Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chodzicie na jogę?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazimierka

PostWysłany: Pon 26-05-2014, 9:59    Temat postu: Chodzicie na jogę? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witajcie, ostatnio zastanawiam się nad uczęszczaniem na jogę. Czytałam sporo artykułów na portalu Hellozdrowie odnośnie bardzo dobrego wpływu jogi na nasze życie, szczególnie jeżeli chodzi o zwalczanie stresu, że sama postanowiłam się tym zainteresować. Któraś z Was chodzi na takie zajęcia? Jesteście zadowolone? Może lepiej ją wykonywać samemu w domu?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 26-05-2014, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie ćwiczę ale nie wiem czy nie powinno się jogi ćwiczyć pod okiem nauczyciela bo źle wykonywane ćwiczenia chyba mogą wyrządzić więcej złego co dobrego. Przynajmniej na początku.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 15-06-2014, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Raczej z takiej formy cwiczen nie bede korzystac, slyszalam ze duzo osob po jodze trafia na rehabilitacje a potem na stół operacyjny.

Kazdy z nas ma inne schorzenia i idac na joge cwiczymy wszyscy to samo, jednym to pomoze drugim zaszkodzi.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 15-07-2015, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A powiedzcie mi czy dzięki jodze da się też coś schudnąć? Zawsze się nad tym zastanawiam...
Powrót do góry

pola-k

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 28-07-2015, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jogi nie można zaliczyć do ćwiczeń cardio, które mają dobre właściwości odchudzające.
Mimo to ćwiczenia te pozwalają zwiększyć wytrzymałość mięśni oraz wysmuklić sylwetkę.
Powrót do góry

draconem

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 28-07-2015, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli chcesz zwalczyć stres, to ja proponuję jakąś sztukę walki Uśmiechnięta
Powrót do góry

marylou

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 29-09-2015, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od kilku tygodni zaczęłam chodzę do Nowej Gdynii w Zgierzu. Zajęcia się dwa razy w tygodniu rano. Niestety w środy mam pracę, ale w sobotę już chodzę regularnie. Ogólnie bardzo polecam ludziom z Łodzi i okolic. A jeśli nie możecie sobie pozwolić na wydatek, to praktykujcie jogę w domu. Warto! Uśmiechnięta
Powrót do góry

sonya_s

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 02-10-2015, 14:15    Temat postu: I jak jest? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I jakie macie doswiadczenia z Jogą, mozecie cos ciekawego opowiedziec, jak sie czujecie itp. Bo ja trochę o tym czytam i wiem, co nie co w teorii. Zastanawiam się czy sie zapisac.
Powrót do góry

GolesLaWa

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 25-01-2016, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja podjęłam z nowym rokiem wyzwanie na yotube - yoga with adriene - codziennie krótka lekcja. Bardzo mi się to podoba
Powrót do góry

Darunia

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 26-01-2016, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodzę na jogę od lat.Polecam
Powrót do góry

Jewa

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 19-02-2016, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo chcę zacząć, ale na razie jeszcze nie mam kiedy:)
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 25-02-2016, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo lubię jogę, chociaż teraz jak się ze mnie kluska zrobiła to ciężej mi wykonać poszczególne pozycje. Ale pamiętam, że faktycznie wyciszała mnie i uspokajała.
Powrót do góry

saratant

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 24-08-2016, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo polecam chodzenie na jogę, pilates. Jakbyś jednak wolała ćwiczyć w domu to polecam Ci stronę /link/ na której znajdziesz ciekawe ćwiczenia i porady dietetyczne.
Powrót do góry

MilenaM-84

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 26-10-2016, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Joga jest świetnym rozwiązaniem dla zestresowanych! Naprawdę nie sądziłam , że tak mi podpasuje. Zaczęło się od tego,że koleżanka z pracy zaczęła opowiadać jaki to świetny wpływ mają na nie zajęcia. Tak mnie zainteresowała, że wybrałam się z nią na takie próbne zajęcia. I ku mojemu własnemu zaskoczeniu zostałam do dziś Uśmiechnięta
A szkoła do której chodzę to Hatha Joga na ulicy Świętokrzyskiej 31/33a.
Powrót do góry

pmarek

PostWysłany: Pią 13-01-2017, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wole wyładować się na jakiś aerobiku albo na basenie Puszcza oko joga mnie usypia Przewraca oczami
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: