Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Callanetics - piękne ciało w dwa tygodnie
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 20-03-2006, 9:14    Temat postu: Callanetics - piękne ciało w dwa tygodnie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie dostałam linka z ćwiczeniami, które podobno mają wysmuklić naszą sylwetke w dwa tygodnie. Trzeba tylko dokładnie wykonywać ćwiczenia, pamiętać o dobrej postawie, oddechu i liczbie wykonywanych ćwiczeń
Ponoć po zapowiadanym czasie bedzie można zaobserwować
Cytat:
wysmuklenie nóg, podniesienie pośladków, spłaszczenie brzucha, ładną rzeźbę ramion.

Chyba spróbuję ... o ile starczy mi sił na to i na szóstkę ... Przewraca oczami
A co wy o tych ćwiczeniach myślicie?

Callanetics – sposób na piękne ciało w dwa tygodnie

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 20-03-2006, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No wiesz, callanetics miał zawsze bardzo dobre recenzje. Mimo że sa to dość wyczerpujące ćwiczenia. Jest tylko inny problem - jestem cholernie leniwa. Niezdecydowana
Ale chyba spróbuję ( jeszcze raz dokładnie popatrzę na te ćwiczonka ) - dwa tygodnie brzmi obiecująco.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 20-03-2006, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm.. widac że sie nigdy gimnastyką nie interesowałam, bo nigdy też z callanetics'em się nie spotkałam Zakłopotana Ale ćwiczenia wydają się niezłe ...

I co my biedne kobietki musimy ścierpieć żebyśmy piękne były Śmiejąca się

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Pon 27-03-2006, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell - jak tam, ćwiczysz callanetics?
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 27-03-2006, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

nic nie ćwiczyłam Smutna Jestem zła na siebie jak diabli Diablica lub Bardzo wściekła Na domiar złego dopadłam wage i się przeraziłam Smutna Rozmiar co prawda noszę ten sam, ale klilogramków przybyło i opnka na brzuszku się zrobiła .. a ja nic Diablica lub Bardzo wściekła
Eh ... no ale czas na mobilizację... mocne postanowienie to dietka (a raczej rezygnacja ze słodyczy i jedzenia po północy Przewraca oczami ) no i ćwiczenia ... obym tylko w tym wszystkim wytrwała

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 29-03-2006, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No kochane ... po zdołowaniu zupełnym z powodu szóstki (a raczej zaprzestania ćwiczeń) zebrałam się w sobie i od dziś zaczynam dwu tygodniowy trening callanetics'u. Już mam wszystko wydrukowane (9 stron Zszokowana ) i po pracy zaczynam pierwszy dzień Bardzo szczęśliwa Przeraża mnie na razie czas ćwiczeń (prawie godzina) ale dam rade - musze dać Bardzo szczęśliwa

Pełna zapału i gotowa do zrzucenia wszystkich tłuszczy Bardzo szczęśliwa

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Sro 29-03-2006, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

to powodzenia Ok
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 30-03-2006, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ekhm tak jak mówiłam na plotach ćwiczyłam wczoraj Bardzo szczęśliwa Jestem z siebie dumna, że jednak schowałam lenia do kieszeni Cool
Ćwiczenia z pozoru proste, w praktyce są dosyć ciężkie. Ale nie obciążają według mnie tak mięśni jak 'szóstka', bo nie mam dziś zakwasów, a raczej czuję się wspaniale rozciągnieta. Zasługą jest pewnie to że cały program obejmuje rozgrzewkę, ćwiczenia własciwe i rozciągające.
Jestem bardzo zadowolona i już po pierwszych trzech "brzuszkach" wiedziałam, że w koncu trafiłam na właściwe ćwiczenia Bardzo szczęśliwa O to właśnie chodziło Bardzo szczęśliwa Obym tylko nie straciła zapału po 4 dniach Przewraca oczami

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Czw 30-03-2006, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak trzymaj Ok Może i ja się przełamię ( może).
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 31-03-2006, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trzeba się napocić ... oj trzeba ... ale ćwiczenia są świetne choć troszkę wymagające. Najbardziej mnie wkurza czas ... wiem ze w przyszlym tygodniu te 100 sekund to bedzie pryszcz bo bede juz dobrze rozciągnięta ale wkurza mnie ciągłe zaglądanie w stoper Śmiejąca się (WIem, że marudze ale sie dzisiaj nie wyspałam Bardzo szczęśliwa )

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 10-04-2006, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i oczywiście weekend miałam na to żeby odbić dwa dni obijania się i co? z tych dwóch dni bez ćwiczeń zrobiły się cztery Smutna Mój wykres wiszący na ścianie nie odniósł sukcesu, wręcz przeciwnie teraz wstyd mi na niego patrzeć, że znowu zawaliłam Smutna Ale bede próbować dalej Przewraca oczami

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Pon 10-04-2006, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie martw sie - ja w weekend też nie ćwiczyłam. A nawet sie obrzerałam - rybka, kiełbaska, ptasie mleczko....
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 10-04-2006, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a propos obrzerania to W. (ostatnio fascynat fast foodów) ciągle mnie do jakiegos hamburgera lub hot doga namawia i odnioszę zwycięstwo od tygodnia - on się obrzera a ja skutecznie odmawiam (ewentualnie w mc donaldzie, jako zamiennik za hamburgera biore shake'a)

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Czw 13-04-2006, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell jak tam ćwiczonka - dajesz radę?Ja na razie nic nie robię. No oprócz spacerów z Zuzaną ( około1,5-2h). Ale po świętach to się tak fest biorę za siebie Puszcza oko Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 13-04-2006, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też odpuściłam Zakłopotana Ale również mam plan po świętach ... pomyślałam sobie, że przecież i tak u rodziców objem się za wszystkie czasy, a kazda babcia nie przepuści mi światecznego placuszka, no a z bratem, szwagrami, świadkową, itd trzeba bedzie obowiązkowo się piwka napić i tak, czy tak przez swięta bym nie ćwiczyła Przewraca oczami Wiem, wiem że to żałosna wymówka ... ale długo nad nią myślałam - także proszę docenić, chociaż kreatywnośc Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Śmiejąca się

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: