Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Chodzik dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy używacie chodzika?
Tak
29%
 29%  [ 9 ]
Nie
70%
 70%  [ 22 ]
Wszystkich Głosów : 31

Autor Wiadomość
bestia

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 20-06-2013, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiele dzieci korzysta z chodzika i nie ma żadnych wad i problemów. Kiedyś też rozmawiałam na ten temat z lekarzem i powiedział ,że szkodliwe to może i by było jakby dziecko korzystało z niego po kilka godzin dziennie, codziennie. Włożenie dziecka na pół godziny jemu krzywdy nie zrobi.
Bez przesady.
My mieliśmy taki fajny z chicco i korzystałam z niego o kilka minut dziennie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Śpiący

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 25-06-2013, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My nie mieliśmy chodzika i znajomi rehabilitanci odradzali używanie tego. Generalnie rehabilitanci ( młodzi ludzie uczący się w ostatniej dekadzie ) często nie zgadzają się ze starą szkołą lekarzy.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Doti1000pns

PostWysłany: Czw 04-07-2013, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zdecydowaną przeciwniczką kupowania chodzików dla dzieci. Dziecko nie ćwiczy naturalnie swoich mięśni, nie uczy się utrzymywać równowagi i nie widzi swoich stóp. Uważam, że to wygoda dla rodziców i nieświadomie mogą zrobić krzywdę swojemu dziecku.

Podpis „Człowieka można znacznie lepiej poznać obserwując jego reakcje wtedy, kiedy przegrywa, niż wówczas, gdy wygrywa.”
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Sob 18-01-2014, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My chodzika nie mielismy, maly sam stanal na nogi. Az mi sie slabo robi jak widze male dziecko jeszcze z niestabilnym kregoslupem w chodziku.

Ostatnio zmieniony przez Divergent dnia Sob 18-01-2014, 21:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 18-01-2014, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas chodzika też nie ma. Chyba tak jak kiedyś przyszła moda na nie tak teraz coraz mniej ludzi je kupuje.

Ostatnio mi znajoma Irlandka opowiadała, że jej siostrzeniec taki silny jest, że jak miał 3 mce wsadzali go do chodzika. Mówiła to z taką dumą, a dla mnie to jest szczyt głupoty. Gorąco

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 19-01-2014, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
Ostatnio mi znajoma Irlandka opowiadała, że jej siostrzeniec taki silny jest, że jak miał 3 mce wsadzali go do chodzika. Mówiła to z taką dumą, a dla mnie to jest szczyt głupoty. Gorąco

O matko... Ja bym rodziców do psychiatryka wysłała... Choć może przesadzają, bo wiele jest takim mam, cioć itp., których dzieci niby góry przenoszą Przewraca oczami. Mam taką nadzieję...

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 21-01-2014, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My też nie używamy chodzika. Niech sobie Marysia sama dojdzie jak sie chodzi Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 24-01-2014, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ojej, 3 miesiące??? Przesada. Przecież dziecko wtedy nawet nie siedzi, a co dopiero w chodziku stać. Przewraca oczami

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: