Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chłopak unika spotkań ze mną

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alakot543

PostWysłany: Sro 05-07-2017, 13:22    Temat postu: Chłopak unika spotkań ze mną Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A więc jestem z moim chłopakiem już 9 miesięcy. Na początku wszystko było fajnie, zabiegał o spotkania, on je inicjował.
Lecz po pewnym ,,incydencie'' bardzo się zmienił. A mówię tutaj o następującej sytuacji: gadaliśmy przez fb, żartowaliśmy i ,,w żartach'' mnie zablokował. Myślę : ,,Ok pewnie zaraz mnie odblokuje i bedziemy nadal gadac''. Lecz tak sie nie stało. Odblokował mnie po 5 dniach. Potem tłumaczył się że (uwaga) o mnie zapomniał.Oczywiście przez te 5 dni nie dostałam od niego znaku życia. Sama też nic sie nie odzywałam bo przecież mnie zablokował a swoją godnośc mam. Gadałam z nim o tym że to nie jest normalne i jaki chłopak zapomina o własnej dziewczynie ale on zbywał temat i sie z tego śmiał.
Od tej sytuacji prawie nie gadamy. To ja zawsze piszę pierwsza, to ja pytam sie czy sie spotkamy a on oczywiście zawsze ma wymówkę żeby sie nie spotkać. Ostatni raz widziałam go 2 tygodnie temu a ostatnio gdy sie zapytałam kiedy będzie miał w końcu czas żeby sie ze mną spotkac powiedział ze nie wie bo ma dużo na głowie i cały czas coś robi. Gadamy też rzadko i tylko gdy ja pierwsza sie odezwe. Już mam dośc takiego traktowania czuję się wykorzystywana i nie wiem co z tym zrobić. Nie wiem jak sie zachować w takiej sytuacji bo to mój pierwszy chłopak.
Gdyby mu zalezało to by miał czas chociaż spytać się co u mnie, spotkać się..
Boję się że już mu na mnie nie zależy i olewa mnie bo nie wie jak ze mną zerwać. A ja nadal go kocham.
Dodam że oboje mamy po 18 lat.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Czw 06-07-2017, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na Twoim miejscu dałabym sobie spokój. Co to w ogóle za tekst, że zapomniał o Tobie? Przestań szukać z nim kontaktu i nie poniżaj się w ten sposób. Jakby mu zależało wiedziałby jak się zachować. Przewraca oczami
Powrót do góry

dezyda89

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 09-07-2017, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Olej kolesia, nieodpowiedzialny typ, któremu zapewne zależy na jednym. Nie dojrzał do bycia w związku, jak widać.

Podpis Sweet dreams are made of this...
Powrót do góry

twojaczarnulka1

PostWysłany: Sob 15-07-2017, 0:14    Temat postu: Re Chłopak unika spotkań ze mną Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

alakot543 napisała:
A więc jestem z moim chłopakiem już 9 miesięcy. Na początku wszystko było fajnie, zabiegał o spotkania, on je inicjował.
Lecz po pewnym ,,incydencie'' bardzo się zmienił. A mówię tutaj o następującej sytuacji: gadaliśmy przez fb, żartowaliśmy i ,,w żartach'' mnie zablokował. Myślę : ,,Ok pewnie zaraz mnie odblokuje i bedziemy nadal gadac''. Lecz tak sie nie stało. Odblokował mnie po 5 dniach. Potem tłumaczył się że (uwaga) o mnie zapomniał.Oczywiście przez te 5 dni nie dostałam od niego znaku życia. Sama też nic sie nie odzywałam bo przecież mnie zablokował a swoją godnośc mam. Gadałam z nim o tym że to nie jest normalne i jaki chłopak zapomina o własnej dziewczynie ale on zbywał temat i sie z tego śmiał.
Od tej sytuacji prawie nie gadamy. To ja zawsze piszę pierwsza, to ja pytam sie czy sie spotkamy a on oczywiście zawsze ma wymówkę żeby sie nie spotkać. Ostatni raz widziałam go 2 tygodnie temu a ostatnio gdy sie zapytałam kiedy będzie miał w końcu czas żeby sie ze mną spotkac powiedział ze nie wie bo ma dużo na głowie i cały czas coś robi. Gadamy też rzadko i tylko gdy ja pierwsza sie odezwe. Już mam dośc takiego traktowania czuję się wykorzystywana i nie wiem co z tym zrobić. Nie wiem jak sie zachować w takiej sytuacji bo to mój pierwszy chłopak.
Gdyby mu zalezało to by miał czas chociaż spytać się co u mnie, spotkać się..
Boję się że już mu na mnie nie zależy i olewa mnie bo nie wie jak ze mną zerwać. A ja nadal go kocham.
Dodam że oboje mamy po 18 lat.

hahahahahaha

sorki...

hahahahahahaha

musialam sie najpierw wysmiac...

Jak facet chce, to chce, i jest to widac.

A jak nie chce, to jest tak jak to opisalas.

Koniec i kropka.

.
Powrót do góry

AnetkaDziwosz

PostWysłany: Czw 14-12-2017, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie, to znak że już mu się odechciało spotkań, no niestety
Powrót do góry

JoannaAmi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 15-12-2017, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To nie jest łatwe, ale jedyna droga wyjścia to zrobić to samo. Odsunąć się , zapomnieć ( wiem, że to nie jest łatwe ). Tak jak pisały dziewczyny wyżej. Już się znudził, lada chwila może mu się "trafić" nowy "obiekt zainteresowania". Im szybciej to utniesz, tym mniej będzie bolało. Niestety, ale raczej innej drogi nie ma.
Powrót do góry

pmarek

PostWysłany: Pon 18-12-2017, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Daj sobie spokój Bardzo szczęśliwa dla żartów blokuje na kilka dni hahahaha
Powrót do góry

TuMonika

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 19-12-2017, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widać, że chłopak jest zainteresowany bardziej sobą. Kiepski początek, lepiej daj spokój.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: