Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Brak snu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 19-03-2016, 16:48    Temat postu: Brak snu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ile najdłużej nie spałyście?

Podobno rekord Guinnesa to 11 dni. Złośliwa

Ja najdłużej nie spałam 2 noce ale miałam potem straszny zgon i wyglądałam jak zombie.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 19-03-2016, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tylko jedną noc. Puszcza oko Ale bylo do zniesienia, pewnie i druga bym dała radę jeszcze wtedy.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sob 19-03-2016, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Ja tylko jedną noc. Puszcza oko Ale bylo do zniesienia, pewnie i druga bym dała radę jeszcze wtedy.

Ja póki co podobnie Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ddaaffnnee

PostWysłany: Pon 28-03-2016, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś cierpiałam na straszną bezsenność. Mój "rekord" niespania to 4 noce.
Oczywiście w takich stanach funkcjonowałam jak zombie Złośliwa
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś nie spałam całą noc i to był pierwszy i ostatni raz. Cały dzień miałam stracony, bo źle się czułam, nie byłam w stanie normalnie funkcjonować i chciałam jak najszybciej położyć się spać. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

1,5 doby to mój rekord. Zdecydowanie niezdrowa impreza. Czułam się fatalnie. Wszystko mnie drażniło, czułam moją opóźnioną reakcję na wszystko.
Powrót do góry

Haline

PostWysłany: Sob 14-05-2016, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja raz nie spałam przez 38h. W tym czasie byłam w pracy 30h. Masakra. Pierwszy i ostatni raz to było.
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Nie 15-05-2016, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie spałam tez około 2 dni. Fatalne uczucie, bo nawet jak się człowiek położył to ciężko było odpocząć i spać spokojnie.[/b]

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 15-05-2016, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś nie spałam jedną całą noc, a drugą jakąś połowę- ale wtedy zaczynałam już majaczyć Śmiejąca się. I szybko zasnęłam Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

KarolinaStokrotka

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 06-06-2016, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jedna noc to mój rekord Uśmiechnięta
Powrót do góry

Alinka27

PostWysłany: Sro 08-06-2016, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Każda matka wie, że jedna nieprzespana noc to przwie codzienność przy małym dziecku. Ja dosypiałam w ciągu dnia. Potem wróciłam do pracy. Stres ogromny, nowe rzeczy do nauczenia, w domu dziecko, zakupy, gotowanie, sprzątanie. Nie ogarniałam i wydawało mi sie,że jestem beznadziejna. Stres mnie ograniczał. Potem wzięłam nervomix forte, wyciszyłam się i uspokoiłam. Zauwazyłam, że mozna wszystko ogarnąć, a jesli nawet nie odkurzę czy nie zrobię codziennie obiadu nic się nie stanie i swiat się nie zawali
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Czw 09-06-2016, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nic takiego sobie nie przypominam, wszystkie noce (dłużej lub krócej) przesypiam. Złośliwa
Powrót do góry

Magda___Lena

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 16-06-2016, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim niemal codziennym problemem jest to, że ja mam kłopoty z zasypianiem, a potem rano nie mogę się dobudzić, chyba, że jestem naprawdę bardzo mocno zmęczona. Dlatego mi się zdarza nie spać w nocy wcale albo spać 1-3 godzinki, a potem, po pracy, czy gdy mam możliwości spać w dzień np od 14 do 18, co normalnym nie jest. U mnie jest w ogóle to wszystko strasznie rozregulowane przez różne przyzwyczajenia i okoliczności i ciągle walczę z tym, by jakoś powrócić do normy i spać od tej 23-1 do 6-8 rano.

Póki co mój rekord bez snu całkowitego to prawie trzy doby, ale za to miałam kilka takich tygodni, gdzie spałam dziennie po 1-3 godziny i starałam się w miarę normalnie przy tym funkcjonować, ale to to miało miejsce, gdy dzieci były malutkie, bo syn się budził nocami, czasami nocami prawie wcale nie spał, a córka jako, że była starsza, to w dzień spała góra dwie godzinki, bo ona spała w nocy, bo ją płacz brata nie budził, ją to by nawet wystrzały z armat nie obudziły. Ja jednak nawet wtedy nie miałam za bardzo możliwości, by sobie to odespać w dzień. Za to, gdy przychodził weekend i mąż miał wolne, to potrafiłam spać dzień i noc i tylko się budzić na jakąś godzinkę, dwie, by coś zjeść, iść do sklepu na szybko, wracałam i kładłam się dalej, bo uznawałam, że już jestem zmęczona. Tak w ogóle, to miło teraz to wspomnieć, ale już bym chyba nie chciała do tych czasów powrócić...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: