Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chorwacja
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 28-03-2008, 14:33    Temat postu: Chorwacja Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tym roku znów spędzimy urlopik w Chorwacji Bardzo szczęśliwa
W planach mamy najpierw zwiedzanie Parku Jezior Plitwickich, potem pojedziemy do Splitu i wzdłuż wybrzeża "wrócimy" na Krk, do Punatu, gdzie mamy już metę Bardzo szczęśliwa
Mam pytanko - czy ktoś mógłby polecic jakieś ciekawe ciekawostki do zobaczenia własnie w drodze ze Splitu do Punatu ? Podejrzliwa
Na pewno zahaczymy o wyspę Hvar, zwaną lawendową wyspą Bardzo szczęśliwa

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 28-03-2008, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Plitwickie to cały dzień Wam zajmą. Polecam kupić bilet z opcją najdłuższej wycieczki, bo chyba są tam najpiękniejsze widoczki. Uśmiechnięta
Split jest cudowny, poproś M. żeby Ci coś ze srebra tam kupił. Jest naprawdę tanio. Uśmiechnięta

Do zobaczenia polecam Dubrovnik. Byłam tam z cztery razy, ale za każdym razem chce się wracać jeszcze i jeszcze. A poza tym Trogir też jest wart zobaczenia. Uśmiechnięta
Nie wiem czy to jest po drodze, bo w mapę to nigdy nie patrzyłam... Zakłopotana

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 28-03-2008, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No na Plitvickie chcemy przeznaczyc cały dzień, czyli dwa noclegi.
Split jest w planach, do Dubrovnika nie w tą stronę Złośliwa bardziej już Trogir. Ale ciekawa jestem czy ktos coś wie o tych wszystkich małych miasteczkach po drodze ?

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 28-03-2008, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak będę w domu to spojrzę w przewodnik i może coś mi się naunie. Bo Chorwację znam jak własną kieszeń prawie. Puszcza oko

Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Pią 28-03-2008, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smaluszek, w Splicie jest fanie, są tak ruiny z czasów rzymskich, bardzo efektowne. Uśmiechnięta
Między Splitem a KRK jest miasteczko Primosten-jest cudnie położone, na takim wąziutkim przesmyku. zresztą sama zobaczysz. Mam fotki ale niestety nie w wersji elektronicznej. Smutna

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 29-03-2008, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki dziewczyny Bardzo szczęśliwa

Roska
właśnie o takie rzeczy mi chodziło - uwielbiam takie małe miasteczka i najbardziej mi zależy na opiniach innych Bardzo szczęśliwa

S. King
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Sob 29-03-2008, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smaluszek, tak mniej więcej wygląda Primosten:

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 31-03-2008, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzieki Roska Bardzo szczęśliwa
Wczoraj dostaliśmy kilka namiarów od gościa, u którego mamy załatwiony nocleg w Punacie. Poleca serdecznie Split i Zadar Bardzo szczęśliwa A ja polecam Borysa, bo świetny Chorwat nam się trafił, nie ma co Bardzo szczęśliwa Jakby ktos szukał namiarów na Punat to niech wali do niego jak w dym Bardzo szczęśliwa

S. King
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 31-03-2008, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zadar ładny, ale Primosten o wiele ładniejszy według mnie. Puszcza oko
A taki mały OT zrobię. Puszcza oko Zastanaiwaliśmy się z T. gdzie jechać w tym roku i jak zobaczyliśmy ofertę Chorwacja, to od razu wyszliśmy z biura. Mamy całkowity przesyt. Puszcza oko

Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 02-04-2008, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki raz jeszcze Bardzo szczęśliwa
Więc Primosten wpisuję na listę miejsc wartych zobaczenia Bardzo szczęśliwa

S. King
Powrót do góry

Gonia14

PostWysłany: Sro 02-04-2008, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Narobiłaś mi ochotę na Chorwację, z powodów ekonomicznych i tak wogóle. Ile płacisz za nocleg ? Jak tam wygląda obecnie kwestia cen ? Niezdecydowana
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 02-04-2008, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiesz co, my to w ogóle płacimy tanio - 37 euro za 3 osoby w wolno stojącym domku z kuchnia, lodówką oczywiście łazienką Bardzo szczęśliwa Plus jeszcze jeden nocleg mamy gratis Bardzo szczęśliwa Ale my jedziemy drugi raz do tego samego gościa, więc tak jakby z deka po znajomości. No i to nie jest "Samo południe" tylko Kvarner.

S. King
Powrót do góry

Gonia14

PostWysłany: Sro 02-04-2008, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Samo południe znam od Kumboru, Dubrownika , Podgory do wysokości -chyba to był Split. Właśnie wolałabym wysoko, bo i bliżej . Kiedy jedziesz ? Czy ceny są tak samo tanie jak w Czarnogórze ?
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 02-04-2008, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jadę 15.08. Bardzo szczęśliwa nie wiem jakie ceny są w Czarnogórze ale na Krk wcale nie jest jakoś bardzo tanio. Takie głupotki w stylu np bułek są w dziwnych cenach - ot jakieś 1 euro za malutką bułeczkę na przykład Złośliwa

S. King
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 02-04-2008, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smaluszku to bardzo malo placicie Zszokowana

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

Skocz do: