Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Boże Narodzenie 2016
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 21-11-2016, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:

Dla Młodego podoba mi się Globus FP, stolik edukacyjny i cigle szukam jakichś fajnych samochodów.
Młoda dostała fajny samochód Clementoni samochód 3w1 Uśmiechnięta, w ogóle z tej firmy są fajne klocki Uśmiechnięta.
A ten globus to tez fajny Bardzo szczęśliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 21-11-2016, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretko a może klocki wadera?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 21-11-2016, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun nie znam tej firmy, zerkne na all.

Monika mialas na żywo z nimi doczynienia? Budowla się trzyma?
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 21-11-2016, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Monika mialas na żywo z nimi doczynienia? Budowla się trzyma?

Niektóre klocki nie trzymają. Ale ogólnie nie jest źle. Najlepsze są duplo. Może popatrz na allegro na używane? Ja tak kupowałam podstawowe klocki, żeby było czym budować, bo wiadomo jak to jest z ceną nowych. Jedyny minus to często brak opakowania, ale jak jakieś jeden-dwa zestawy będziecie mieć to i mnóstwo inspiracji będzie Uśmiechnięta.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 25-11-2016, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka jak chcesz takie klocki do wpinania, to ja jednak bym to duplo wzięła. Młody ma takie zwykle plastiki duże to zero zianteresowania. Wydam przy najbliższej okazji. On woli drewniane. Duplo nie mamy, ale ponoc dzieci lubia Puszcza oko
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Sob 26-11-2016, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy lego duplo kilka zestawów. Młoda bardzo lubi się tym bawić. Potrafi pół dnia układać.

Dołączone po 53 minutach 40 sekundach:

Jestem jeszcze w trakcie tworzenia. To ma być drzewko z bombek. Już niebawem skończę.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

PaniJot

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 05-12-2016, 13:36    Temat postu: Boże Narodzenie 2016 Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tym roku nigdzie nie jedziemy, zostajemy na święta w domu, a na stole postawie coś gotowego. może od Virtu? widziałam specjalną świąteczną edycję, idealne dla mnie bo jestem kulinarnym leniuszkiem hehe Uśmiechnięta Uśmiechnięta uszka, pierogi, krokiety z kapustą i grzybami - mmm mniam. Jestem pewna, że wszystko pójdzie super. Zostaje mi tylko pieczenie ciast, co jednak lubię najbardziej w świątecznych przygotowaniach.
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Pon 05-12-2016, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i stanęło na tym, że w tym roku całe Święta u nas w domu, gotowaniem dziele się z mamą a prezenty tylko dla niepełnoletnich Puszcza oko.
Kupiliśmy już Karoli Lego Duplo - tym samym mamy z głowy prezent na urodziny - dokupimy kolejny komplet Złośliwa.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 05-12-2016, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Kupiliśmy już Karoli Lego Duplo

No i super Uśmiechnięta.

Ja muszę jeszcze teściom coś kupić, babciom, małżonkowi i sobie Złośliwa. Reszta załatwiona Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Wto 06-12-2016, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika a masz jakieś pomysły ?
Co kupiliscie Chłopcom? Ja nie mam pojęcia co temu naszemu Młodemu sprawić. Ogladalalismy full zabawek w sklepie i jakoś nic nas nie urzekło. Tzn jest dużo pięknych zabawek ale mając w domu dużo gadżetów niemowlęcych i dziecięcych tamte wydaja się po prostu zbędne.

Chyba kupimy mu coś symbolicznego typu bączek, albo jakiś zestaw duplo żeby zmotywować Karolke do wspólnej zabawy.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 06-12-2016, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szymkowi to kupiłam planszówki, lego classic, tory hot wheels, słomki do składania, książki. To nie od nas tylko, a od całej naszej rodziny- ja tym zawiadywałam. Puszcza oko
A Bartkowi się złożyliśmy i kupiliśmy suchy basen z piłeczkami. Bo wszystkich pierdółek właśnie mamy po Szymku, więc nie chcę więcej tego cholerstwa Złośliwa.

Mi się podobają takie klocki, tylko już kasy zabrakło Uśmiechnięta. Miękkie, z różnymi obrazkami na bokach.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 06-12-2016, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Młody od nas dostanie wóz strażacki, taki większy. Od moich rodziców wiem, że plecaczek i jakieś autko. Od mojej siostry ksiązke Mapy świata. Od szwagierki piasek kinetyczny. Od teściów konia na biegunach (będzie stał u nich, bo my miejsca nie mamy Bardzo szczęśliwa )
Generalnie nie chciałam żadnych zabawek interaktywnych, bo moje dziecko nie jest fanem tego, a tylko klamoty stoją i miejsce zajmują. Tzn. u znajomych widzę Puszcza oko Bo nasz to ma tylko kaczuszke i arke Noego z takich zabawek. Układanek póki co ma i gier, nic nowego na ten wiek nie wynalazłam.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 06-12-2016, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My kupiliśmy mojemu tacie drukarkę, bo wiecznie marudzi, że tusze drogie, że już nie drukuje tak dobrze. Mojemu bratu na jego prośbę kupiłam rzeczy, które będą potrzebne dla dziecka, jakieś pieluchy, chusteczki nawilżane i inne bibeloty. Moja mama dostanie kosmetyki. Bratanice M dostaną bransoletki, każda z nich będzie miała doczepioną pierwszą literkę swojego imienia i po komplecie spinek do włosów. Syn szwagierki dostanie zabaweczkę, którą będzie mógł ciągnąć, bo ostatnio wszystko ciągnie i wkłada do buzi. Złośliwa
My z M. już sobie zrobiliśmy prezenty - po książce. Teściowa dostanie kosmetyki, a teść jeszcze nie wiem, tylko on nam został. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 07-12-2016, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My w tym roku smigamy do moich rodzicow. Trzęsie sie ze śmiechu

Prezenty poki co w lesie bo nikt nie mogl sie zdecydowac. Tylko dla mamy kupilismy maly mikser do robienia sokow. Jesli do wieczora nikt sie nie odezwie to jutro kupuje bratu perfumy, tacie zestaw dobrych kosmetykow, a Babciom zapachy do pokoju.

Tylko ja w tym roku bez prezentow. Złośliwa

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 07-12-2016, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My w tym roku jedziemy na święta do moich rodziców. Z racji tego, że moja mama ostatnio zaliczyłam zapalenie płuc i pobyt w szpitalu, to musimy z siostrami większość same ogarnąć, żeby ją trochę odciążyć. Muszę więc niedługo usiąść i zrobić plan, żeby było wiadomo co kto ma robić i kiedy.
Powoli ogarniam prezenty, choć największy problem mam z mężem, bo on w grudniu ma imieniny (dziś) i urodziny (jutro), więc pomysły mi się pokończyły Puszcza oko.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: