Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Chorwacja - Hvala lipa
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Więc
Administrator Forum
Administrator Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 25-09-2010, 23:14    Temat postu: Chorwacja - Hvala lipa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie było mnie ostatnio, bo wyjechałem do Chorwacji. Było niesamowicie. Zwiedziłem kupę świata, miast, wysp, miejsc itp. W zasadzie cały czas byłem w ruchu, ile mi energii starczało. Ale chyba dużo jej było, bo się wszyscy dziwili skąd jej tyle mam i przezywali mnie "króliczek energizer". Crazy
Tak czy inaczej przywiozłem 8000 zdjęć swoich i pewnie drugie tyle nie swoich (jeszcze ich nie widziałem).
Brałem udział w projekcie "Kameralny ślub", ale o tym później.

Będę wrzucał po trochu w tym temacie w miarę możliwości.
Zaczęło się niewinnie. Lotnisko w Balicach. Pogoda paskudna, rano, zimno jak w psiarni. Po starcie, po minucie wzbijania wychodzimy ponad chmury a tam pełne słońce. Było pięknie, zdjęcie tego nie oddaje.

Potem już Boenig 737-800. Wzbijanie trwało tylko kilka minut, potem piękne widoki. Siedziałem przyklejony do szyby jak dziecko. Uśmiechnięty

A to już samo podejście do lądowania w Splicie.

Ok, dostaliśmy klucze i doczołgaliśmy się z betami na 4 piętro. Ale było warto. To widok z balkonu. Tylko teraz chwila wyjaśnienia.
Brałem udział w czymś, co przedrzeźniałem jako "kameralny ślub" (skąd ta nazwa to później wyjaśnię hehe). W skrócie - siostra mojej starej przyjaciółki, postanowiła wziąć ślub cywilny i kościelny w Chorwacji. Nie w konsulacie, ale normalnie w chorwackim urzędzie stanu cywilnego i kościele. Żeby było śmiesznie, nawet nigdy nie była w Chorwacji. Ale wszystko było załatwione przez firmę na miejscu. Dużo opowiadać, wszystko skończyło się dobrze, a ja byłem świadkiem na tym ślubie. Ucieszony
Tak więc jako świadkowie (z siostrą panny młodej) zjawiliśmy się w hotelu pierwsi. Dziewczyna z organizacji ślubu odebrała nas z lotniska i zawiozła do hotelu. Zapewne w hotelu użyła słów (które potem mogły być kluczowe) "to ci od ślubu". hehe
No i dostaliśmy najlepsze miejsce w hotelu, apartament, 2 pokoje, 2 balkony, jeden z widokiem na całą zatokę i góry...
Gdy przyjechała panna młoda to dostała kanciapę z widokiem na pobliski śmietnik. No i była lekka awanturka (to zrozumiałe), bo przecież nie tak miało być. Chciałem się zamienić oczywiście, ale wszystko skończyło się dobrze - dostali drugi najlepszy pokój z potężnym tarasem (jak całe moje mieszkanie(?)).

C.D.N.

Podpis Jak nie chcesz mieć problemów na tym forum to przeczytaj:
1. Regulamin!
2. Zapoznaj sie z przyklejonymi tematami w "Ogłoszeniach"
3. Ważny jest dla nas styl i ortografia
4. Zakładając nowy temat, nazwij go tak, aby jasno wynikało co jest w środku. Długie tematy mile widziane.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 26-09-2010, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Więcu po tej krótkiej relacji i ostatniej pięknej fotce z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy... Cool

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Juliuszova

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Nie 26-09-2010, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hihihi ja też ... czuję, że będzie niezłe opowiadanie Duży uśmiech
Zdjęcia, widoki... cudne.

Podpis Julek 10/03/08
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 26-09-2010, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wow, co za widoki! Uwielbiam zdjecia z samolotu, sama tez pstrykalam mimo zakazu. Puszcza oko Az sie zachcialo takiego ciepelka. Ciekawa sprawa ze slubem w obcym, nieznanym kraju.

Ja tez czekam na kolejne fotki.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 26-09-2010, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Więcu no pozazdrościć!
A taki ślub to szaleńczy pomysł, podoba mi się Bardzo szczęśliwa
Widoki przecudne! Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy Uśmiechnięta

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

flo
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Byk

PostWysłany: Nie 26-09-2010, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeszcze, jeszcze, proszę proszę!
Cudowne widoki, kocham Chorwację miłością bezgraniczną i z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy.

Podpis Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 27-09-2010, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Więcu kontynuuj Uśmiechnięta. I duzo zdjęć wklejaj. I koniecznie napisz gdzie byłeś i co ciekawego widziałeś. uwielbiam Chorwację i za rok mam nadzieję ciut bardziej mniej stacjonarnie tam wypoczywać Puszcza oko.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 27-09-2010, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedy następny odcinek?! Uśmiechnięta. Chcemy więcej!
Powrót do góry

dzidzia

Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 27-09-2010, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No, no piękne zdjęcia. Ale również proszę o więcej.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Śpiący

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Pon 27-09-2010, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ładnie w tej Chorwacji Uśmiechnięta

Ja również czekam na cd Przewraca oczami

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 27-09-2010, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jedno jest pewne - zważywszy na tytuł wątku Więcowi musiało się podobać Puszcza oko.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 30-09-2010, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Coś pięknego.. a ślub widze pełen emocji Puszcza oko Bo Ci od ślubu dostali najlepszy pokój a państwo młodzi widok na śmietnik hihi
Powrót do góry

Więc
Administrator Forum
Administrator Forum

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Pon 04-10-2010, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"Ehhh" - tak w skrócie wygląda mój plan umieszczenia opisu wyprawy Smutny
Brak czasu mnie dobija - obawiam się, że skończy się tylko na zamieszczeniu zdjęć...

Copacabana - główna plaża na wyspie Ciovo. Na początku myślałem że jest niezła. Puszcza oczko Fajne było to że we wrześniu jest pusto. W sezonie podobno nie ma gdzie rozłożyć ręcznika. A wtedy we wrześniu? Pusto jak na zdjęciu, a pogoda około 28-30 stopni, więc super.

Betonowe molo na Copacabanie.

A tak kończył się pierwszy dzień. Widok z balkonu. Fajnie te górki wyglądały.

No i końcu zachód. A to tylko pierwszy dzień (a w zasadzie pół).

Dołączone po 1 minucie 46 sekundach:

zania112 napisała:
Coś pięknego.. a ślub widze pełen emocji Puszcza oko Bo Ci od ślubu dostali najlepszy pokój a państwo młodzi widok na śmietnik hihi

Młoda para była baaaardzo pechowa. To była tylko przygrywka. hehe
Może ich rodzina przekleła? Śmieje się

Podpis Jak nie chcesz mieć problemów na tym forum to przeczytaj:
1. Regulamin!
2. Zapoznaj sie z przyklejonymi tematami w "Ogłoszeniach"
3. Ważny jest dla nas styl i ortografia
4. Zakładając nowy temat, nazwij go tak, aby jasno wynikało co jest w środku. Długie tematy mile widziane.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

flo
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Byk

PostWysłany: Pon 04-10-2010, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jejku jak pięknie... Zarumieniony

Podpis Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 04-10-2010, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cudnie... aż chciałoby się pojechać. Może kiedyś się uda, bo widać, że warto. Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: