Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Boże Narodzenie 2016
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 13-11-2016, 0:06    Temat postu: Boże Narodzenie 2016 Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Śnieg jest, Kevin w tv już był - pora na świąteczny temat Bardzo szczęśliwa.

Piszcie pomysły na prezenty, ozdoby, jedzonko, itp.
Gdzie spędzicie święta w tym roku?

My póki co mamy pomysł na prezent dla Karolki - zestaw Lego friends Dom Emmy Uśmiechnięta.
I tyle póki co. W zeszłym roku robiliśmy tak ze prezenty dostały tylko dzieci, w tym jeszcze nie wiem. No i też nie wiem czy Mikołaj podrzuci prezenty pod choinkę czy przyniesie osobiście... Młoda ma już 3 lata i wszystko rozumie, jak spadł śnieg to od razu oznajmiła że niedługo będzie Mikoł Bardzo szczęśliwa. Więc może warto by było kogoś przebrać Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 13-11-2016, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka jak macie taką możliwość to przebierajcie kogoś za Mikołaja! Mimo, że moja córeczka bedzie z nami dopiero w następne święta już z mężem ustaliliśmy, że Mikołaj bedzie musiał być Bardzo szczęśliwa.

My święta u moich rodziców, potem pojedziemy do męża. O ile zawsze dużo pomagałam w kuchni, w sprzataniu tak teraz coś czuję, że brzuszek mi nie pozwoli.

A nad prezentami jeszcze nie myślałam...
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 13-11-2016, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My tradycyjnie święta spędzamy u moich rodziców. Pewnie przed wyjazdem wpadniemy do teściów i zostawimy prezenty dla dziewczynek, bratanic M. Oczywiście nie mam pomysłu co im kupić jak co roku, bo co tu dać dzieciakom, co mają wszystko. Złośliwa Ale coś pewnie wymyślę. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 13-11-2016, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My standardowo w Wigilię rano jedziemy do moich rodziców, ubieramy razem choinkę, potem wczesna wieczerza i jedziemy do rodziców J. Pozostałe dni świąt pewnie spędzimy sami albo zaprosimy znajomych. Teraz mieszkamy sami to mamy możliwość uniknięcia tego całego zgiełku i tłumu jaki w poprzednich latach musieliśmy znosić w domu J. Tam zawsze na święta minimum 15 osób przez tydzień. Skonsternowana
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 15-11-2016, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My oczywiście Święta u rodziców. Wigilia u moich (co roku się wymieniamy), pierwsze Święto u teściów. Póki co sama planuję ciasta. Nie wiem czy jakieś potrawy, może jak mnie najdzie.

Prezenty mam mniej więcej obmyślone. Dla mojego taty składamy się z siostrą na zegarek. Mamie etui na okulary i książka. Teściowej zestaw do manicure. Siostrze książka, mężowi dwie książki, szwagierce też pewnie jakaś książka, kuzynce męża. Babciom jakieś herbatki, teściowi chyba jakiś zestaw kaw. Kilka osób jeszcze ale to się coś wymyśli. Dla Młodego albo straż pożarna, albo gra planszowa albo książki.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 15-11-2016, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My też standardowo- Wigilie będziemy mieć dwie- u jednych i drugich rodziców. Dni świąteczne sobie jakoś podzielimy. Jeszcze do nich planów nie mamy Uśmiechnięta.

Prezenty mam prawie obmyslone. Trochę tego jest, bo Szymek już wymagania ma i ja tylko rozdzielam kto ma co kupić. I jeszcze je wiem co nam wypadnie Puszcza oko. A dla Bartka pewnie w książki pójdę Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 15-11-2016, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w tym roku chce jechać na gotowe.
Upieke tylko jakies ciasta i tyle.
Kilka lat z rzędu szykowalam święta i mówię dość. Uśmiechnięta

Dzisiaj zamowilam pierwsze prezenty. Dla mojej mamy i B., Dziadkom moim, siostrze D. i szwagrowi i Synkowi bajeczke o świętach.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 16-11-2016, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My chyba Wigilię u Teściowej, a potem na te dwa dni do Rodziców. Dziwnie mi, bo pierwsze Święta bez Babci będą... Ale za to za rok będziemy razem. Uśmiechnięta
Z prezentów w tym roku idziemy trochę na łatwiznę, bo robimy najbliższym fotoksiążkę ze ślubu. Ewentualnie dodamy po jakimś drobiazgu typu słodycze z Kredensu, czy coś z kosmetyków. Dla T. nie mam pomysłu, myślę że w czasie coś wyjdzie. Uśmiechnięta A ja standardowo chcę dostać dużo książek. Złośliwa

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 16-11-2016, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też dla siebie robię listę książek i kosmetyków które mi się przydadzą bo na pewno będą pytać co chce dostać. Puszcza oko

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 16-11-2016, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co z ozdobami? Macie już jakieś pomysły?
Moje inspiracje:

Na pewno będę robić coś z patyczków i te bombki z nitki. Reszta się zobaczy Złośliwa.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 16-11-2016, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My cale swieta spedzamy u mojej mamy. Prezenty mam prawie z glowy. Beda glownie fotoksiazki i fotokalendarze. Malemu jeszcze nie wiem co kupic, pewnie dokupimy jakis zestaw klockow Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Fretka

PostWysłany: Sro 16-11-2016, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ooo Monia super ozdobki! Może i ja się skuszę na te bombki? I jeszcze zielone makarony mi się podobają Uśmiechnięta.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 17-11-2016, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretko bombki rób- łatwe, a takie efektowne Bardzo szczęśliwa. A jak w nie powsadzasz lampki to masz prawie cotton balls Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 19-11-2016, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tym roku strasznie słabo wypadaja. My na pewno jedzimey do moich rodziców na Mazury, ale nie wiadomo czy jeszce w sobotę mój nie będzie pracował, a ja we wtorek do pracy, więc to będą mega krótkie święta. Smutna
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Pon 21-11-2016, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mieliśmy kupić Młodej Lego Friends ale stwierdziliśmy że jest jeszcze za mala. Tam na opakowaniu jest 6+.

Nasze pomysły to:
- jakieś duże klocki (znacie jakieś zeby były dobrej jakości i żeby było ich duuuuzo?)
- sklep z kasą
- drewniane warzywa do krojenia
- gry Haba "w ogrodzie" i "chwiejace się slonie".

Dla Młodego podoba mi się Globus FP, stolik edukacyjny i cigle szukam jakichś fajnych samochodów.

Trudny wybór Uśmiechnięta.

W kwestii dekoracji zaszalelismy z dekoracjami na zewnątrz. Wczoraj zamowilismy na all 3 komplety bialych sopli pod dach i dużego Mikołaja na drabinie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: