Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Boże Narodzenie 2016
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 20-12-2016, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
W tym roku szykują nam się Święta na 11 osób u nas w domu. Nie wiem jak się ogarnąć ilościowo z jedzeniem...
Co Wy przygotowujecie?

Ja robię barszcz- zakwas już stoi. Mam w planach zrobić też "paszteciki" z fetą i szpinakiem. To na wigilię. A na święta to ja robię tylko żeberka i piekę karkówkę, ale to bardziej "na kanapki", choć obiadowo też może być, tylko sosu trzeba.
No i robię sernik. Pierniczki już upieczone.
A jakiej inspiracji poszukujesz? W sensie mięso, sałatki, ciasta czy wszystko?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 20-12-2016, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretko najlepiej to upiecz jakieś miesko, albo dwa do tego ziemniaki, surówka i wsio.
Chyba ze o wigilię pytasz to ja bym zrobiła wszystkiego po trochę bo jak jest i ryba i krokiety i pierogi, a wcześniej jeszcze barszcz a na koniec jakieś ciasto to uwierz ze nikt za dużo nie zje. Puszcza oko

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Wto 20-12-2016, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Potrzebuję inspiracji, chciałabym coś nowego spróbować Uśmiechnięta.
Jednak będzie nas mniej- szwagier z dziećmi nie przyjdzie na wigilię, może w któryś dzień świąt.

Monika zaciekawilas mnie tymi pasztecikami Uśmiechnięta.
Powrót do góry

IdKa

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 21-12-2016, 10:44    Temat postu: Zakupy Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja oczywiście wszystko na ostatni moment. Na zakupy spożywcze idę jutro, cały piątek spędze w kuchni. W zeszły czwartek dopiero prezenty zamawiałam Bardzo szczęśliwa Ale wszystko już jest więc ciesze się. Polecam jak coś /reklama / Mają fajne zabawki, nawet kolekcjonerskie, a takie właśnie musiałam kupić.
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Czw 22-12-2016, 1:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie spakowalam prezenty i przypomnialam sobie jak bardzo lubię to robić Uśmiechnięta.

Dziś mąż znalazł w końcu prezent dla Młodego. Prawdę mówiąc już chcieliśmy mu kupić jakieś deserki aby cokolwiek było pod choinka i żeby siostra nie mówiła że Arturek był niegrzeczny i nic nie dostał Złośliwa.
W każdym razie dziś W. razem z bratem wybrali się do sklepu z zabawkami i kupił Pociąg BAO Smoby. Dla mnie to strzał w 10 (w dodatku przeceniony 50% Puszcza oko ), chcialam jakiś taki pojazdw tym stylu. Ciekawe czy Arturkowi się spodoba.
Wygooglowalam go i znalazłam też inne fajne rzeczy z tej firmy - ambulans, samochodziki i garaż piętrowy - już mam inspirację na kolejne okazje Uśmiechnięta.

Ja prezenty schowalam w walizce Bardzo szczęśliwa. A Wy gdzie je chowacie?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: