Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cesarskie cięcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 29-04-2008, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś była u mnie położna po raz ostatni. Obejrzała ranę i powiedziała, ze prawie śladu nie ma, tylko cieniutka kreseczka Bardzo szczęśliwa

Po porodze zostały mi tylko wspomienia, ciało jakby nie rodziło.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 29-04-2008, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ala Ty to w ogóle jesteś super babka Złośliwa Ciekawe ile ja będę do siebie dochodzić po Złośliwa

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

kasia22

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 30-04-2008, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

alanml napisała:
Dziś była u mnie położna po raz ostatni. Obejrzała ranę i powiedziała, ze prawie śladu nie ma, tylko cieniutka kreseczka Bardzo szczęśliwa

Po porodze zostały mi tylko wspomienia, ciało jakby nie rodziło.

No na prawdę jesteś osobą o silnym charakterze i wogóle. Ja do dziś brzuch czuję. Mam odrętwiały i czasem mnie coś piecze.

Podpis 16 kwiecień 2008 r - SZCZĘŚLIWI RODZICE Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Sro 30-04-2008, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasiu z drugiej strony nie mam opcji na odpoczynek. W niedziele wyszłam ze szpitala a w poniedziałek juz sama w domu zostałam i na dodatek wkółko jacyś goście. Trzeba było dupsko ruszyć. Jak na spacer wychodzę to sama tacham wózek, Małego, zakupy - daję radę.

Każda z nas jest inna i tyle.
Powrót do góry

Lila

PostWysłany: Czw 01-05-2008, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

NIe pamietam już kiedy tak naptrawdę zapomniałam o bliźnie, ale jako, że szwy miałam samorozpuszczalne to jeszcze jakis czas wisiały mi te sznurki, któe mnie bardzo wkurzały Diablica lub Bardzo wściekła

W każdym razie teraz blizny prawie nie widać, jest cienka, choć dłuższa niż normalnie, ale to przy bliźniakach normalne.
Rodzić przez cc mogłabym jeszcze raz, gdyby ktoś za mnie dziecko w brzuchu nosił. Nie podobała mi się ciąża...no..może ze 4 tygodnie w 2 trymestrze było fajne.
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Czw 01-05-2008, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lila ja jak w ciąży byłam to sie denerwowałam, że taka ociężała jestem, gruba i wogóle. Dziś z uśmiechem wspominam ten czas, nie pamiętam już niewygody i innych dolegliwości. I jak patrzę na Kubusia to wiem, że chętnie bym ponosiła raz jeszcze brzuszek.

No a poród i połóg? Tak lekki, łatwy i przyjemny że prawie niezauważalny. Mogę powiedzieć, że dwa dni po CC były trudne potem z górki i to na wysokich obrotach. Tak chętnie urodzę raz jeszcze.
Powrót do góry

kasia22

PostWysłany: Nie 04-05-2008, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jakbym miała kiedykolwiek wybierać czy cc czy pn to w życiu bym nie wybrała cc. Z resztą od poczatku chciałąm rodzić naturalnie, ale wyszło inaczej.
Jak widziałąm jak szybko dochodzą do siebie kobitki po naturalnym to aż mnie trafiało że ja taka niedołęga leżę plackiem.

Dołączone po 3 minutach 12 sekundach:

alanml napisała:

No a poród i połóg? Tak lekki, łatwy i przyjemny że prawie niezauważalny. Mogę powiedzieć, że dwa dni po CC były trudne potem z górki i to na wysokich obrotach. Tak chętnie urodzę raz jeszcze.

Ja nie mam takich miłychodczuć... Neutralna

Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Nie 04-05-2008, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli dane mi będzie rodzic drugie dziecko naturalnie bedę miała porównanie. Póki co poród mi się podobał pomijając niedogonosci.
Z tym szybszym dochodzeniem do siebie po pn to prawda, szybciej się wraca do formy ale jak to ja mówię - nie ma reguły. Mój przypadek będzie dowodem na to.
Powrót do góry

kasia22

PostWysłany: Pon 05-05-2008, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ala Ty doszłas do siebie po cc jak po pn. To jest niesamowite i zazdroszczę Ci tego.
A akbyś rodziła nauralnie to chyba byś nie musiałą wcale do siebie dochodzić, bo nie było by po czym. Pewnie zaraz po porodzie już byś biegałą. Silna z Ciebie kobieta. Podziwiam Cię z ato i chylę czoła. Zwycięzca

Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 08-05-2008, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kasia22 napisała:

A akbyś rodziła nauralnie to chyba byś nie musiałą wcale do siebie dochodzić, bo nie było by po czym. Pewnie zaraz po porodzie już byś biegałą. Silna z Ciebie kobieta. Podziwiam Cię z ato i chylę czoła. Zwycięzca

To samo sobie pomyślałam Uśmiechnięta
Ala silna z Ciebie babka Uśmiechnięta Ja pewnie po cc bym aż tak szybko do siebie nie doszła Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Sylwcia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 29-08-2008, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odświeżam wąteczek.

1. Dziewczyny czy któraś miała cc i całkowitą narkozę??

2. Co z dzidziolkiem się dzieje jak leżysz na sali pooperacyjnej i jak jest z karmieniem.

Wisi nade mną wizja cc - powód - położenie pośladkowe Smutna ale najprawdopodobniej ze względów zdrowotnych nie będę mogła mieć znieczulenia w kręgosłup.

Jeśli możecie coś pomóc to proszę, bo umrę ze strachu.
Powrót do góry

Tulipanek

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 29-08-2008, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam cc z tego samoego powodu ale znieczulenie a nie narkozę.
Na sali wyjęli Sylwię, dali do ucałowania po ubraniu i zabrali
na korytarz do taty. Mnie pozszywali i odwieźli na salę pooperacyjną.
Tam leżałam dobę razem z małą. Zajmowała się nami położna i pielęgniarka.
Od początku próbowały przystawiać małą a jak nie ma pokarmu to dokarmiają.
U mnie nie było tego problemu bo prawie od razu miałam pokarm.
Leżała ze mną dziewczyna po cc z narkozą. Postępowanie było
dokładnie takie samo.
Po jednej dobie na sali pooperacyjnej przenieśli mnie i ją na zwykłą salę.
Nie ma co demonizować cc. W końcu lekarze traktują to jako zabieg.
Zresztą skoro trzeba to nie ma co się nakręcać. Nie pomagasz ani sobie ani dziecku.
Wg mnie dobrze jest spytać lekarza, który będzie robił cc o to jak
wszystko odbywa się w konkretnym szpitalu. Z reguły są jakieś
drobne różnice ale generalnie tak to wygląda.

Podpis Szczęśliwa Żonka - 29 kwiecień 2006
Szczęśliwi rodzice - 15 czerwiec 2008
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 29-08-2008, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja miałam znieczulenie w kregosłup,powód cc -ułozenie pośladkowe.Ból pamietam okropny juz po,ja przez 2 tyg nie mogłam dojsc do siebie,tak mnie wszystko ciągło,że dopiero po kilku dniach byłam w stanie podniesc rekę aby głowe umyć.Masakra.Sama operacja była w miare przyjemna,gorzej juz po,koleżanki urodziły w tym dniu naturalnie i nastepnego dnia wrecz latały,a ja leżałam plackiem i stękałam.
Powrót do góry

Sylwcia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 29-08-2008, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tulipanku wielkie dzięki za wieści - jesteś dobrym Aniołem, który mnie teraz chociaż trochę uspokoił.

Teraz po kilku dniach podchodzę do tego, że co ma być to będzie. Skoro to jest lepsze dla Bąbelka to czemu miałabym się bać. A i przecież już tyle osób miało cc - niektóre nawet chcą płacić grube pieniądze, żeby tylko mieć cc - ale ja tego nie mogę zrozumieć.

Ucałuj moją imienniczkę od cioci Sylwii Uśmiechnięta
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Pią 29-08-2008, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sylwcia mój poród gdzieś opisałam ale sam zabieg to pikuś. To nie prawda, ze się widzi jak brzuch otwierają, masz parawanik i tyle.Po wyjęciu Kubusia z brzuchu go "oporządzili" dali do buziaczka i wynieśli na noworodki. Mnie "poskładali" w 10 minut i wynieśli na salę. Pokazali mi go a od wizyty męża był ze mną. Zabrali tylko na noc, rano o 5:00 wstałam i od tej cwili miałam go przy sobie. Jak tylko znieczulenie zeszło to go miałam.

Ja bardzo dobrze to wszystko zniosłam, po 12 godzinach poszłam pod prysznic. Tylko z pokarmem były problemy Smutna
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

Skocz do: