Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Chorwacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 20-09-2012, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cudne zdjecia, widoki i pogoda wydaje sie fantastyczna. Az mi sie zachcialo wakacji.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 20-09-2012, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miło popatrzeć na takie zdjęcia. Aż się zachciało tam być. Uśmiechnięta
Ja na pewno jeszcze wrócę do Chorwacji.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 20-09-2012, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dlaczego Wy mi to robicie? Płacze

Dziewczyny ile może kosztować taki wypad na wakacje do Chorwacji, jakie są ceny kwater? Czym najlepiej jechać?
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Czw 20-09-2012, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Dlaczego Wy mi to robicie? Płacze

Dziewczyny ile może kosztować taki wypad na wakacje do Chorwacji, jakie są ceny kwater? Czym najlepiej jechać?

To zależy czego oczekujesz. Ja byłam tydzień w zeszłym roku, transport własny, kwatera prywatna. Dzięki temu, że byliśmy autem codziennie jeździliśmy w inne miejsca, w promieniu do 50km od bazy noclegowej.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 20-09-2012, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna 3,5 tys to chyba sporo jak na tydzień. Ile trzeba liczyć za kwaterę?
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Czw 20-09-2012, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Anna 3,5 tys to chyba sporo jak na tydzień. Ile trzeba liczyć za kwaterę?

Byliśmy 9dni, 8 nocy. Za pokój policzyła nam 1000zł. Jakieś 60zł od osoby za pokój wychodziło. Ale do dyspozycji mieliśmy całe piętro + kuchnię + kuchnie letnią. Wszędzie ceny były podobne, nawet jak poszliśmy do biura turystycznego. Tylko standard różny był apartamentów.
Warto zajrzeć na stronę www.cro.pl - bardzo przydane informacje tam są.

Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga

PostWysłany: Czw 20-09-2012, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My jeździmy swoim samochodem, na około 2 tygodnie. No ale jeździmy w sumie blisko, na sam "początek" Chorwacji. No i z Krakowa też mamy jakby bliżej. Nie oszczędzamy na lokalnym jedzeniu, sporo zwiedzamy. nie wiem ile dokładnie wyniósł nas wyjazd w tym roku, ale pewnie coś koło 5 tys.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Blondynka

PostWysłany: Czw 20-09-2012, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smaluszek widoki zapierające dech!! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 20-09-2012, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
My jeździmy swoim samochodem, na około 2 tygodnie. No ale jeździmy w sumie blisko, na sam "początek" Chorwacji. No i z Krakowa też mamy jakby bliżej. Nie oszczędzamy na lokalnym jedzeniu, sporo zwiedzamy. nie wiem ile dokładnie wyniósł nas wyjazd w tym roku, ale pewnie coś koło 5 tys.

Dwa tygodnie dla 3 osób bez oszczędzania to myślę przyzwoita kwota. Uśmiechnięta
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga

PostWysłany: Czw 20-09-2012, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Dwa tygodnie dla 3 osób bez oszczędzania to myślę przyzwoita kwota. Uśmiechnięta

Bardziej dla dwóch, bo Gad nas niewiele kosztował.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

namir

PostWysłany: Pon 24-09-2012, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny a może któraś z Was była na takim urlopie z Itaką ? Warto z tym biurem podróży ?
Powrót do góry

jula35

PostWysłany: Sob 09-03-2013, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo chcielibyśmy wybrać się do Chorwacji tylko w te wakacje praca mojego męża bardzo ogranicza nam ten urlop czasowo. Myślę że mielibyśmy tylko około 8 dni do zagospodarowania. Transport własny. czy "opłaca wsię" jechać taki kawał drogi na w sumie dość krótki czas? No i jaką lokalizację wybrać na nasz pierwszy raz w Chorwacji? Ja sama byłam tam wiele lat temu, widziałam wtedy Plitwickie Jeziora i półwysep Istria.
Powrót do góry

aga99

PostWysłany: Wto 16-04-2013, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chorwacja jest taka piękna. Uśmiechnięta Jak jedziesz w dwójkę to bardziej się opłaca samolotem. Można polecieć do Splitu, stamtąd 3 godzinki promem na Korcule - cudowna wyspa. Byłam tam już kilka razy i na pewno jeszcze wrócę.

Uwagi  Emotka na końcu zdania nie zastępuje kropki!

gieniusia.
Powrót do góry

kawazmelisa

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 11-08-2014, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam kilka lat temu w Chorwacji, miejscowość nazywa się Lovran. Taka malutka miejscowość, nie jest typowo kurortowa, choć i tak trochę turystów było. Spaliśmy z moim partnerem u takiej rodziny, która podnajęła nam domek dla gości. Było po prostu rewelacyjnie! Ciepła woda, tanio, bardzo przyjażni ludzie, rewelacja.
Powrót do góry

mariolkka

PostWysłany: Sro 10-09-2014, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co roku spędzamy tydzień na Chorwacji z zaprzyjaźnionymi rodzinami jeszcze mi sie nie znudziło pięknie jest najczęściej i najdłużej siedzimy w Makarskiej Puszcza oko ale w tym roku cos pogoda nie dopisywała za bardzo niby gorąco ale nie takie jak rok temu Puszcza oko Czy mieliście cały czas upalne słonko i gorące morze?

Podpis Nauka przez zabawę tylko w Bystrzaku Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

Skocz do: