Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Boże Narodzenie 2016
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 08-12-2016, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Własnie ostatnio się dowiedziałam, ze teściowa chce pierwsza robić Wigilię (zawsze u moich rodziców było najpierw). I tak będzie. Tylko obawiam się, że ciężko bęzie. Teściowa robi na 16, więc na 18 u mnie w domu. I niby ok, tylko teściowa zawsze ma co najmniej pół godziny obsuwy, żeby się wyrobić na 18 to musimy 17.30 zacząć się zbierać. A jeszcze tam ma być "Mikołaj" (czyt. teściu) i nie wiem czy się wyrobimy, czy ze strony dzieci awantur nie będzie Niezdecydowana.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 14-12-2016, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika a czemu teściowa nagle zmieniła plany? Jak mowisz, że co roku było odwrotnie to porozmawiaj może żeby nic nie zmieniać?

U nas w tym roku pusto, mama po operacji to nie będzie jak co roku, że wszyscy u nas i też nie ma siły żeby gdzieś pojechać.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 14-12-2016, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia a musicie być tu i tu?

My jedziemy do mojej rodziny.
Wigilia u babci. W końcu! Jak liczyłam to ostatni raz byliśmy tam 5 lat temu!!!

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 14-12-2016, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika, zrob tak zeby wam bylo wygodnie.Pogadaj z męzem.

My jedziemy na slask,a w 2 dzień swiat do mamy od D.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

malaola

PostWysłany: Sro 14-12-2016, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Święta coraz bliżej, a ja w czarnej .... Smutna nie mam połowy prezentów i jedyne co mam zrobione to piernik upiekłam. Jak tak dalej pójdzie to tylko ten piernik będzie ;/ ehhh straszne to a obiecywałam sobie, że prezenty będę miała w listopadzie.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 15-12-2016, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia a nie chcecie mieć jednej Wigilii i na pierwszy dzień Świąt iść do Teściowej lub Twoich rodziców? Podejrzliwa Tak na spokojnie, a nie w pośpiechu i nerwach?
Mnie zawsze dziwiło, że ludziom się chce dwie Wigilie w jeden wieczór zaliczać... Przewraca oczami

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 15-12-2016, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie tez, chociaż rozumiem ze jak zawsze było się u rodziców to ciężko ich zostawić na ten jeden rok.
Moi rodzice robili tak, ze Wigilia u jednej babci to pierwszy dzień świąt u drugiej, za rok odwrotnie. Wszyscy w jednym mieście mieszkali, tylko przez ulicę przejsc.

My z racji odległości to albo tu, albo tu
Powiedzialam, że w święta nie będę gonić i jeździć bo trzeba wszystkich odwiedzić. Kiedyś tak robiłam i bardziej męczyły takie święta niż radowaly.
Za rok pewnie mnie czekają święta z Teściowa, ale taki urok małżeństwa. Bardzo szczęśliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Czw 15-12-2016, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nam wychodziło tak, że jeden rok u moich rodziców a kolejny u nas w domu z naszymi obiema rodzinami. Puszcza oko
Tesciowa coś nigdy nie proponowala świat u siebie, jak byliśmy na miejscu to była u nas a jak nie to i drugiego syna.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 16-12-2016, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do teściów przyjdzie "Mikołaj", więc tam musimy być- dla Szymka. A do moich rodziców nie wyobrażam sobie nie pójść Puszcza oko.
Z teściowa rozmawiałam i coś tam delikatnie wspominałam i sama zaproponowała, że może zrobić na 15.30. Zobaczymy jak siostra K. przyjedzie- wtedy decyzje zostaną podjęte Uśmiechnięta.

Jutro stawiamy choinkę Zakochany.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Pią 16-12-2016, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny a widzialyscie te nagrania od Mikołaja dla dzieci które można zamówić na necie? Nie chce siać reklamy, ale ostatnio wypatzylam na Bakusiowie i jestem oczarowana. W tym roku już raczej nie zamówię bo już krucho z czasem ale za rok napewno!
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 17-12-2016, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nagrań nie widziałam. Ale Szymek już drugi rok z rzędu dostanie list od Mikołaja z jednej z fundacji, która pomaga dzieciom. Za jakąś darowiznę można taki list zamówić. Jeszcze jest czas jakby co, bo do poniedziałku można opłacić i list przyjdzie przed świętami Puszcza oko.
Wypełnia się tylko kilka rubryk, całość (z przelewem) zajmuje niecałe 5 minut, a dziecko się cieszy, że szok Puszcza oko.

Dołączone po 2 minutach 36 sekundach:

A... Ubraliśmy dziś choinkę Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Pon 19-12-2016, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tym roku szykują nam się Święta na 11 osób u nas w domu. Nie wiem jak się ogarnąć ilościowo z jedzeniem...
Co Wy przygotowujecie?
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 20-12-2016, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Co Wy przygotowujecie?

Nic! Bardzo szczęśliwa Moja teściowa gotuje najwspanialej pod słońcem i ja nie muszę nic robić. Złośliwa
Piekę tylko dwa ciasta, ale pewnie zawiozę je do Rodziców, bo oni docenią mój wysiłek. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 20-12-2016, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
W tym roku szykują nam się Święta na 11 osób u nas w domu. Nie wiem jak się ogarnąć ilościowo z jedzeniem...
Co Wy przygotowujecie?

Nic, moja mama nigdy nie pozwala sobie pomóc. Puszcza oko
Jak już u nich jesteśmy to pomagam jej lekko w gotowaniu ale to i tak muszę się prosić, bo kuchnia to jej królestwo. Złośliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 20-12-2016, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w tym roku jade do Pl ale nikt kompletnie nie wie bo nie mialam tego w planie.
Kupilismy bilety na ostatnia chwile i wyruszamy w wigilie. Kilka dobrych lat nas nie bylo wiec jest szansa na niespodzianke.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: