

A jakie są jeszcze zagrożenia, poza ewentualnym uzależnieniem od zabiegów, czy twarzą-maską? Podejrzliwa

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Twarz maska nie jest efektem ubocznym, ale normalnym skutkiem stosowania botoksu, który tak naprawdę jest jadem kiełbasianym. Jej działanie polega na tym, że paraliżuje mięśnie i uniemożliwia ich skurcz. Oczywiście jest to efekt odwracalny, ale zachodzi bardzo wolno. A im częściej się wstrzykuje botulinę tym trudniej zregenerować mięśnie i płytkę nerwowo-mięśniową.
Poza tym botulina jest powszechnie znaną bronią biologiczną. Na szczęście jeszcze nikt jej nie użył skutecznie. Japońce próbowali, ale zrobili pałeczki o zbyt niskim stężeniu jadu kiełbasianego.

Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
A im częściej się wstrzykuje botulinę tym trudniej zregenerować mięśnie i płytkę nerwowo-mięśniową.

Czy to oznacza, że ci wszyscy, którzy stosują botoks od lat, to albo będą mieli coraz mniej ludzki wygląd, albo przestaną używać, ale wtedy będą wyglądali o wiele gorzej, niż gdyby nigdy tego nie robili, bo mięśnie i płytki już nie będą takie jak dawniej? Podejrzliwa

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie tak. Popatrz choćby na Nicole Kidman. Jej twarz przekazuje zero emocji, efekt stosowania botoksu.

Powrót do góry

Ammut

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Nigdy w życiu nie tknę się botoksu. Przewraca oczami Za dużo wiem na temat tego czym jest i jak działa żebym sobie pozwoliła to wstrzyknąć w moją skórę.
Poza tym uważam, że każdy wiek czymś się charakteryzuje i nie ma sensu walczyć z naturą i wieku 40 lat wyglądać na 21.

A ile masz lat?
Bo niestety punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Nieprzyzwoity

Z botoxem tak jak z opalaniem,czy makijażem - stosowane z umiarem dodają urody;)

Trochę przesadzasz i siejesz lekką panikęPuszcza oko
Może botox był wykorzystywany jako broń biologiczna..ale czy bardziej na jego korzyść nie działa fakt ,że stosuje się go u dzieci z porażeniem mózgowym?
A na pewno stosuje się wtedy o wiele większe dawki niż w kosmetyce.

Nicole Kidman jest przykładem nadużywania botoxu ,ale np . nasza Grażynka Torbicka ma gładką buzię i wygląda ładnie Bardzo szczęśliwa
A jest po 50-tce...Ok! Powiesz,że to geny!
To weżmy pod lupę Grażynę Wolszczak - wiek 53 ,a buzia super!
Wcale nie wygląda na maskę ,a dam sobie rękę uciąć ,że wstrzykuje sobie to i owo Bardzo szczęśliwa

Podpis Żaden dowód nie przemawia za tym, że życie jest poważne...
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 23-02-2011, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nieważnie ile mam lat, ważne jakie mam poglądy. Uważam, że nie będę wyglądać naturalnie z gładką buzią i pomarszczoną szyją i rękami, jak Torbicka.
Może według Ciebie przesadzam, ale ja znając dokładny mechanizm jego działania nie tknę tego. Takie jest moje zdanie i mam prawo mieć inne. Poza tym nie namawiam nikogo do nie wstrzykiwania botoksu. Puszcza oko

Powrót do góry

luska23

PostWysłany: Pon 20-03-2017, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No wlasnie sama brałam pod uwagę botoks bo wnerwia mnie lwia zmarszczka pomiędzy brwiami. Początkowo próbowałam sie nawet nie marszczyć ale widocznie nie jest to możliwe Uśmiechnięta Przynajmniej w taki sposob tej lwiej zmarszczki nie zlikwiduję Bardzo szczęśliwa
Może są jakies kremy , które rzeczywiscie mogą likwidowac zmarszczki? Czy ogólnie jest to jakaś bujda i nie ma się co nastawiać na to?
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Pią 24-03-2017, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

luska23 napisała:
No wlasnie sama brałam pod uwagę botoks bo wnerwia mnie lwia zmarszczka pomiędzy brwiami. Początkowo próbowałam sie nawet nie marszczyć ale widocznie nie jest to możliwe Uśmiechnięta Przynajmniej w taki sposob tej lwiej zmarszczki nie zlikwiduję Bardzo szczęśliwa
Może są jakies kremy , które rzeczywiscie mogą likwidowac zmarszczki? Czy ogólnie jest to jakaś bujda i nie ma się co nastawiać na to?

Zależy jaki skład. Na pewno odradzam kupowanie tych drogeryjnych bo działanie będzie zerowe. Mają w składzie sporo zapychaczy, jakieś śmieci, ktore nie działają dobrze na skóre.
Polecam kupić sobie serum Richevon .
Odkąd zaczęłam je stosować moja skóra znacznie się poprawiła. Odzyskała swoją jędrność i jest lepiej nawilżona. Co mnie zdziwiło bo to pierwszy kosmetyk który dał u mnie takie działanie.

Ogolnie cera jet lepiej odżywiona i jak patrzę w lustro to az się uśmiecham Uśmiechnięta
Powrót do góry

luska23

PostWysłany: Pon 27-03-2017, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No włąsnie tak sobie o nim tutaj czytam i skład faktycznie faaaajny. Ale czemu jest to takie drogie? Złośliwa
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Pon 10-04-2017, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No cóż kochana. Bardzo często jest tak, ze jeśli chcesz sobie kupić coś porządnego to musisz również więcej zapłacić Puszcza oko Nie jest sztuką kupno sobie jakiegoś kiepskiego , taniego kosmetyku,ktory bardziej będize Ci szkodził niż pielęgnował.
Swoją drogą to richevon jest tak wydajny, że kupujesz sobie go na kilka dobrych miesięcy .A jak podzielisz sobie cenę na czas w jakim będzizesz go stosowała to okazuje się,że nie jest to wcale takie kosztowne.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: