Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chorwacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marbisek

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 03-11-2014, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ile kasy potrzeba powiedzmy na tygodniowy wypad, 2+1?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

toffinek

PostWysłany: Pią 05-12-2014, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z kasą to trudno powiedzieć, bo wszystko zależy od standardu, który się wybiera w czasie wakacji:). Ja w Chorwacji nie żałowałam sobie lodów (pyszne!) i zwiedzania - byłam na kilku wycieczkach i było super
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 09-04-2015, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No własnie można w tym samym miejscu mieć wakacje za 3 tys i za 30 tys. Puszcza oko A korzystaliście z wynajmu domów? Znajomi nas teraz namawiają, zeby sobie wynając cały dom na 3 pary, pojechać własnymi samochodami, wspólnie gotować itd. Z jednej strony kusi, z drugiej jeszcze nie korzystałam z takiej formy, a jak coś będize z tym domem nie tak? nie mam recepcji jak w hotelu...
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Czw 09-04-2015, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pretty woman napisała:
No własnie można w tym samym miejscu mieć wakacje za 3 tys i za 30 tys. Puszcza oko A korzystaliście z wynajmu domów? Znajomi nas teraz namawiają, zeby sobie wynając cały dom na 3 pary, pojechać własnymi samochodami, wspólnie gotować itd. Z jednej strony kusi, z drugiej jeszcze nie korzystałam z takiej formy, a jak coś będize z tym domem nie tak? nie mam recepcji jak w hotelu...

pretty woman, według mnie wynajem domu to świetna sprawa, ale ja ogólnie nie przepadam za tą masowoscia hoteli, gdzie masz 500 sąsiadów, określone pory śniadan czy kolacji, oblagany basen itd. Wolę wakacje spędzić w spokojniejszych warunkach, ugotować to na co mam ochote i kiedy chce z lokalnych smakołyków, rozpalic ognisko wieczorem i nie martwic sie, ze nie bede miałą jak podgrzac dziecku butelki. Lubie na wakacjach poczuc sie jak u siebie Uśmiechnięta Jak jedziecie w 6 osób to dodatkowo wynajmujac taki domek mozecie sporo zaoszczedzic, a przestrzen pewnie bedzie tylko dwa was.
Warto poszukać dobrego, sprawdzonego biura specjalizujacego sie w takich wynajmach, czesto maja swoje oddziały w różnych miejscach i tam mozna na bieżąco zglaszac ewentualne problemy. Ale ja byłam już tak kilka razy i dotychczas bez kłopotów Uśmiechnięta Wrecz przeciwnie, zazwyczaj byli bardzo mili gospodarze, od których można sie dowiedziec na temat danego kraju czasem wiecej niż od przewodnika.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 24-04-2015, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

malakobietka napisała:

Warto poszukać dobrego, sprawdzonego biura specjalizujacego sie w takich wynajmach, czesto maja swoje oddziały w różnych miejscach i tam mozna na bieżąco zglaszac ewentualne problemy. Ale ja byłam już tak kilka razy i dotychczas bez kłopotów Uśmiechnięta Wrecz przeciwnie, zazwyczaj byli bardzo mili gospodarze, od których można sie dowiedziec na temat danego kraju czasem wiecej niż od przewodnika.
Większa swoboda to jest zaleta. Uśmiechnięta
A Ty z jakim byłaś? Bo przynam, ze ja do tej pory sama wszystko ogarniałam i jedyne biura podrózy jakie znam to te z reklam tv, ewentualnie coś z rozmów ze znajomymi, co się pokrywa raczej. Puszcza oko
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Pon 27-04-2015, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pretty woman napisała:
Większa swoboda to jest zaleta. Uśmiechnięta
A Ty z jakim byłaś? Bo przynam, ze ja do tej pory sama wszystko ogarniałam i jedyne biura podrózy jakie znam to te z reklam tv, ewentualnie coś z rozmów ze znajomymi, co się pokrywa raczej. Puszcza oko

No zaleta niewątpliwie Uśmiechnięta A w końcu chyba po to jedziemy na wakacje, żeby odpoczać, a nie użerać się z gośćmi, którzy mają trochę inne postrzeganie odpoczynku niż my Puszcza oko My zawsze z Interhome jeździmy, sprawdzona firma, możesz i luksusowo jak lubisz i coś skromniejszego, ale tańszego wynająć, wybór jest duży. Zobacz na stronie, przelicz sobie wszystko, zobacz jak to wychodzi cenowo i zdecydujesz:)
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 05-05-2015, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Doradźcie gdzie w Chorwacji najlepiej jechać na wakacje,żeby było ciepło i żeby było coś do zwiedzania.
Powrót do góry

Marlenka_1998

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 16-01-2016, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cała Chorwacja jest przepiękna!

Podpis Cześć ^^ Bardzo szczęśliwa jestem Marlena, mieszkam w Łodzi, 18 lat Uśmiechnięta
Powrót do góry

dudzia44

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 09-04-2017, 17:26    Temat postu: Wakacje Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byłam na Pagu i tam była taka fajna zatoczka gdzie nie było fal na morzu i kąpało się jak w jeziorze. Woda cieplutka, cały czas świeciło słońce. Żadnej chmurki na niebie. Także pogoda mi się udała na urlopie. W tym roku też mam zamiar pojechać na Chorwację bo wypatrzyłam tanie oferty na /reklama/ tylko, że na południu kraju.
Powrót do góry

Conchita

PostWysłany: Pon 19-06-2017, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam Chorwację, po prostu kocham. Mam takie marzenie, żeby zwiedzić ją całą, wzdłuż i wszerz.
Powrót do góry

Maggie

PostWysłany: Pon 17-07-2017, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chorwacja jest super, polecam się wybrać Uśmiechnięta
Powrót do góry

emeczka21

PostWysłany: Wto 18-07-2017, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A które miejsce w Chorwacji polecacie?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Skocz do: