Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Callanetics - piękne ciało w dwa tygodnie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malina

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 09-04-2008, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiecie ze na brzuch najlepsza jest hulahop:)taki przyjemny i skuteczny sport:)

Podpis <CZYTAJ REGULAMIN!>
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 09-04-2008, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

malina napisała:
Wiecie ze na brzuch najlepsza jest hulahop:)taki przyjemny i skuteczny sport:)

Nawet jeśli ktoś nie ma brzucha ani problemów z brakiem mięśni, to polecam na talię.
Powrót do góry

jotemka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 25-05-2008, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba się za to wezmę. Wydrukuję , poczytam , nauczę na pamięć i dawaj Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

IwonM

PostWysłany: Sob 01-11-2008, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Otworzyłam wczoraj stronkę z tymi ćwiczeniami, poczytałam o efektach i ambitnie postanowiłam w końcu zacząć coś z sobą robić nie od jutra,a od zaraz.Uśmiechnięta Jednak w miarę ćwiczeń mój zapał słabnął, ponieważ strasznie długo to trwa i wcale nie jest to takie proste.Zszokowana Nie wiem czy uda mi się ćwiczyć przez 2 tygodnie dzień w dzień, ale dla ładnej sylwetki warto spróbować.Uśmiechnięta Więc właśnie przebrałam się w dres i biorę się do roboty.Uśmiechnięta

Co do hula-hopu- również jak najbardziej polecam.Uśmiechnięta
Powrót do góry

kati

PostWysłany: Wto 04-11-2008, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To daj mi znać jak Tobie idzie i czy ćwiczenia są skuteczne, czytałam, że dużo ich jest i bardzo dużo czasu zajmują ale pewnie to kewstia zapoznania się z nimi po paru dniach wiesz już co i jak i można sobie ćwiczyć spokojnie i mieć tam gdzieś włączony obok tv;) bo ja nie lubie jak jest tak cicho:)
Powrót do góry

IwonM

PostWysłany: Pią 07-11-2008, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ćwiczyłam 7 dni. Dzisiaj niestety nie dam razy bo właśnie wróciłam do domu, a za godzinkę wychodzę- więc "ciągłość ćwiczeniowa" zostanie przerwana.Smutna Ale muszę szczerze powiedzieć, ze ćwiczenia są skuteczne. Czuję mięśnie- zwłaszcza brzucha i jestem zdecydowanie bardziej rozciągnięta.

Nie spodziewałam się super efektów po dwóch tygodniach ćwiczeń, a co dopiero po 7 dniach, ale mam zamiar wykonywać tą serię ćwiczeń co 2-3 dni, bo uważam, że naprawdę pozytywnie mogą wpłynąć na sylwetkę.Uśmiechnięta tylko ta codzienna częstotliwość jest dla mnie niewykonalna.

Wszystkim ćwiczącym życzę POWODZENIA i polecam.! Bardzo uśmiechnięta

Podpis carpe diem:)
Powrót do góry

kati

PostWysłany: Pią 07-11-2008, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To muszą być naprawdę dobre te ćwiczenia jeśli po 7 dniach czujesz już efekty. Chyba też zacznę od początku tyg tym razem tę serię.
Powrót do góry

sylwii-79

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 11-11-2008, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie hehehhe.Bo zaczyna się po świętach jakiekolwiek świczenia diety itp.Przynajmniej ja się pomału do tego przygotowuję.Po Sylwestrze zaczynam jogging z moją sąsiadką.Tylko się boje bo zapał to ja mam ale słomiany.

Podpis Jak masz miękkie serce to miej twarda d...
Powrót do góry

kati

PostWysłany: Czw 13-11-2008, 0:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Masz jeszcze cały grudzień na przygotowania do swoich planów, tylko trzymaj się ich:) Powodzenia życzę. Ja jakoś nie miałam kiedy zacząć, teraz był długi weekend;)
Powrót do góry

IwonM

PostWysłany: Pią 14-11-2008, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kati i jak Ci wyszło ćwiczenie w tym tygodniu Bardzo szczęśliwa ?? Ja niestety po przerwie już nie wróciłam do ćwiczeń. Zaczynam ponownie od jutra Bardzo uśmiechnięta

Powrót do góry

kati

PostWysłany: Wto 18-11-2008, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi jakoś powolutku idzie, jestem zadowolona, nawet bardzo:) A Ty zaczęłaś te ćwiczenia? czy weekend był nieodpowiedni do zaczynania kolejnej serii ćwiczeńUśmiechnięta
Powrót do góry

IwonM

PostWysłany: Sro 19-11-2008, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio jestem strasznie leniwa. Jak przychodzę do domu to marzę żeby wskoczyć do łóżka z kubkiem kawy i obejrzeć fajny film.Uśmiechnięta ale koniecznie muszę się zmobilizować!! Jestem na siebie strasznie zła że po pierwszym tygodniu przestałam ćwiczyć. Jak zacznę ponownie to dam znać.Uśmiechnięta A TY napisz jakie rezultaty przyniósł 2-tygodniowy wysiłek.Uśmiechnięta Mam jeszcze pytanie.Uśmiechnięta Czy robisz wszystkie ćwiczenia dokładnie tak jak tam napisali?? Bo według mnie np. te 100-sekundowe serie ćwiczeń na brzuch są nie do wykonania bez przerwy, podobnie jak ćwiczenia na biodra. Chciałam wiedzieć czy inni również mają z tym problem, czy może ze mną jest już tak "źle ", że bezapelacyjnie i natychmiast powinnam się wziąć za siebie.Uśmiechnięta

Powrót do góry

kati

PostWysłany: Pią 21-11-2008, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj to ładny leniuch z Ciebie;) nie no żartuje sobie, wiem, że czasami czas nam nie pozwala na zajmowanie się swoim ciałem. Powiem Tobie w sekrecie:) że nie trzymam się w 100% temu opisowi, robie tak, żeby było mi wygodnie:) jeśli czegoś nie potrafie to robie w mniejszych ilościach i pewnie nie dokladnie:)
Powrót do góry

sylwii-79

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 22-11-2008, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja jednak zaczęłam ćwiczyć i to dzisiaj 4 dzień.Miałam zacząć dopiero po świętach ale się okazało że idę na bal Sylwestrowy.Więc mobilizacja jest.Wykonuję ćwiczenia z pamięci gdyż chodziłam kiedyś na aerobic.Z naciskiem na brzuch,pupę i uda bo to u mnie największy problem.Czas trwania 20min ale dziennie.Dodatkowo masaże na cellulitis no i 2litry wody dziennie. Dam znać po świętach ile się w mojej sylwetce zmieniło.

Podpis Jak masz miękkie serce to miej twarda d...
Powrót do góry

kati

PostWysłany: Nie 23-11-2008, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widzisz jednka coś Ciebie zmobilizowałoUśmiechnięta udanego Balu w takim razie. Mam nadzieje , że wytrwasz w ćwiczeniach.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: