Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chcę kupić soczewki kolorowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 17-01-2011, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też mam wrażenie, że osoby w kolorowych soczewkach, wyglądają jak żywa reklama photoshopa. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dede22

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 18-01-2011, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To zależy jaki kolor się kupi. To jest oczywiste, że jak założę fioletowe czy czerwone, to widać od razu, że to jest nie naturalne, bo takich koloru oczu w ogóle nie ma. Ale jak np. ja mam niebieskie, tylko takie nie wiadomo jakie, i chcę kupić sobie bardziej niebieskie, to nie wygląda to aż tak nie naturalnie. Chyba że kupie sobie błękit taki, że ze 2000 metrów mnie widać, to się zgodzę. Zależy kto jak do tego podchodzi. Ja nie chce wyglądać nie naturalnie, chcę po prostu pogłębić kolor niebieski. Bardzo szczęśliwa

Dołączone po 12 godzinach 47 minutach 19 sekundach:

Ktoś pisał wyżej że można popróbować na tych tańszych. Właśnie chciałam sobie takie kupić np. za 25 zł. Najpierw zobaczyć jak wyglądam, a potem kupić sobie te droższe i nosić na co dzień. Tylko te tańsze, to tylko z allegro? Skąd mam wiedzieć jaką mam krzywiznę i te wszystkie inne \"parametry\"?

A no i jak jeszcze chcę te zerówki takie zwykłe kolorowe? To też muszę wiedzieć jaką mam krzywiznę? Czy do zerówek, to jest to nie potrzebne?

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta

Uwagi  Proszę nie pisać jednego tasiemcowego zdania, bo post staje się nieczytelny i trudno zrozumieć jego sens.
Poza tym w słowniku języka polskiego nie istnieje słowo 'chcem' tylko 'chcę'. Proponuję przed wysłaniem posta sprawdzić pisownię.

gieniusia.
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Raczej jest potrzebne Puszcza oko.

Mój brat ma niebieskie oczy i kupił sobie niebieskie soczewki - wyglądał przerażająco.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dede ja kupiłam na allegro takie za 2 zł/szt na próbę. Złośliwa
Wzięłam standardowe, i pasowały. Złośliwa
Powrót do góry

Marlen18

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 28-01-2011, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trzeba wziąć pod uwagę, że w rzeczywistości soczewki nie wyglądają tak dobrze, jak na zdjęciach. Wiem jednak, że dają ciekawy efekt;) Szczegolnie polecam czarne, ale inne też są fajne... ach, szachownica: http://szkla.com/277_crazy-lenses---szalone-soczewki-2-szt.html
Powrót do góry

dede22

PostWysłany: Pią 28-01-2011, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Malren18 wiem wiem, że tak nie wyglądają super jak na zdjęciach, ale gdzieś kiedyś znalazłam program w których zaznaczach jaki masz kolor oczu i do nich dopasowywujesz jakieś inne dowolne jakie chcesz i wyskakuje ci jak będą wyglądać na żywo twoje oczy Uśmiechnięta i powiem że fajnie, bo nie wymyślałam nie wiadomo jakich poprostu z zielonych na zielone:D chciałam tylko pogłębić swój kolor oczu Uśmiechnięta

Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Pią 28-01-2011, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie kiedyś zaciekawiły kolorowe soczewki. Jednak jakoś nie wyszło i nie kupiłam.
Chyba pytałam o nie u okulisty i mnie cena przestraszyła. To było coś koło 400zł za miesięczne. Nie mam żadnej wady wzroku .
Słyszałam , że jak się pogłębia swój naturalny kolor oczu to całkiem fajnie wygląda. Ale nie testowałam.
Kiedyś z koleżanką widziałyśmy jednego chłopaka który miał soczewki takie jak te o numerze 4-5 D z tego linka od Marlen.
Obie osłupiałyśmy. To wyglądało przerażająco.

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

dede22

PostWysłany: Pią 28-01-2011, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sylla to się nie dziwię że cena cię przeraziła, ale jak nie masz żadnej wady wzroku to teraz zerówki nawet za 20zł kupisz np na allegro. Ja wczoraj byłam pytać w vissionexpres to za 3 miesiące kosztują ok 150zł ale z moja wadą wzroku (astygmatyzm) kosztują 250zł ale to już z wadą i kolorowe.

Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Pią 28-01-2011, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiem , że są w takiej cenie soczewki na Allegro. Już kiedyś widziałam. Ale jakoś tak mi zeszło a potem zapomniałam. Ten temat mi przypomniał....

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 28-01-2011, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ta szachownica jest okropna. Nie wiem, co ludziom do głowy strzela, żeby to wsadzać w oczy Neutralna.
Powrót do góry

dede22

PostWysłany: Pon 31-01-2011, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ta szachownica, i wiele innych jest okropnych np. czerwone, jaskrawy zieleń, albo kota oczy. Zszokowana Bardzo smutna

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: