Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chorwacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 17-03-2011, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie zaczęliśmy planować naszą podróż wakacyjną (i poślubną też) i padło na Chorwację. Jeszcze nie wiemy dokąd dokładnie, wiemy, że będzie to na ok tydzień, no i samochodem. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 17-03-2011, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek my też jedziemy na podróż po ślubną na Chorwację, też samolotem. Przewraca oczami

Podpis 16.08.2007 się poznaliśmy inlove
20-10-2010 się zaręczyliśmy Kwiatek
30-07-2011 będziemy sobie ślubować Serduszko
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 17-03-2011, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

asia91 napisała:
też samolotem. Przewraca oczami

My samochodem. Puszcza oko

Póki co musimy zdecydować się na jakąś konkretnę miejscowość, nie za dużą, żeby tłoczno nie było. Choć pewnie w lipcu wszędzie będzie tłoczno.

Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 17-03-2011, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przepraszam gapa ze mnie. Zakłopotana

My się wybieramy w połowie sierpnia ale pewnie też tłumy będą. Bardzo smutna

Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 17-03-2011, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

asia91 napisała:
jedziemy na podróż po ślubną na Chorwację, też samolotem. Przewraca oczami

Asiu, a lecialas juz kiedys samolotem? Nie boisz sie? Bo ja nawet nie wiem, czy mialabym odwage wsiasc do niego, a co dopiero wzniesc sie w powietrze. Niezdecydowana
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 17-03-2011, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek W zeszłym roku byłam na wyspie Korcula i z czystym sercem mogę polecić. Tylko, że to na południu no i potem trzeba promem płynąć. Kilka lat temu byłam natomiast niedaleko KRK też bardzo ładnie ale jednak jest różnica.
Macie już w planach jakąś miejscowość konkretną?

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 17-03-2011, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majka a co zamierzacie robić - pozwiedzać czy tylko leniuchować ? No i czy chcecie jechać az na samo południe czy gdzieś bliżej ?

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 18-03-2011, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasiu nie boję się latałam juz tyle razy że dla mnie to jak w samochód wsiąść. Złośliwa

Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 01-04-2011, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Majka a co zamierzacie robić - pozwiedzać czy tylko leniuchować ? No i czy chcecie jechać az na samo południe czy gdzieś bliżej ?

Smaluszku jednak odrzuciliśmy pomysl z Chorwacją na ten rok. Ale kiedyś na pewno skorzystamy. Także chętnie poczytam rady. Dla nas wypoczynek to i zwiedzanie i leniuchowanie, ale raczej to pierwsze w większości. Puszcza oko

Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 01-04-2011, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byłam w ubiegłe wakacje na Chorwacji i gorąco polecam. Świetna pogoda była cały czas, Świetne widoki. Idealne wakacje dla mnie- leżakowanie na plaży całe dnie. Uśmiechnięta

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

princessa

PostWysłany: Wto 10-05-2011, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z moim ukochanym w tym roku wyruszamy gdzieś w połowie sierpnia na Chorwację. Nigdy nie byliśmy a słyszeliśmy duużo dobrego. Bardzo szczęśliwa Mam nadzieję że będą to niezapomniane wakacje. Zakłopotana
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam w Chorwacji 2 razy:). Pięknie tam jest, wspaniałe widoki, ciepła woda, gorąco itp.Uśmiechnięta Moja ciocia ma dom na wyspie Krk- raz byliśmy właśnie u niej. Pyszne figi prosto z drzew mająUśmiechnięta. Za drugim razem byliśmy gdzieś indziej i nie było takich fig wspaniałych, ale widoki tak samo piękne:). Polecam zwiedzić KRK, bo naprawdę super tam jest(jedzie się na tą wyspę takim długim mostem, z jednej strony niczym nie zabezpieczonym)- kilka małych miasteczek z uroczymi wąskimi uliczkami:). Jedyne,co mi się nie podobało to plaże- tam są te kamieniste plaże i wejścia do morza- no i trzeba się kąpać w jakiś bucikach.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry

princessa

PostWysłany: Pią 13-05-2011, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sisi dzięki za informację.
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 06-06-2011, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurcze hmmm mam ochotę na Chorwację. No ale nie wiem jak będzie bo A. nie wiadomo kiedy będzie miał urlop. Płacze lub Bardzo smutna No a tak mi się tam podoba. Cool

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 20-09-2012, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
Byłam w Chorwacji 2 razy:). Pięknie tam jest, wspaniałe widoki, ciepła woda, gorąco itp.Uśmiechnięta Moja ciocia ma dom na wyspie Krk- raz byliśmy właśnie u niej. Pyszne figi prosto z drzew mająUśmiechnięta. Za drugim razem byliśmy gdzieś indziej i nie było takich fig wspaniałych, ale widoki tak samo piękne:). Polecam zwiedzić KRK, bo naprawdę super tam jest(jedzie się na tą wyspę takim długim mostem, z jednej strony niczym nie zabezpieczonym)- kilka małych miasteczek z uroczymi wąskimi uliczkami:). Jedyne,co mi się nie podobało to plaże- tam są te kamieniste plaże i wejścia do morza- no i trzeba się kąpać w jakiś bucikach.

Sisi to tylko pozazdrościć cioci z taką fajną miejscówką Uśmiechnięta. Ja byłam w tym roku czwarty raz w Chorwacji, właśnie na Krk. Wybieramy małe miasteczko, w którym w większości są żeglarze i niemieccy emeryci Złośliwa.
Kilka fotek na zachętę Uśmiechnięta.

Baška

Lubenice (wyspa Cres):

Cres :

Widok z Punatu na miasto Krk :

Plaża w Punacie :

Widok na Punat :

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

Skocz do: