Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Cellulit - walka z nim! (profesjonalne ZABIEGI)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
primavera

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 08-05-2018, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też miałam cellulit, schudłam ćwiczyłam, ale nie pomagało za bardzo. Poszłam na kilka zabiegów do kliniki Krajewski, robili mi zabieg Alliance LPG Endermologie i po 3 zabiegach już był efekt. Zalecają dużo pić i trzymać w miarę zdrową dietę, żeby efekty były lepsze, mi spadło parę cm z ud dodatkowo Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Samsonka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 21-07-2018, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ooooo u mnie to samo - schudłam i zamiast cieszyc sie wreszcie 7kg mniej jak chcialam to pojawil sie kolejny temat - cellulit! no masakra doslownie. Ciało kobiety to jednak ciagla udreka i praca. W kazydm razie nawet nie łudziłam sie ze zaczne chodzic na silownie, bo czasu to u mnie jest doslownie "garstka", wiec zdecydowałam sie na działanie preparatem Alidya u Doktora Konrada Lewandowskiego ktory ładnie i wyrownuje tkanke skorna, wygladza ja, odżywia i regeneruje. Plus byl jeszcze taki ze zmniejsza sie zdecydowanie obwod ud
Powrót do góry

Camilla

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 21-08-2018, 16:42    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O własnych siłach udało mi się stracić 15kg jednak to było jeszcze troszkę za mało a do wakacji chciałam osiągnąć swój cel. W związku z brakiem czasu zdecydowałam się na endermologię LPG Alliance w salonie Afrodyta Expert Of Beauty żeby stracić jeszcze troszkę z brzucha i wyrobić sobie talię Uśmiechnięta Po 3 zabiegach nie mogłam uwierzyć w to co widzę- praktycznie płaski brzuszek i ładne wcięcia w talii a do tego jędrna i odpowiednio napięta skóra. Nie spodziewałam się aż takiego efektu dlatego moje zadowolenie było jeszcze większe.
Powrót do góry

kobitka77

PostWysłany: Wto 21-08-2018, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jak nie potrafimy pozbyć sie cellulitu, to najlepiej skorzystać z zabiegu medycyny estetycznej ( jesli oczywiście ktoś ma straszne na tym punkcie kompleksy). Dobrym zabiegiem jest lipoliza strzykawkowa w klinice https://mediartclinic.pl/ w Poznaniu. Po zabiegu od razu są widoczne efekty i co najważniejsze skóa jest naprawde gładka i piękna, bez cienia pomarańczowej skórki.
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Wto 02-04-2019, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli chodzi o mnie to chodziłam na endermologię. Wcześniej dużo zapoznałam się z tematyką zabiegu oraz poczytałam opinie i endermologia miała najwięcej pozytywnych opinii. Tak więc postanowiłam się na zabieg zapisać. Nie jest on zbyt przyjemny ale na pewno nie jest taki bolesny jak zabieg bańką chińśką, na jaki chodziłam wcześniej......

Na zabieg chodziłam w Krakowie tutaj:
https://beautytower.pl/modelowanie-sylwetki/endermologia/
Seria zabiegów dała w moim przypadku o wiele lepszy efekt niż ćwiczenia.
Powrót do góry

shayna

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 10-07-2019, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sama z siebie stawiam bańki chińskie i polecam, bo proste i tanie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: