Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bravo girl :-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Książki i prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Balbinka

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 28-06-2010, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No nie jest to prasa godna polecenia inteligentnym ludziom {czytaj: normalnym}.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 03-10-2010, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam się, że nie jest to zbyt wartościowa prasa dla młodych dziewczyn, ale sama kupowałam przez pewien okres czasu Bravo Girl, Dziewczynę itp.

Teraz tłumaczę to sobie w ten sposób, że po prostu. Wkroczyłam w okres dojrzewania. Interesowała mnie intymność relacje damsko-męskie.. itd. No a skąd zaczerpnąć informacji na ten temat? Ja (i myślę, że sporo moich rówieśniczek) nie miałam zbyt dobrego kontaktu z moją mama więc w życiu nie zapytałabym jej np. "mamo a jak to jest całować się z chłopakiem"? no niestety.. nie miałam również dostępu do internetu więc zwyczajnie takie oto pisemka były najlepszym źródłem informacji:)
No i tak na marginesie, któraś z Was napisała, że nie jest to prasa dla zbyt inteligentnych, a ja powiem, że mimo iż ją czytałam to nie czuje abym w jakiś sposób ucierpiała na tym i została skrzywdzona często "głupimi" artykułami na temat " czy zakonnica ma okres?".
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 15-07-2011, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja nigdy tego nie kupowałam. Tak byłam wychowana, że wiedziałam, że nic tam mądrego nie ma. Jakoś nie interesowało mnie życie gwiazdeczek, obwieszanie ścian plakatami i czytanie tych głupot, które tam pisali.Puszcza oko I jakoś mi nie brakowało.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Monia :)

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 15-07-2011, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście jeśli patrząc z naszej obecnej perspektywy jest to nic nie warta gazetka, w której znaleźć można nic nie warte rzeczy. Jednak młode dziewczyny postrzgają ją zupełnie inaczej. Nadal wielu rodziców wstydzi si e czy boi rozmawiać z dziećmi o seksie, więc taka gazeta może być źródłem jakichś informacji. Z tego co pamiętam (bo swego czasu sama ją czytywałam) są tam pytania czytelników i odpowiedzi lekarza ginekologa i psychologa, także myślę, że spełnia to jakoś edukacyjną funkcję.
Oczywiście do niektórych rzeczy mam zastrzeżenia i chyba nie byłabym zadowolona, gdyby moje dziecko czytało takie gazety, ale na pewno bym tego nie zabraniała.
Powrót do góry

mychaaa

PostWysłany: Sro 20-07-2011, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również to czytałam (ah, te fotostory które zawsze kończyły się pocałunkiem.. Bardzo szczęśliwa ) z chęci poszerzenia swej wiedzy. Oczywiście to głupota, mogłam zapytać mamę, ale o wszystkim gadać z mamą? Przewraca oczami Trochę dziwnie mi było. Nawet nie wiem czy mama przeglądała te moje wspaniałe gazety. Nie mam pojęcia jak jest dziś, ale śmiem twierdzić, że o wiele gorsze artykuły/teksty/porady są tam zamieszczane. Myślę że to przez takie gazety i media dzieciaki coraz szybciej wskakują do łóżek bądź, o ironio, bawią się w słoneczka i wszelkiego rodzaju dziwne zabawy. Zszokowana
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 20-07-2011, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Również czytałam Bravo Girl i Dziewczynę. Z wypiekami na twarzy szłam do sklepu i kupowałam. Bardzo szczęśliwa

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Alessa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 12-08-2011, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Eh to były czasy. Też to kupowałam. Plakatami obklejałam pokój a gazety magazynowałam. Bardzo szczęśliwa Kupowałam Bravo, Bravo Girl, Dziewczynę, Popcorn i chyba Filipinka jeszcze była. usmiech3 Że już nie wspomnę o Bravo Sport, które też namiętnie kupowałam z racji mojej pasji. dziewczyna_hyhy
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 12-08-2011, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj i ja pamiętam Bravo, Bravo Girl, Dziewczyna, Popcorn. Były to czasy.. Bardzo szczęśliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 13-08-2011, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Alessa napisała:
i chyba Filipinka jeszcze była. usmiech3

Oj była Filipinka, wtedy myślałam, że to już taki magazyn "wyższych lotów". Bardzo szczęśliwa

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

yagienka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 15-10-2012, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jaaaa, no pewnie, że kupowałam! Do tego Bravo, Popcorn, Dziewczynę. Zwłaszcza na etapie szaleństwa na punkcie Backstreet Boys, bo zbierałam o nich wszystko. Uśmiechnięta

Była jeszcze taka gazeta jak Nasza Miss. Pamiętacie? A najlepsza ze wszystkich była Filipinka. Szkoda, że z rynku wyparł ją Twist...

Podpis "Kobieta jest jak lilia - subtelny nie ośmieli się jej dotknąć, ale przyjdzie osioł i ją zeżre..."
Powrót do góry

dagi13

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 22-03-2013, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moi rodzice bardzo się buntowali, gdy prosiłam ich o kupno Bravo, Bravo Girl czy Popcornu. Nie odpuszczałam i czytałam.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Książki i prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: