Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Botox?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
toffinek

PostWysłany: Wto 27-10-2009, 18:26    Temat postu: Botox? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowałybyście się kiedyś na zabieg z botoxu? Ja jeszcze nie, ale myślę że za kilka lat zrobię sobie taki zabieg. Co sądzicie o tym?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Wto 27-10-2009, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co wiem taki zabieg trzeba co jakis czas poprawiać a pewnie nie będzie mnie na to stac tak więc nie. A gdyby było mnie stać? Hym.. nie wiem ,ale raczej jestem za naturalnymi sposobami,ale kobieta zmienna jest.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

toffinek

PostWysłany: Pią 30-10-2009, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To prawda, nic nie trwa wiecznie:)
Powrót do góry

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 30-10-2009, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tej chwili mówię botoksowi "nie", ale mm 26 lat. Za 20-25, jeśli poczuję, że z moją twarzą dzieje się coś, czego nie mogę zaakceptować pewnie się zdecyduję. A może będę lubić swoje zmarszczki. Czas pokaże.

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Jesienna

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 31-10-2009, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Taak.. wstrzykiwanie sobie jadu kiełbasianego do organizmu to świetny pomysł. Jedna mała butelka stężonego "botoxu" zabiłaby wszystkich ludzi na świecie, wiesz? Puszcza oko
Powrót do góry

toffinek

PostWysłany: Nie 01-11-2009, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem chemikiem, więc wiem:) Ale zupełnie mnie to nie przeraża, bo ilości jakie są wstrzykiwane są zupełnie niegroźne, chyba że jakiś partacz coś źle zrobi, wtedy co najwyżej wygląda się nieładnie. Dlatego partaczy trzeba się wystrzegaćUśmiechnięta
Powrót do góry

Madzio

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 02-11-2009, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

toffinek Puszcza oko Chemik wita Chemika Złośliwa .

co do botoksu... Może kiedyś Puszcza oko. Narazie nawilżać, nawilżać, nawilżać ! i robić gimnastyke twarzy drogie Panie Puszcza oko .

Podpis "Życie to gra, więc grajmy w nią."
Powrót do góry

toffinek

PostWysłany: Pon 02-11-2009, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Madzio, więc Ciebie pewnie też to co napisała Jesienna nie przerażaUśmiechnięta
Powrót do góry

Aneczka1989

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 03-11-2009, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi na razie nie potrzeba tego. I myślę, że w przyszłości się też nie zdecyduję. Uważam , że naturalne piękno jest najlepsze. Są teraz różne kremy itp, kobiety więcej dbają o swoją skórę niż wcześniej. To może nie będzie z nami tak źle na przyszłość Uśmiechnięta. Ale kto wie.
Powrót do góry

mirella

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 03-11-2009, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

każda kobieta chce pieknie wyglądać Uśmiechnięta ja nie mam nic przeciwko poprawy swojego wyglądu, choć sama nic sobie nie poprawialam jeszcze. A botox, może sprostuje to rzeczywiście jad kielbasiany wstrzykiwany w sposob precyzyjnie w małej dawce w odpowiednią tkankę mięśniową. Powoduje on paraliż mięśni odpowiedzialnych za zmarszczki na czole i w okolicach oczu dzięki czemu uniemożliwia kurczenie się tych mięśni i tym samym przeciwdziała marszczeniu się i fałdowaniu skóry. Poza tym botox ma szerokie zastosowanie w neurologii od ponad 20 lat.
Powrót do góry

Jesienna

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 05-11-2009, 6:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To była tylko ciekawostka, a nie straszenie.
Powrót do góry

toffinek

PostWysłany: Czw 05-11-2009, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No tak, wiem. Ja do takich informacji zawsze podchodzę z jakąś rezerwą, może to zboczenie zawodowe? Z tego co gdzieś czytałam to chyba nie zostało jeszcze nigdy zużyte tyle botoxu, co się mieści w takiej buteleczce. A jest stosowany od 20 lat. Bo to są naprawdę minimalne ilości
Powrót do góry

mirella

PostWysłany: Nie 08-11-2009, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

racja, podczas zabiegu podaje się niewielką ilość toksyny botulinowej (rodzaj oczyszczonego białka). Z medycznego punktu widzenia, botoks powoduje zatrzymanie przewodnictwa nerwowego pomiędzy nerwem i mięśniem. W efekcie następuje relaksacja mięśnia i wygładzenie zmarszczek mimicznych. Tak działa botox.
Powrót do góry

toffinek

PostWysłany: Nie 08-11-2009, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jedyne czego się obawiam, tak jak pisałam wyżej , to lekarzy bez doświadczenia albo umiejętności. Jest trochę w necie opowieści dziewczyn, którym lekarz zrobił np maskę na twarzy, bo podał dysport zamiast botoxu albo coś sknocił. No ale jedyna na to rada szukać takich z doświadczeniem i certyfikatami
Powrót do góry

mirella

PostWysłany: Sro 11-11-2009, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zgadzam się. Przede wszystkim lekarz który wykonuje zabieg powinien posiadać certyfikat akredytowany przez instytucje państwową podpisany przez lekarza. Wtedy mamy pewność co do precyzyjności i jakości przechowywania preparatu. A właśnie na tym nam najbardziej zależy na udanym zabiegu Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: