Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Carrefour
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 15:21    Temat postu: Carrefour Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Robicie może czasem zakupy w sieci Carrefour? Pytam, bo jestem ciekawa Waszych opinii o sklepie w ogóle, ale przede wszystkim o obsłudze. Nie chcę wydawać opinii na temat całej sieci, bo może akurat mój sklep jest trefny, ale jestem bardzo zdegustowana, ostatnio właściwie wszystkim w Carrefourze. Kupuję tam czasem, bo mamy tam najbliżej i jest alternatywą dla drogiej często Stokrotki. Z tego, co obserwuję, ceny mają coraz wyższe, a promocji jest coraz mniej. Ale to jeszcze nic.

Obsługa jest dramatyczna. Zawsze są czynne ledwie 2 kasy (na 5 bodajże), kolejki są ogromne, a kasjerki pracują z taaaaaaaaaką łaską, że człowiek ma ochotę nimi potrząsnąć. Kiedy pytam o coś, oczywiście, również zanim odpowie..., a jeśli już, to w taki sposób, że aż się oczy otwierają. Poza tym rozmawiają (właściwie wykrzykują) między sobą, gdy siedzą na kasach, czasem na tematy prywatne Neutralna.

No i to, co mnie ostatnio rozwścieczyło. Kto kupuje, ten się orientuje, że działa tam program Rodziynka - zbiera się punkty (chyba 1 pkt = 2 zł) i można je później wymienić na nagrody. Nam się już sporo tych punktów nazbierało, w kwietniu pojawiła się nowa oferta, w której znalazłam patelnię grillową. Pewnie nie jakąś super, no ale zawsze to za punkty, a nie żywą gotówkę, więc chciałam kupić. Poszliśmy raz. W punkcie obsługi klienta pustki, pytam kasjerki, czy ktoś tam obsługuje klientów, ona oczywiście w arcymiły sposób, że ona tu jest od czego innego, że skąd ma wiedzieć itd. Ok. Przyszliśmy innego dnia, pytamy o tę patelnię, pani z wielką łaską odpowiada, że nie ma. Ot, nie ma i już. Wypytuję więc. Na co ona, że w nigdzie nie ma, że dostali na początku oferty tylko jedną i już poszła i że nie wiadomo, kiedy i CZY W OGÓLE będą! (oferta trwa do końca października, a na ulotce jest napisane, że ten produkt jest dostępny na miejscu, nie - jak niektóre - na zamówienie). Naturalnie, ani się nie zabiera za tłumaczenie, wyrażenie ubolewania ani tym bardziej dzwonienie do centrali lub choćby zapewnieniu, że zrobi to. Zaczęłam z nią dyskutować i nie wiem, jakby się to skończyło, bo mąż mnie odciągnął stamtąd.

Wiecie co, niby drobiazg, ale tak się skumulowały wszystkie wątpliwej wartości wrażenia z zakupów tam, że nie wiem, kiedy tam wrócę. Zastanawiam się, czy mam pecha, czy tak jest wszędzie?

Dodam jeszcze tylko, że ja wszystko rozumiem - że trudno o motywację do pracy, skoro zarobki są poniżej normy, ale w wielu miejscach kasjerki zarabiają grosze, a jednak potrafią być miłe. Wszędzie też zdarzają się niemiłe osoby, ale żeby aż tak - to nigdzie nie widziałam.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasem jeździmy tam na zakupy, ale rzadko - trochę daleko, promocji rewelacyjnych nie ma, punktów nie zbieramy. Puszcza oko
Jakościowo mięso jest kiepskie, kupiliśmy tylko raz. No ale to może być przypadek. Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedys byłam częściej w Carrefour i niestety mam takie same odczucia. Obsługa niemiła, nie mówię o kasjerach, wszystko z fochem i łaską.
Jeżeli chodzi o kasjerów, to u mnie pracują głównie studenci. Rotacja jest niesamowita, bo czesto słyszę, ze "przepraszam, ale jestem tu nowy/a". Przewraca oczami O jakimś uśmiechu, czy uprzejmości zapomnij, ale skoro "góra" od nich nie wymaga, to sami od siebie nic nie dają.
Nie lubię robić tam zakupów.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam w tej sieci sklepów na zakupach może kilka razy.
Brud straszny, towar na półkach porozrzucany.Promocji żadnych.
Produkty mają takie jak wszędzie, jedyne co jest dobre to mrożone pierogi.
U nas na 6 kas przeważnie czynne 2. Ochroniarz patrzy na ciebie jakbyś coś wynosiła.Pracownicy są nie uprzejmi i podchodzą do wszystkiego z łaską. Bardzo smutna
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Śmiech do łez Co oni z tymi dwiema otwartymi kasami? Zaobserwowałam to samo.
Tak jak napisała Maja na pólkach towar leży byle jak, bród i ubóstwo. Złośliwa Wszystko takie marne. Już nie robię tam zakupów, kiedyś robiłam, bo miałam tam najbliżej. Złośliwa

Kiedyś, kiedyś była tam fajna promocja na skarpetki- 5 par za 5 zł. Takie fajne, kolorowe w paski. Mam je do tej pory ( a nawet teraz na sobie). Mocne i fajnie się noszą. Ucieszony To tyle dobroci z Carrefoura. Złośliwa
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie Carrefour Express, od (dużego) Carrefour się różni.

Tylko te małe mają program Roziynka. U mnie jest taki sam koszmar. A do tego ceny w Carrefour Express są dużo wyższe niż w dużym Carrefourze.

W moim pobliskim Małym Carrefourze zmienił sie juz drugi raz własciciel i ceny idą w górę, a jakoś idzie nadal w dół.
No i sam fakt, że inne mini markety zostają jakby wykupywane przez siec Carrefour mowi sama za siebie. Przewraca oczami Moim zdaniem ida na ilość a nie na jakość.

A z obsługą jakbym widziała "swoj" market hahahah.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie jest ciut lepiej. Działają prawie wszystkie kasy. Tylko trzeba uważać na te promocje. Nie raz promocja jest z 49.99 na 49.89 ... masakra;/.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie żadna rewelacja, promocji nie mają jakiś specjalnych, obsługa mierna, kasy - u Was otwarte 2 a dzisiaj u mnie żadna... I kiedyś to samo. Wkurzyłam się wtedy i wyszłam, łaski mi nie robią, że coś mi sprzedadzą. Do tego zawsze coś mają z kodami paskowymi, albo jeszcze nie ma go w systemie albo mylnie pokazuje cenę. Kupuję tam jak już muszę i nie mam czasu skoczyć do innego sklepu.
Dla mnie jednak wielka porażka.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie jestem stałym klientem Carrefoura ponieważ mam daleko, ale co mnie tam zraża to długość kolejek. Może mam takiego pecha, że zawsze jak tam jestem to są giganty kolejki.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie byłam tam od wieków, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć na temat obsługi czy jakoś czy cen. Najwięcej kupowałam tam na pierwszym i drugim roku, bo miałam go pod nosem. Puszcza oko
W tych wszystkich dużych sklepach drażni mnie to, że nie mają dobrego ciemnego pieczywa. Niestety przeważa jasne, które jem jak mnie przyciśnie i nie mam innego wyboru. Niezdecydowana I dlatego po ciemne jeżdżę do Almy albo do Lidla.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasami jeżdżę do tego sklepu. Mieli kiedyś tanie i fajne buty to sobie kupowałam. Uśmiechnięta Co do mięsa to się zraziłam- kupiliśmy karkówkę na grilla w przyprawach a po otwarciu był jeden, wielki, niemiły zapach. Struty Data ważności upływała dopiero tydzień później. Odwiozłam i oddali mi pieniądze. Nie chciałam następnej.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynko, mięsa w przyprawach pakowanego w takich sklepach nigdy się nie kupuje. Złośliwa

Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Blondynko, mięsa w przyprawach pakowanego w takich sklepach nigdy się nie kupuje. Złośliwa

Teraz już wiem. Uśmiechnięta W ogóle nigdzie nie kupuję nic pakowanego jeżeli chodzi o mięso czy wędliny. Puszcza oko
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka napisała:
W ogóle nigdzie nie kupuję nic pakowanego jeżeli chodzi o mięso czy wędliny. Puszcza oko

Ja kupuję tylko w Biedronce i jeszcze nigdy się nie nadziałam. Uśmiechnięta

Za to w Carrefour pierwszy i ostatni raz kupiłam piersi z kurczaka jakiś czas temu. Oj... Wietrzyć trzeba było całą kuchnię. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 14-06-2011, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia, a ja się nadziałam w Biedronce. Złośliwa
W każdym supermarkecie, przynajmniej raz - teraz jestem mądra, i kupuję w sprawdzonym sklepie mięsnym. Są droższe, ale bezpieczniejsze. Puszcza oko

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: