Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Chrzest - w domu czy restauracji?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Chrzciny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My jesteśmy świeżo po.
Jestem zadowolona, że robiliśmy w domu. Kameralnie, miło i przytulnie mimo że kosztowało nas to trochę pracy.
Duzo pomogły nam nasze mamy później przy wydaniu obiadu. Reszta na spokojnie.
Wszyscy zadowoleni, Synek też bo był w znanym mu otoczeniu to się nie denerwował. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 30-03-2016, 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:
My jesteśmy świeżo po.
Jestem zadowolona, że robiliśmy w domu. Kameralnie, miło i przytulnie mimo że kosztowało nas to trochę pracy.
Duzo pomogły nam nasze mamy później przy wydaniu obiadu. Reszta na spokojnie.
Wszyscy zadowoleni, Synek też bo był w znanym mu otoczeniu to się nie denerwował. Uśmiechnięta

To bardzo ważne, bo w knajpie nawet najbardziej kameralnej to jednak obce otoczenie, obcy ludzie z personelu, obce zapachy. A w domu to maluch czuje sie swobodnie Uśmiechnięta .
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 30-03-2016, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie. Tylko nie każdy ma taką możliwość. Uśmiechnięta
Jakby nasza rodzina była o 3-4 osoby większa to chyba już byśmy musieli w jakimś lokalu.
No ale... Było minęło
Wszystko się udało.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 19-08-2016, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byłam przeciwniczką robienia chrzcin w restauracji. Ale drugie chrzciny robiliśmy na koniec lipca. Było gorąco, a my salon mamy na samo słońce i na samej górze mieszkamy. Więc upał byłby niemiłosierny. Zrobiliśmy w knajpie. I nie żałuję. Najlepsze to to, że mieliśmy wszystko podane. Tylko ciasta robiliśmy- babcie po cieście, a ja robiłam tort. I tyle szykowania Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 19-08-2016, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już też myślałam o chrzcinach chociaż do tego jeszcze dużo czasu. Ustaliliśmy z narzeczonym że zaprosimy najbliższych do restauracji niedaleko domu. Wolimy iść na gotowe niż wszystko przygotowywać a wiadomo że przy małym dziecku sporo roboty.
Powrót do góry

fifka0123

Zodiak: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 24-02-2018, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wygodniej wiadomo w restauracji, nie martwisz sie gotowaniem, sprzataniem itd.. jednak to sie rowna z wyzsza cena. Ja robilam synowi w domu, zaprosilam najblizsza rodzine, na necie /link/ zamowilam dekoracje typu girlandy serwetki balony itd, jedzenie pomogla mi szykowac mama i ciocia a sprzatanie maz i zmywarka Bardzo szczęśliwa wyszlo to duzo taniej i tak bardzo rodzinnie
Powrót do góry

toffinek

PostWysłany: Sro 21-03-2018, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio robiłam imprezę w lokalu, bo przestaliśmy się mieścić rodziną w domu i bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie - nie stresowałam się, nie musiałam gotować, dzieci sie wybawiły, bo był kącik dla nich.
Powrót do góry

domi78

PostWysłany: Wto 25-09-2018, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej dziewczyny, właśnie z mężem przybieramy się do organizacji chrzcin, mogłybyście polecić jakiś fajny i sprawdzony lokal na tą okazję w Warszawie? Nie planujemy jakiejś wielkiej imprezy, tylko najbliższa rodzina około 10 osób. Mąż zaproponował restaurację Akademia, ale ja niestety tam nie byłam nigdy. Jeśli możecie podajcie też orientacyjne ceny jakie płaciłyście. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie Uśmiechnięta
Powrót do góry

domi78

PostWysłany: Czw 25-10-2018, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Urządzaliście może z okazji chrzcin przyjęcie w jakimś lokalu? Podjęłam się tego zadania dla mojej małej chrześniaczki. Myślę nad zleceniem organizacji Restauracji Akademia w Warszawie. Polecono mi ją, bo to elegancki i przyjemny lokal. Zależy mi, aby rodzina czuła się dobrze, więc chyba się zdecyduję.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Chrzciny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: