Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chusta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 23-12-2008, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

tatiana napisała:
Myśle ze jakby sie uprzeć,to każdą matkę moznaby uznać za złą,bo kazda popełnia błędy,jak nie takie to inne.Nie ma wychowania bez błędów i wątpliwosci.

Ale chyba forum nie służy do wytykania błędów i nagonki, ale do pomocy i wyrażenia opinii. Dobrze by było gdyby opinia nie była oceną postępowania drugiej osoby.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 23-12-2008, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi się taka chusta bardzo, bardzo podoba. Myślę, że to naprawdę świetna rzecz i chciałabym w przyszłości być posiadaczką czegoś takiego. Fajnie mi się kojarzy i wydaje się być wyjątkowo wygodna dla dziecka i dla mamy. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 23-12-2008, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Ale chyba forum nie służy do wytykania błędów i nagonki, ale do pomocy i wyrażenia opinii. Dobrze by było gdyby opinia nie była oceną postępowania drugiej osoby.
Calkiem podobnie mysle wlasnie.
Dlatego pomagajcie sobie w opinach a nie krytykujcie sie.
Powodzenia mamusie.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 23-12-2008, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, nagonka, to chyba zbyt przesadzone słowo. Podejrzliwa
Czasem ktoś bardzo dobitnie wyrazi swoją opinię, to fakt, ale nie jest to równoznaczne z atakiem czy nagonką.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 23-12-2008, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W moim przekonaniu opinia to jest - "Ja uważam, Moim zdaniem, Ja robię tak i tak". Natomiast - "po co Ty to zrobiłaś, Ty źle robisz", chyba więcej ma wspólnego z oceną, w tym przypadku negatywną czyli atakiem, konkretnej osoby, a nie rzeczy. Chodzik to chyba rzecz a nie osoba?
No chyba, że mnie coś ominęło i Ala prosiła aby ktoś ją oceniał.
Doradzajmy sobie, pomagajmy, a nie mówmy co powinniśmy zrobić, to spora różnica.
Powrót do góry

tatiana

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 23-12-2008, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To prawda. Opinia a ocena to dwie różne sprawy.
Jest miło jak ktoś wyrazi opinię, bo dzięki tej opinii moge sie czegoś nauczyć/dowiedzieć. Ale oceniana być nie lubię.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Wto 23-12-2008, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ponawiam prośbę Edzi. Nie po to temat został wydzielony z innego wątku żeby robić tutaj też OT.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Kiki

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 20-09-2009, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od niedawna jestem fanką chust. Zakupiłam już sobie taką i ćwiczę teraz wiązania. Mam zamiar nosić synka jak szybko się da. Na początku w kołysce a potem już normalnie na siedząco. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 21-09-2009, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Również podobają mi się takie chusty, jak będę miała zostać mamą to na pewno spróbuję tego sposobu na noszenie malucha.

A później wybiorę to, co będzie wygodniejsze Puszcza oko.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 23-09-2009, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przy drugim dziecku, na pewno zaopatrzę się w chustę. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

kathia

Zodiak: Panna

PostWysłany: Czw 14-01-2010, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nosze małą od urodzenia. I bardzo jestem zadowolona.
Powrót do góry

Paula
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 17-01-2010, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakies czas temu zaopatrzylam sie w chuste. Jest elastyczna i co najwazniejsze dolaczona jest do niej plyta z pokazem jak jej uzywac. Mam nadzieje, ze sie sprawdzi. a wyglada tak:

Podpis Zona od 13.09.2003
Mama Mayi od 7.06.2006
Mama Filipa od 18.06.2010
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 18-01-2010, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
Ja przy drugim dziecku, na pewno zaopatrzę się w chustę. Bardzo uśmiechnięta

Ja już teraz wiem, że też Puszcza oko.

Paula czekamy na Twoje opinie - najbardziej interesuje mnie to, czy można się samemu nauczyć jej wiązania.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Kiki

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 19-01-2010, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kathia napisała:
Ja nosze małą od urodzenia. I bardzo jestem zadowolona.

Jakim sposobem ją wiążesz, chodzi mi o rodzaj splotu? Mam chustę ale trochę się boję nosić w niej małego bo ta nieszczęsna główka mu lata, myślałam żeby zacząć go nosić po 3 miesiącach, a szkoda mi że go nie noszę teraz.
Powrót do góry

kathia

PostWysłany: Wto 19-01-2010, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kiki ja na początku miałam chuste kieszonke. Tej chusty sie nie wiąże, ją się kupuje na wymiar i nosi się dziecko tak na leżąco. Coś mi się imageshack pochrzanił i nie moge wsadzić zdjecia.

No a jak mała skończyła miesiąc to już na pionowo ja nosiłam w chuście elastycznej, wiazanej. Tylko trzeba zwracać uwage na to zeby przy główce zebrać więcej materiału poprostu. Wtedy nie ma szans zeby latała.

Podpis Ile już lat pochłaniałem treść
Lecz po drugiej stronie...
Oto,dlaczego nie dotrze do ciebie mój znak.
Nie ma szans, nie ma jak...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: