Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chusta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kiki

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 20-01-2010, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kathia wiem jak wygląda kółkowa. Ja mam wiązaną ale tkaną. No to w takim razie muszę spróbować już ponosić małego, bo tak na rękach to jest dla mnie za ciężki.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aoiya

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 16-05-2015, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zastanawiałam się nad kupnem chusty, ale... dziecko ma już 8kg i nie wiem na ile mi to wystarczy tak na prawdę. Mąż polubił noszenie dziecka na spacerach tak by wszystko widział i myślałam, że chusta to dobry pomysł by ręce zbyt szybko nie mdlały, ale... widziałam, że większość chust jest do 14kg. Teraz nie jestem pewna jak bardzo mi się to teraz opłaca.

Podpis 3 IX 2011 inlove
29 I 2015
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak

PostWysłany: Sob 16-05-2015, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aoiya, wysłałam Ci na priv namiary do mojej znajomej która udziela korepetycji z noszenia chust Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 18-11-2015, 1:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się zastanawiam nad chustą. Dziecko urodzi się w lutym. Zimą bym się bała że się wyloze z tą chustą na lodzie ale na wiosnę może warto spróbować? Chyba że nasza dwulatka będzie spacerowala nóżkami obok gondoli. Bo jak nie to młodsze w chustę a starsze w spacerowke i już Puszcza oko.
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 30-11-2015, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka polecam chustę. Najlepiej tkaną od razu, może byc 100% bawełna.
Ja już nie wyobrażam sobie życia bez chusty Uśmiechnięta

Podpis ,,Każdy ma swojego anioła.''
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pon 30-11-2015, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja po cc nie wyobrazam sobie nosic dziecko w chuście, druga sprawa nie moglabym ze wzgledów zdrowotnych.
Fretka, poczytaj o tym, bo noszenie chust ulatwia zycie ale lepiej byc w 100% pewnym Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 01-12-2015, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun po cc pewnie bym odczekała. W końcu, to o Twój komfort i zdrowie chodzi Puszcza oko

Podpis ,,Każdy ma swojego anioła.''
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 28-03-2017, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja po cc w chuście nosiłam po miesiącu. Już wtedy normalnie mogłam chodzić i było luzik. No i bez chusty życia sobie nie wyobrażam Puszcza oko.
Bardzo mi ułatwiła życie z dwójką dzieci. I dzięki niej przeszliśmy okres kolkowy prawie bezboleśnie. Do teraz przy "marudzeniu", chorobie, ząbkowaniu chusta jest niezastąpiona Bardzo szczęśliwa.

No i na dodatek jest tyle pięknych chust, że głowa mała Bardzo szczęśliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: