Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Brzuch po ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagoda23

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 02-05-2011, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pocieszyłaś mnie!! Uśmiechnięta Skoro Tobie się udało to i mnie się uda Uśmiechnięta Biorę się za ćwiczenia Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 02-05-2011, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie jeszcze troche zostało, bo tak jak pisałam kręgosłup mi wysiadł, ale widać efekty. Tylko trzeba się zmobilizować i przyłożyć.
I pamiętaj nie garb się. Bardzo szczęśliwa

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

jagoda23

PostWysłany: Pon 02-05-2011, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie ja garbię się... i co się prostuje to gów** i to samo. Bardzo szczęśliwa
Ale mam powera i taką siłę, że zaraz zacznę hopsać na podłodze. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Czw 04-08-2011, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecem ab gymnic (lub coś w tym stylu), brzuszki i chodzenie cały czas na wciągnietym brzuchu. Wszystko sie wtedy pięknie wciagnie.
Powrót do góry

jagoda23

PostWysłany: Czw 04-08-2011, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na wciągniętym brzuchu? To tak się da? Zszokowana
Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Pią 05-08-2011, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:

Ja inaczej nie chodzę. Taka samokontrola to dobre ćwiczenie na jędrność brzuszka.
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 06-08-2011, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:

Da się Puszcza oko. Wciągasz i napinasz sam brzuch, a oddychasz normalnie. Ale ja tam nie wiem czy to coś daje, bo całe życie chodzę z wciągniętym, a o jest taki sam Złośliwa.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sob 06-08-2011, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wciąganie brzuchai jakieś tam pasy to pomogą jak się przytyło 8-9 kg w ciązy. Nie oszukujmy się.
Wiadomo wszystko zależy od kobiety. Czy ma tendencje do tycia, jaką ma przemianę materii i w jakiej kondycji ma skórę, ale bez porządnych ćwiczeń na brzuch to ja nie widzę innej opcji żeby się go pozbyć, z wykluczeniem takich osób o których pisałam w pierwszym zdaniu, bo są i takie szczęsciary. Puszcza oko

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

jagoda23

PostWysłany: Nie 07-08-2011, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie a przytyłam ponad 20 w ciąży. Nie mam skłonności do tycia, nigdy nie ważyłam dużo - jestem drobna.
Zaczęłam A6W po tygodniu robienia ćwiczeń zniechęciłam się - nie widziałam żadnych efektów... A podobno po tygodniu dziewczyny coś widzą...
Nie wiem, chyba będę musiała pogodzić się ze swoim brzuchem.
Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Nie 07-08-2011, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:
No właśnie a przytyłam ponad 20 w ciąży..Nie mam skłonności do tycia, nigdy nie ważyłam dużo - jestem drobna.
Zaczęłam A6W po tygodniu robienia ćwiczeń zniechęciłam się - nie widziałam żadnych efektów...a podobno po tygodniu dziewczyny coś widzą...
Nie wiem, chyba będę musiała pogodzić się ze swoim brzuchem.

Przytyłam w ciaży 15 kilo, a rodziłam niecałe 7 miesięcy temu. Nie mam juz brzucha i powróciłam prawie do wagi sprzed ciaży(zostało 1,5 kilo).
Da się, naprawdę-ja tam za Ciebie trzymam kciuki. Puszcza oko
Powrót do góry

jagoda23

PostWysłany: Pon 08-08-2011, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale różnica jest czy ćwiczyłaś czy po prostu miałaś szczęście i sam się wciągnął już?
Ja rodziłam prawie 2 lata temu (koniec listopada) i nie sądzę, żeby coś się jeszcze dało z nim zrobić.
Pytam, bo mi pozostało jedynie ćwiczyć brzuszki i ciekawa jestem czy komuś to pomogło pozbyć się brzucha.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 08-08-2011, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jagoda, brzuch nie znika sam jak już jest - trzeba trochę wysiłku włożyć żeby się go pozbyć.
Jeśli wiesz, że pozostały Ci jedynie brzuszki to ćwicz. Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Pon 08-08-2011, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:
Ale różnica jest czy ćwiczyłaś czy po prostu miałaś szczęście i sam się wciągnął już?
Ja rodziłam prawie 2 lata temu (koniec listopada) i nie sądzę, żeby coś się jeszcze dało z nim zrobić.
Pytam, bo mi pozostało jedynie ćwiczyć brzuszki i ciekawa jestem czy komuś to pomogło pozbyć się brzucha.

Cwiczyłam-brzuszki, ab gymnic i chodzenie na wciagnietym brzuchu. Non stop. Puszcza oko

Zaczęłam ćwiczyć jakieś 3 misięce temu, wczesniej z wiadomych względów - nie mogłam.

Jagoda, bądź twarda i ćwicz.

ps. co do brzuszków-rób tyle ile możesz w serii. Potem poł minuty przerwy i kolejna seria...w sumie powinnaś zrobić 4 serie po tyle powtórzeń ile dajesz radę.
Cwicz minimum 4 razy w tygodniu, za każdym razem robiąc maksymalną ilosć powtórzeń, jaką możesz wykonać.
Powrót do góry

jagoda23

PostWysłany: Pon 08-08-2011, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Arjuna a ab gymnic to co to takiego? Jak wygląda ten plan ćwiczeń?

Dziewczyny, ale ja jestem leniwa jeśli chodzi o ćwiczenia...strasznie brak mi motywacji i samodyscypliny.
Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Wto 09-08-2011, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pas do elektrostymulacji. Bardzo szczęśliwa Cwiczy za Ciebie. Cool
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: