Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chomik nie dla dzieci ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Darunia

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 20-01-2016, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uważam,ze zwierzęta nie są dla małych dzieci.Czy to chomik czy inne stworzonko.Lepiej kupić zabawkę interaktywną.
Rodzice kupują zwierzaka ,pojawiają się alergie lub znudzenie żywą zabawką i co wtedy?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Melizza

PostWysłany: Pią 22-01-2016, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja aktualnie też mam chomika. Takiego mini. Właściwie nie ja, ale moja córeczka i muszę powiedzieć, że bardzo sympatyczne z niego zwierzątko Uśmiechnięta
Powrót do góry

Judyta1988K

PostWysłany: Wto 07-06-2016, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam się chomik to fajne rozwiązanie do mieszkania
Powrót do góry

Ewka22

PostWysłany: Wto 09-05-2017, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co to za pomysł, ja mieszkam z chłopakiem (nie mamy dzieci). Jakiś czas temu mięliśmy chomika, teraz mamy świnki morskie. Według mnie to nie jest oznaka dziecinności.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 09-05-2017, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój syn bardzo chciał mieć jakieś zwierzątko. Jako, że żadne inne nie wchodziło teraz w grę to od stycznia mamy chomika.
Szymek najpierw bał się go brać na ręce, bawić itp. od niedawna pozwala mu sobie chodzić po nogach, czasami bierze go na ręce- jest delikatny. Nie to co Bartuś- ale on ma roczek i raz się zagapiliśmy to trochę chomika ścisnął Złośliwa. No i Szymek sam mu, a raczej jej- imię wymyślił- Eka Śmiejąca się.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: