Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Botox?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 23-06-2017, 6:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

luska23 napisała:
No włąsnie tak sobie o nim tutaj czytam i skład faktycznie faaaajny. Ale czemu jest to takie drogie? Złośliwa

Kosmetyki selektywne nie są zwykle tanie.Poza tym nie spotkałam sie osobiście do tej pory z żadnych kosmetykiem, który byłby naprawdę tani i jednoczesnie byłby skuteczny....

Sam richevon również lubię o czym zresztą napisałam w innym temacie na forum. Jeden z lepszych kosmetyków do twarzy jaki kiedykolwiek miałam.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

KarolinaSarnecka

PostWysłany: Pią 30-06-2017, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lepiej nie obstawiać od razu że za kilka lat będę robiła sobie botox. Nie lepiej teraz postarać się aby nasza skóra jak najdłużej wytrzymała naturalnie?
Powrót do góry

yenka

PostWysłany: Sro 12-07-2017, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W swojej ofercie klinikaestetica.pl ma botoks i zastanawiam sie czy robic czy nie... czytalam troche o jakichs opadajacych powiekach i tak dalej ale chyba nie po kazdym takim zabiegu sa powiklania co?
Powrót do góry

mushrum

PostWysłany: Pon 04-09-2017, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

różyczka napisała:
Kosmetyki selektywne nie są zwykle tanie.Poza tym nie spotkałam sie osobiście do tej pory z żadnych kosmetykiem, który byłby naprawdę tani i jednoczesnie byłby skuteczny....

Sam richevon również lubię o czym zresztą napisałam w innym temacie na forum. Jeden z lepszych kosmetyków do twarzy jaki kiedykolwiek miałam.

Uwielbiam to serum Buziak Buziak Buziak
Za:
wygodne opakowanie
ładny zapach
wydajnośc
oraz za to, że rzeczywiście działa ( to pierwsze serum na zmarszczki, którego używałam i które ma działanie takie jakie powinno mieć czyli przeciwzmarszczkowe).
Powrót do góry

bedinka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 10-12-2017, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja siostra jakos 2 tygodnie temu byla sobie robic botoks w Klinika Estetica w Katowicach i jak jej pytam to mowi ze jest bardzo zadowolona. Bala sie na poczatku ze cos sie moze nie udac i tak dalej i to zrozumiale, jednak jesli jestescie w rekach profesjonalistow to nie ma sie czego bac Uśmiechnięta
Powrót do góry

kobitka77

PostWysłany: Pią 05-01-2018, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a dlaczego nie ? moja mama regularnie chodzi na botox, do kliniki mediart clinic w Poznaniu i jest bardzo zadowolona, nic jej nie opada i wygląda coraz młodziej : )
Powrót do góry

primavera

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 25-05-2018, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A słyszałyście o alternatywie liftingu? Ostatnio przeszukiwałam internet i znalazłam info o zabiegu Easylift, przeprowadza się go za pomocą nici stałych i nie trzeba operacji robić jak przy tradycyjnym liftingu. W Polsce takie zabiegi robi tylko dr Strzałkowski, byłam u niego kiedyś na konsultacji i wydał mi się wtedy profesjonalnym lekarzem o dobrym podejściu do pacjenta. Zastanawiam się nad tym Easylift Przewraca oczami
Powrót do góry

peestkaa

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 31-05-2018, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Botoks jak i inne zabiegi medycyny estetycznej zostały stworzone w jakimś celu i szkoda z tego nie korzystac Bardzo szczęśliwa Ja tez lubie tego typu zabiegi Bardzo szczęśliwa Nalezy pamietac o dwoch rzeczach. Po pierwsze wybrac miejsce z najlepszą opinią i drugie dobrze nawilzac skóre po zabiegu. Ja uzywam do tego kremu cetaphil ps lipoaktywny bo regeneruje kórę, działa kojąco i przeziwzapalnie i długotrwale nawilza co jest wtedy bardzo wazne
Powrót do góry

valerie89

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 10-10-2018, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wbrew pozorom botoks jest bezpieczny, oczywiście o ile stosuje się go w rozsądnych ilościach. Jest jeszcze parę innych zabiegów, które dają podobne efekty, choćby przy pomocy nici APTOS, na https://lukaszmichalak.pl/medycyna-estetyczna/usuwanie-zmarszczek/nici-pdo/ można poczytać o tym zabiegu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: