Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Brzuch po ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagoda23

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 12-08-2011, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślałam, że ćwiczenia jakieś... Za mnie ćwiczy? Nie no to ja wolę sama coś się pomęczyć Puszcza oko. Poza tym nie stać mnie na takie urządzonka...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 14-08-2011, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Jagoda, brzuch nie znika sam jak już jest - trzeba trochę wysiłku włożyć żeby się go pozbyć.

E, to zależy, mój zninkął sam. Złośliwa
Nigdy jakoś specjalnie na brzuch nie ćwiczyłam, a już na pewno nie po ciązy. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 14-08-2011, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
Nigdy jakoś specjalnie na brzuch nie ćwiczyłam, a już na pewno nie po ciązy. Puszcza oko

Mój też zniknął sam. A jestem po dwóch ciążach. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 15-08-2011, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:

Ale jak już się go ma dłużej, to sam nie zniknie, bo widocznie się zadomowił w naszych nawykach żywieniowych. Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

jagoda23

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 16-08-2011, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To tylko Wam pozazdrościćPuszcza oko. Ja już się pogodziłam prawie, że dostałam w cztery litery po ciąży i tyle..
Powrót do góry

Gosiunia73

PostWysłany: Sob 04-08-2012, 22:05    Temat postu: Brzuch po cc Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam.
Ja jestem po 3 cc i powiem szczerze, że nie pamiętam kiedy zaczęłam normalnie czuć np. ból w dolnej części brzucha. Natomiast mam problem z otyłością i brzuchem o wyglądzie 8 - 9 miesiąca ciąży ( Znajomi pytają kiedy rodzę, a ja juz 3 lata jak miałam cc, synek ważył 5670 i miał 60 cm. W ciąży przytyłam 21 kg, a po cc wróciłam do wagi z przed ciąży, za to jak karmiłam to zamiast chudnąć tyłam i teraz mam sporą otyłość. Od 2 miesięcy chodzę na siłownię mam ułożone przez trenera treningi, do tego dieta, a w efekcie nie tracę na wadze, a co najważniejsze ten brzuch nic nie maleje. Mam dość już walki z nim. Diety były różne, nawet Dukan i tu zgubiłam 22 kg w rok, ale nie utrwaliłam i jo-jo (moja wina). Jak by ktoś miał skuteczny sposób na taki brzuch, to baaaaaaaaardzo proszę o pomoc. Dziękuję z góry.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 04-08-2012, 23:18    Temat postu: Re Brzuch po cc Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gosiunia73 napisała:
zgubiłam 22 kg w rok, ale nie utrwaliłam i jo-jo (moja wina)..

Sama sobie odpowiedzialas na swoje pytanie. Masz trenera, wiec jestem pewna, ze on robi wszystko zeby Ci pomoc. Na silowni. A to co robisz w domu, jak i co jesz to juz Twoja sprawa i jestem pewna, ze nie trzymasz sie diety. Po 2 miesiacach pracy z trenerem juz powinnas miec efekty.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Gosiunia73

PostWysłany: Wto 07-08-2012, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka dziękuję za szybką odpowiedź (sugestię) i nie zgadzam się z Tobą, gdyż dietę trzymam odkąd trenuję. Jojo po Dukanie utarło mi nosa i dostałam nauczkę, teraz trzymam się diety jaką dostałam od trenera. Chciałabym pozbyć się tego brzucha Smutna
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 07-08-2012, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gosiunia73 napisała:
Zuzka dziękuję za szybką odpowiedź (sugestię) i nie zgadzam się z Tobą, gdyż dietę trzymam odkąd trenuję. Jojo po Dukanie utarło mi nosa i dostałam nauczkę, teraz trzymam się diety jaką dostałam od trenera. Chciałabym pozbyć się tego brzucha Smutna

W takim razie albo porozmawiaj z trenerem, albo go zmien. Skoro trzymasz sie diety, to pewnie cos nie tak z cwiczeniami.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Sro 15-01-2014, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem z tych co borykaja sie z brzuszkiem ciazowym. Chodze na silownie i niby znika, ale ciagle jest oponka, jestem szczupla i nie chcialabym chudnac tylko pracowac nad brzuchem, ale juz nie wiem jak sie go pozbyc i czy w ogole sie go pozbede.
Powrót do góry

Gosiunia73

PostWysłany: Sro 15-01-2014, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witajcie.
U mnie jak się okazało to nie wina diety , że brzuch zamiast maleć rósł lecz przepukliny brzusznej, która podczas ćwiczeń na mięśnie brzucha po prostu powiększały "dziurę", która w efekcie wyniosła aż 40 cm. Pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: