Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cesarskie cięcie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 29-08-2008, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ze mnie lało jak z kro... Bardzo szczęśliwa Nawet do tego stopnia ,ze podkarmiałam inne dzieciaczki,co ich mamy nie miały pokarmu Uśmiechnięta Byli zdziwieni,ze mam tyle pokarmu.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Sylwcia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 01-09-2008, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

właśnie najbardziej obawiam się karmienia, bo słyszałam, że z tym to różnie bywa - ale co tam nastawiam się już optymistycznie i nie będę Bąbelka już stresować. Co ma być to będzie.
Za tydzień wizyta więc zobaczymy co i jak.

Ale i tak wielkie dzięki za pomoc.

Jeśli coś jeszcze by się wam przypomniało pomocnego to czekam na wieści.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Sylwcia

PostWysłany: Wto 09-09-2008, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny mam pytanie w którym tygodniu ciąży miałyście robione cc.

Obecnie mam 36 tydzień i 3 dzień ale lekarz powiedział, że szyjka jest jeszcze twarda i powinnam dochodzić 2 tygodnie. Za 2 tyg. na wizycie już ostatecznie ustali mi termin cc. Boję się, żeby nie było to za późno i żeby akcja szybciej się czasem nie zaczęła - stąd to moje pytanie.
Powrót do góry

Lila

PostWysłany: Wto 09-09-2008, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

po 38 tygodniu robia, wtedy jest ciąża donoszona. Ja mialam wczesniej, ale mialam blizniaki, wiec to calkiem inna sprawa.
Powrót do góry

Sylwcia

PostWysłany: Sro 10-09-2008, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lila dzięki za info. Czyli wszystko tak jak u mnie widzę zostało zaplanowane. Mam wizytę właśnie już w 38 tyg, gdzie poznam ostatecznie termin cc.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Wto 03-03-2009, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odświeżam temat. Jak teraz wygląda samo cięcie? Chodzi mi o to, czy w razie gdybym miała cc nie potną mi w sieczke brzucha, a potem zszyją jak baleron. Skonsternowana

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

nanna2222
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 03-03-2009, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell z tego co słyszałam, to teraz blizna po cc jest niziutko. Ale jak jest w praktyce to nie wiem

Podpis Całe moje życie to Ty - Wszystkie moje noce i dni...

18.08.2007- Nasz ślub
25.03.2009 - Narodziny naszego Synka
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Wto 03-03-2009, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest nizutko i jest mała. Mieści się mniej więcej nad linią końca włosów. Latem założysz na plażę króciutkie majteczki i nic nie widac. Szerokość to ok.11 cm. ja mam taką. I 11 cm. pod pępkiem Uśmiechnięta . Chyba na PW Ci fotkę kiedyś podeslę. Puszcza oko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 03-03-2009, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O z chęcią skorzystam. Martwie sie troche, bo juz na plecach mam bliznę jak się masz, i nie chciałabym wyglądać jak frankenstain. Złośliwa

A zszywają na okrętkę, czy ten szew jest malutki i blizna robi się "płaska" ?

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Wto 03-03-2009, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell wieczorem podeślę Ci fotkę tylko podaj mi maila na PW. Trudno mi opisać jak ta blizna wygląda. Myslałam, że szybko będzie jasna ale masa czasu musi minąć zanim zblednie. Z czasem tylko taka kreseczka zostaje.
Powrót do góry

Sylwcia

PostWysłany: Wto 03-03-2009, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie jest tak jak pisze alanml. Na początku nie będziesz mogła nosić bardzo niskich stringów hehehe ale już po kilku miesiącach jak zagoi się blizna myślę, że spokojnie. Co do kostiumu kąpielowe to również może zostać w Twojej garderobie.

A co do zszywania to jest mi ciężko cokolwiek powiedzieć, ponieważ jak mnie zszyli to miałam już naklejony plaster z gazą a mogłam go zdjąć pod prysznicem dopiero w dniu opuszczania szpitala na samo zdjęcie szwów. Niestety zaraz po cc brzuch nie znika sam więc nie zdołałam zobaczyć jak byłam zszyta - ale to nie ważne, najważniejsze, że ściąganie szwów nie boli - a chyba tego najbardziej się bałam.

Alanml czy miałaś takie uczucie jakby drętwego ciała w miejscu cięcia. Ja po 5 miesiącach nadal nie mam czucia w tym miejscu. Czuję się tak jakby to nie było moje ciało ehh dziwne to jest, ale czego można wymagać, gdy nerwy były porozkrajane?
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Wto 03-03-2009, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sylwcia okolica rany do dzis jest jakby drętwa,miejscami jakbym czucia tam nie miała.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 03-03-2009, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Takie uczucie na bliźnie to chyba normalka. Na plecach mam dokładnie to samo. Uśmiechnięta

A jeszcze jedno pytanko jeśli można. Zakłopotana Na ile dni po porodzie pasowałoby mieć pomoc w domu? Chodzi mi o to po jakim czasie dochodzi sie na tyle do sprawności fizycznej aby samodzielnie zrobić wszystko w domu i przy dziecku?

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 03-03-2009, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie np. ściąganie szwów masakrycznie bolało, bo w ranie porobiły się zrosty. Myślałam, że ducha wyzionę jak widziałam jak pielęgniarka mocowała się żeby wyciągnąć te szwy Przewraca oczami .

Bliznę mam bardzo małą i bardzo niziutko, latem nie będzie jej widać na pewno.

A uczucie drętwienia mam do dziś.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Wto 03-03-2009, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A umnie nie wyciagali szwów tylko na zewnatrz miałam supełek ktory połozna kilka dni po porodzie poprostu przecieła i już.

Co do pomocy.To sprawa indywidualna. W szpitalu chodzilam ale skulona w domu od pierwszego dnia wszystko sama. Pomijajac zakupy, dźwiganie itd. Sama rana nie boli ale mięśnie bolą.

Dziś jak założę zbyt niskie majtki i dżinsy co mi ocierają to potrafi boleć. Ale to taki tyci ból.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 5 z 12

Skocz do: