Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Chłopak zakazał picia alkoholu - potrzebna opinia
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> ''Smutno mi'' | ''Jestem zła'' | ''Mam Problem''
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaalarna

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 04-07-2018, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam z tobą dopóki nie przeczytałam, że " to typ despoty, co musi mieć zawsze racje", takich ludzi nienawidzę, właśnie ze względu na niegdysiejszy mój związek. Ludzie z takim podejściem w związkach są zazwyczaj toksyczni i należy ich się pozbywać ze swojego życia od razu, związek jest między dwojgiem ludzi i powinni oni dochodzić RAZEM do tego co jest DLA NICH najlepsze.

Podpis Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

NatkaPL

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 24-08-2018, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Twój chłopak ma bardzo silny uraz i wiedzialas na co sie piszesz wchodząc z nim w pewną umowę, a pomimo to ją łamiesz. Sprawa jest prosta - albo wreszcie bedziesz konsekwentna i jej dotrzymasz albo daruj sobie ten zwiazek, zniszczycie sie nawzajem.
Powrót do góry

osenga

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 10-09-2018, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli nic nie zrobicie z tym problemem, sytuacja będzie się tylko powtarzać. Opcje są dwie - albo będziecie tak trwać w tym i uprzykrzać sobie życie: on zakazując ci rzeczy, które ci nie szkodzą i nie są twoim problemem, ty rzucając obietnice na wiatr tylko po to, by je łamać. Albo zaczniecie rozwiązywać ten problem.
Sposoby już znasz - wyżej dziewczyny napisały już wszystko, co powinnaś wiedzieć.

Podpis Początek jest najważniejszą częścią pracy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> ''Smutno mi'' | ''Jestem zła'' | ''Mam Problem'' Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: