Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chłopak z pracy, co robić?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
candice

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 22-11-2016, 13:41    Temat postu: Chłopak z pracy, co robić? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witajcie:)
Podoba mi sie pewien chlopak z pracy, wiem jak ma na imie bo mi sie przedstawial, a od wczoraj wiem ile ma lat (niestety jest mlodszy ode mnie o 4 lata)
Rzadko zdarza mi sie zeby ktos az tak mi sie podobal i o kim bym tyle myslala. Nie daje mi to spokoju. Sama mam 27 lat (on 23).
Wiem ze mu sie podobam, czasem do mnie zagadywal, patrzy sie na mnie dlugo, on tez nie jest mi obojetny.
Wiem ze nie ma dziewczyny.
Rzadko sie widujemy, bo mamy rozne zmiany, ze wzgledu a charakter pracy (praca na produkcji) nie mamy czasu siedziec i gadac ze soba.
Chcialabym zeby zrobil jakis krok, chociaz juz zrobil - sam zagadal kilka razy. I tu sie rodzi pytanie- czy wypada dziewczynie dac mu jakos do zrozumienia ze jest zainteresowana? I co najwazniejsze - jak to zrobic? Nie dam mu raczej numeru telefonu skoro o niego nie prosil bo to troche jak podawanie sie na tacy, nie wiem, moze jestem zbyt pruderyjna albo staroswiecka sad Wiekszosc osob mowi mi zebym dala od siebie cos wiecej niz tylko "czesc" ale co?

Moze jakies porady? Prosze o szczere odpowiedzi bo zalezy mi a nie wiem co robic, az wstyd ze mam prawie 30 lat a nie wiem jak postapic w takiej niby banalnej sytuacji.

A co do wieku- jak myslicie czy roznica 4 lat wtedy gdy to on jest mlodszy to jakas wielka bariera? przepasc?

Prosze o opinie.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

candice

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 25-11-2016, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzieki za wyczerpujace odpowiedzi.
Powrót do góry

Kolorowa1993

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 06-12-2016, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja myślę, że wiek stanowi barierę, ale nie w waszym przypadku. Bariera to jest u mnie (13 lat różnicy). 4 lata w tę czy w tamtą to nie kłopot. Natomiast co do chłopaka, to myślę, że patrzenie na ciebie i zagadywanie wcale nie musi oznaczać, że mu się podobasz. Chyba też jestem staroświecka i wolę zdecydowanych mężczyzn a nie takich co ich trzeba zdobywać.

Podpis "Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne."
"Jedni przez grzech się wznoszą, inni przez cnotę upadają."
Powrót do góry

pmarek

PostWysłany: Pią 13-01-2017, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Albo zrobisz pierwszy krok albo stracisz szanse czekajac na jego krok Puszcza oko
Powrót do góry

Elizka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 20-01-2017, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Keine grentzen moim zdaniem. Są ludzie niedojrzali w wieku 65 lat, a są ludzie dojrzali w wiku 23 lat. Nie ma reguły, lepiej sprawdzić w praktyce niż być samą!
Powrót do góry

Lantier

PostWysłany: Sro 15-02-2017, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Żadne dawanie się na tacy...kobieta też musi przecież pokazać, że jest zainteresowana - facet może się nie domyślać. Fajne są komplementy - jak powiesz je facetowi, to nie musisz się jakoś specjalnie głowić, jak mu dać do zrozumienia, że on Ci się podoba, bo on to wtedy zrozumie:) Tu masz przykłady komplementów: https://www.youtube.com/watch?v=GTSFQOubwmQ

Podpis youtube.com/watch?v=VRRhDniFZxo Może komuś pomócPuszcza oko
Powrót do góry

Adam87

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 16-02-2017, 9:38    Temat postu: Re Chłopak z pracy, co robić? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

candice napisała:
czy wypada dziewczynie dac mu jakos do zrozumienia ze jest zainteresowana?

Temat już pewnie nieaktualny (powinnaś dać znać jak poszło!), ale akurat zawsze wychodziłem z założenia, że pomoc facetom się przyda. Wiadomo, samiec alfa to zdobywca, ale... nie każdy ma na tyle odwagi, żeby "uderzać" od pierwszej chwili, jakby był mistrzem świata.

Także pewnie, pomagajcie!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: