Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Carrefour
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
flo
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 20-06-2011, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś regularnie robiliśmy zakupy w Carrefourze, ale asortyment strasznie zubożał więc przestaliśmy tam jeździć.
Ostatnio zapędziłam się tam z jakiejś okazji i śmierdzi tam strasznie a do tego bród. Nie prędko znowu się tam pojawię.

Podpis Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 20-06-2011, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Lis wiesz co ? Ty jednak nie jesteś normalna Złośliwa.

A to miałaś jeszcze jakieś wątpliwości Złośliwa?
Powrót do góry

moreover

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 08-07-2011, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie przepadam za Carrefour. Ostatnio byłam, bo miały być obniżki produktów, jakieś promocje, wchodzę na sklep a tam nic nie ma.
Zauważyłam też że ogólnie mają bardzo zawyżone ceny. Ogólnie mało asortymentu i "bajzel" na sklepie.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 08-07-2011, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zabawne, że jakieś dwa miesiące temu będąc w Carrefourze, doszłam do podobnych wniosków.
Są to najbardziej zaniedbane sklepy. Wszędzie brud i burdel. Z tego co widzę to najchętniej by wszystko wrzucali w kosze - i szperajcie sobie.
Z kasami też się zgadzam - zawsze mega kolejki.
Punkt obsługi klienta - okropność, obsługa poniżej normy jakiejkolwiek.
Zdecydowanie wolę inne sklepy.
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 12-10-2011, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio zaczęłam chodzić do Carrefoura (mam rzut beretem od mieszkania). Rewelacyjny on nie jest: kasjerki, które się czasami grzebią jak muchy w smole, za czysto nie jest - zdarzają się porozwalane pudełka. Jedynym plusem i powodem dla którego chodzę, są dosyć niskie ceny w porównaniu do innych sklepów u mnie w okolicy.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Silwa

PostWysłany: Pon 21-11-2011, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dość często jeździmy do Carefura i nie narzekam. Promocji mają dużo, wyprzedaży również, szczególnie posezonowych. Ostatnio kupiłam sobie buty do trekingu za niecałe 30 zł i jestem zadowolona.
Co do mięs i wędlin z marketów no nie ma się co oszukiwać, najlepszej jakości nie są, czy w tym czy w innym markecie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: